+370 520 78 122
PagrindinisSritysGinekologija

Kokybiška ir profesionali ginekologo konsultacija, visi tyrimai, procedūros ir operacijos

Komfortiškai, saugiai ir veiksmingai moterų intymias, ginekologines problemas sprendžia ir efektyvius gydymo metodus taiko vieni iš geriausių - Vilniaus gydytojai ginekologai
Registracija konsultacijai
Kokybiška ir rūpestinga, ilgametę patirtį turinčių ginekologų nėštumo priežiūra ir išsami echoskopija
Išsamios ginekologų konsultacijos ir platus diagnostinių tyrimų ir gydymo metodų spektras bei individualus dėmesys
Ginekologinės ligos gydomos minimaliai invazyviu būdu, komfortiškai ir profesionaliai: medikamentiniu, procedūriniu ir chirurginiu būdu
Pasirūpinkite savo sveikata!

Kompleksinis ginekologinis ištyrimas – konsultacija ir apžiūra, pilna ir išsami echoskopija, tepinėlių tyrimams paėmimas, laboratorinių tyrimų paskyrimas, diagnozės nustatymas ir gydymo sudarymas tik 145 €

Moterims būtina apsilankyti pas ginekologą mažiausiai 2 kartus per metus!

Mes Jus priimsime šiandien.
+370 700 50050
P.-Pn.: 8:00 – 20:00
Registruotis konsultacijai
geras ginekologas InnMed

Vieni iš geriausių Vilniuje – gydytojai ginekologai, visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų ginekologai – kiekvienam pacientui skiria visą savo dėmesį ir žinias, rūpinasi ir prižiūri sveikimo procesą
Gydyojai ginekologai – atlieka išsamią sveikatos diagnostiką ir taiko efektyvius gydymo metodus
Mūsų ginekologai – profesionaliai ir saugiai skiria medikamentinį, atlieka procedūrinį bei chirurginį gydymą
Gydytojai ginekologai – stengiasi padėti kiekvienam pacientui ir greičiau išspręsti sveikatos problemą tinkamiausiu būdu
Laima Saltanavičienė

Akušerė – ginekologė

Kiekvieną dieną padedame pacientėms susigrąžinti sveikatą, o
jos dėkoja mums ir dalinasi įspūdžiais

Marina

Laima Saltanavičienė tikrai nuostabi gydytoja! Jau 16 m. jai dėkinga.

30.07.2021
Dovile

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią nuostabią gydytoją – Laimą Saltanavičienę. Jos dėka turiu du džiaugsmelius.

20.07.2021
Jolanta

Tik geriausi atsiliepimai apie gydytoją Laimą Saltanavičienę.

28.07.2021
Eglė Žakienė

Laima Saltanavičienė labai šauni gydytoja. Prižiūrėjo mano abu nėštumus.

22.07.2021
Marija

Laima Saltanavičienė labai pozityvi gydytoja, rūpestinga ir palaikanti. Tik geriausi atsiliepimai ir padėka už priežiūrą nėštumo metu.

16.07.2021
Leva

I entrust my feminine health only to this clinic! They have the best doctors, along with very attentive and caring staff. I want to come back here again and again.

02.04.2021
Gintarė

Jau du kartus buvau pas ginekologą. Džiugina tai, kad turi daugybė modernios įrangos. Požiūris labai šiltas ir žmogiškas. Tyrimo rezultatus gavau tą pačią dieną ir nedelsiant buvo paskirtas gydymas. Viskas vyko operatyviai.

08.04.2021
Daina

Švaru, jauku, geranoriška. Čia yra mano įspūdžiai apie kliniką. Gydytojai kelia pasitikėjimą ir pagarbą!

01.05.2021
Saulė

Man atliko erozijos gydymą, skausmo praktiškai nebuvo, gydytojas dirbo operatyviai, reabilitaciniu laikotarpiu nuolat domėjosi sveikata ir teikė rekomendacijas. Problemos neliko, dėkoju jums!

17.05.2021
Lytiškai plintančių ligų tyrimas

Lytiškai plintančių ligų tyrimas

Lytiškai plintančios ligos (LPL) įprastai plinta nesaugių lytinių santykių metu.
 • LPL yra pavojingos, gana sparčiai progresuoja ir kelia pavojų sveikatai.
 • Laiku negydydamos LPL moterys ne tik kenkia sau, bet ir tampa nešiotojomis – užkratas virsta infekcijos šaltiniu kitiems žmonėms.
 • Kreipiantis į ginekologą laiku, atliekami LPL tyrimai ir dauguma ligų sėkmingai ir greitai išgydomos.
 • Verta žinoti, kad ant lytinių organų gleivinės pastebėjus kondilomas, papilomas ar genitalijų karpas, tai taip pat gali būti LPL ženklas, kadangi šiuos darinius neretai sukelia žmogaus papilomos virusas (ŽPV), kuris yra lytiniu keliu plintanti, užkrečiama infekcija.
 • Šalinti šiuos darinius yra būtina, nes jie ne tik darko estetinę išvaizdą, bet ir linkę sparčiai plisti.
 • „InnMed“ klinikoje genitalijų dariniai efektyviai šalinami el. koaguliatoriumi – tai yra saugiausias, patogiausias ir efektyviausias metodas.
 • LPL tyrimai (dar vadinami lytiškai plintančių infekcijų arba venerinių ligų tyrimai) atliekami atvykus konsultacijai pas gydytoją ginekologą, ieškoma nuo 4 iki 10 lytiškai plintančių ligų.
Registracija tyrimams
ŽPV tyrimas ir ŽPV gydymas

ŽPV tyrimas ir ŽPV gydymas

Ar žinojote, kad žmogaus papilomos virusu (ŽPV) galima užsikrėsti ne tik nesaugaus lytinio akto metu?
 • Svarbu atkreipti dėmesį, kad ŽPV, chlamidiozė, trichomonozė, lytinių organų pūslelinė gali turėti ilgalaikių nemalonių ir sveikatai pavojingų pasekmių.
 • Infekcinės ligos yra linkusios plisti ir provokuoti kitus sveikatos sutrikimus.
 • Ar gimdos kaklelyje yra ŽPV virusas, galima nustatyti atlikus onkocitologinį tyrimą skystoje terpėje.
 • ŽPV tyrimas, gimdos kaklelio tepinėlio paėmimas, yra neskausminga ir saugi, kelių minučių trukmės procedūra, atliekama atsargiai ir kruopščiai praplečiant gimdos kaklelį skėtikliu ir smulkiu šepetėliu paimant mažą ląstelių mėginį nuo gimdos kaklelio paviršiaus.
 • Citologinis (PAP) tepinėlis tikrinamas laboratorijoje mikroskopu, ieškoma pakitusių ląstelių.
 • Svarbu žinoti, kad tyrimas dėl gimdos kaklelio vėžio imamas bet kurią ne menstruacijų dieną (tačiau geriausia 10–20 ciklo dieną).
 • Svarbiausia, likus 2 dienoms iki gimdos kaklelio tyrimo nenaudoti jokių vaginalinių vaistų, kremų ar lubrikantų, taip pat rekomenduojama susilaikyti nuo lytinių santykių, nenaudoti tamponų.
Registracija tyrimams echoskopija InnMed

Karpų, papilomų, kondilomų
ir kitų nepageidaujamų darinių intymioje srityje šalinimas

Papilomų, karpų šalinimas Vilniuje efektyviai atliekamas el. koaguliatoriumi. Tai yra saugiausias, patogiausias ir efektyviausias metodas. Šiuo metodu greitai atsikratomos genitalijų karpos, papilomos ir kiti dariniai, nepažeidžiant aplinkinių audinių.
 • Kondilomos, papilomos ar genitalijų karpos susidaro ant lytinių organų gleivinės, aplinkinių audinių, gimdos kaklelio paviršiuje, aplink išangės žiedą ir ant sėdmenų.
 • Šių darinių atsiradimą neretai sukelia žmogaus papilomos virusas (ŽPV), kuris yra lytiniu keliu plintanti, užkrečiama infekcija.
 • Lytinių organų kondilomos, papilomos šalinimas, taip pat ir genitalijų karpų gydymas yra būtinas, nes šie dariniai ne tik darko estetinę moters išvaizdą, bet ir linkę sparčiai plisti.
 • Šalindami šiuo nepageidaujamus darinius, gydytojai ginekologai rekomenduoja atlikti ŽPV tyrimą.
 • Kartu ŽPV tyrimai dažnai rekomenduojami moters partneriui.
Nestumo planavimas InnMed
Registracija konsultacijai

Gimdos kaklelio tyrimas gali išgelbėti Jūsų gyvybę

Mažiausiai vieną kartą per metus, kiekviena atsakinga ir savimi besirūpinanti moteris apsilanko pas gydytoją ginekologą išsamiam profilaktiniam ginekologiniam ištyrimui, kurio metu ypatingas dėmesys visuomet skiriamas atidžiai gimdos kaklelio apžiūrai. Gimdos kaklelio tyrimas skirtas ankstyvai vėžio diagnostikai, ketvirtai pagal dažnumą moterų piktybinei ligai, kuri prasideda netikėtai ir neišreiškia jokių aiškių simptomų.

 

Gimdos kaklelio vėžys vystosi dėl skirtingų priežasčių: reikšmingai nusilpus moters imunitetui, ankstyvo lytinio gyvenimo, nesaugių lytinių santykių, daugkartinės partnerių kaitos, keletos gimdymų, rūkymo, ilgalaikio kontraceptinių priemonių vartojimo ar lytiškai plintančių infekcijų (pvz. ŽPV). Nuo gimdos kaklelio vėžio apsaugotų moterų nėra, todėl ypatingai svarbu rūpintis savimi ir ne rečiau nei kartą per metus atlikti tyrimą dėl gimdos kaklelio vėžio.

 

Gimdos kaklelio tepinėlio paėmimas yra neskausminga ir saugi, kelių minučių trukmės procedūra, atliekama atsargiai ir kruopščiai praplečiant gimdos kaklelį skėtikliu ir smulkiu šepetėliu paimant mažą ląstelių mėginį nuo gimdos kaklelio paviršiaus. Tyrimas dėl gimdos kaklelio vėžio imamas bet kurią ne menstuacijų dieną (tačiau geriausia 10-20 ciklo diena). Svarbiausia, likus 2 dienoms iki gimdos kaklelio tyrimo nenaudoti jokių vaginalinių vaistų, kremų ar lubrikantų, likus 48 val. iki tyrimo rekomenduojama susilaikyti nuo lytinių santykių, nenaudoti tamponų.

 

Citologinis (PAP) tepinėlis tikrinamas laboratorijoje mikroskopu, ieškoma pakitusių ląstelių. Priklausomai nuo gauto onkocitologinio tepinėlio rezultatų, tas pats mėginys gali būti patikrintas ir nuo žmogaus papilomos viruso (ŽPV). Nustačius ŽPV, papildomai, atidesniam gimdos kaklelio tyrimui neretai paskiriama kolposkopija. Jos metu, ginekologui pastebėjus pakitusias ląsteles, gali būti pasiūlyta jas pašalinti kitos kolposkopijos metu.

 

Gimdos kaklelio tepinėlio tyrimą rekomenduojama atlikti reguliariai. Svarbu įsisąmoninti, kad anksti pastebėjus ikivėžinius gimdos kaklelio pokyčius yra daugybė būdų ir priemonių išsigydyti bei atsistatyti, užkertant kelią gyvybei pavojingam gimdos kaklelio vėžio vystymuisi.

Medicinos klinika „InnMed“ —
mes padėsime išspręsti Jūsų sveikatos problemas!

Statybininkų g. 1A – 102, LT-03205 Vilnius
Užsiregistruoti

Dažnai užduodami klausimai

Kada atliekamas gimdos kaklelio tyrimas?
Atsako Akušerė – ginekologė
Laima Saltanavičienė

Gimdos kaklelio tyrimas atliekamas lytinį gyvenimą pradėjusioms moterims, mažiausiai 1 kartą per metus, ne menstruacijų metu, geriausia 10-20 menstruacinio ciklo dieną, tačiau tiriama ir kitomis menstruacinio ciklo dienomis.

Per kiek laiko gaunami rezultatai po gimdos kaklelio tyrimo?
Atsako Akušerė – ginekologė
Laima Saltanavičienė

Gimdos kaklelio tyrimo rezultatus visada komentuoja gydytojas ginekologas pakartotinio vizito metu. Gimdos kaklelio tepinėlis laboratorijoje tiriamas iki 5 darbo dienų. Pastebėjus ląstelių pakitimą, tyrimas gilinamas ir tiriamas nuodugniau. Paprastai maksimalus tyrimo rezultato laukimo laikas 7 darbo dienos.

Gauti tyrimo rezultatai gali įpareigoti gydytoją ginekologą papildomai atlikti gimdos kaklelio apžiūrą kolposkopijos būdu. Tokiu atveju, rezultatas gaunamas iš karto, priimamas sprendimas dėl tolimesnio gydymo ar prevencijos.

Kaip pasireiškia gimdos kaklelio uždegimas?
Atsako Akušerė – ginekologė
Laima Saltanavičienė

Gimdos kaklelio uždegimas pavojingas tuo, kad neretai nesukelia jokių aiškių simptomų. Tik atlikus gimdos kaklelio gleivinės tepinėlio mikroskopinį tyrimą galima diagnozuoti problemą ir pradėti gydymą.

Jei gimdos kaklelio uždegimas ilgai nepastebėtas ir negydomas, palaipsniui ima ryškėti nemalonūs ir sveikatai pavojingi simptomai:

 • Kraujavimas iš makšties tarp mėnesinių ar menopauzės metu;
 • Dažnas ir skausmingas šlapinimasis;
 • Skausmingi lytiniai santykiai;
 • Gausios, neretai pūlingos, nemalonaus kvapo makšties išskyros.

Būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją ginekologą, pastebėjus bent vieną iš išvardintų simptomų ir stabdyti ligos progresavimą.

Kokie yra pirmieji gimdos kaklelio vėžio simptomai?
Atsako Akušerė – ginekologė
Laima Saltanavičienė

Gimdos kaklelio vėžys klastinga ir pavojinga liga, ankstyvoje stadijoje, nepastebėta vystosi neišreikšdama jokių specifinių ligos simptomų.

Besivystant ligai, pirmieji gimdos kaklelio vėžio simptomai:

 • Skausmas lytinių santykių metu;
 • Gausios ir nemalonaus kvapo ir spalvos makšties išskyros;
 • Kraujavimas po lytinio akto;
 • Ilgesnės ir gausesnės nei įprasta mėnesinės;
 • Kraujavimas tarp mėnesinių;
 • Skausmas šlapinimosi metu;
 • Šlapinimosi ir tuštinimosi sutrikimai;
 • Dubens ir inkstų skausmai.
Gimdos kaklelio citologinis tyrimas – kas tai?
Atsako Akušerė – ginekologė
Laima Saltanavičienė

Gimdos kaklelio citologinis (PAP) tyrimas skystoje terpėje – tai mažu šepetėliu nuo gimdos kaklelio paimtas ląstelių tepinėlis, kuris patalpintas į buteliuką su fiksuojančia terpe siunčiamas į laboratorija išsamiam mikroskopiniam ištyrimui nuo gimdos kaklelio ląstelio pakitimų, neretai signalizuojančių apie gimdos kaklelio vėžį. Užfiksavus gimdos kaklelio tepinėlį išvengiama klaidų, pasakt gydytojų ginekologų, citologinis PAP tyrimas skystoje terpėje padeda nustatyti daugiau priešvėžinių gimdos kaklelio simptomų, yra tikslenis, kas reiškia, naudingesnis siekiant laiku diagnozuoti riziką ir imtis veiksmų siekiant išvengti pavojingos gimdos kaklelio vėžio ligos.

Pirminė ginekologo konsultacija
75 €
Pirminė ginekologo konsultacija su gydymo plano sudarymu
85 €
Pirminė ginekologo konsultacija su gydymo plano korekcija
80 €
Pirminė nuotolinė ginekologo konsultacija
Išankstinis apmokėjimas už paslaugą pavedimu
60 €
Pakartotinė ginekologo konsultacija
65 €
Pakartotinė ginekologo konsultacija su gydymo plano sudarymu
70 €
Pakartotinė ginekologo konsultacija su gydymo plano korekcija
70 €
Pakartotinė ginekologo konsultacija moterims, lankantis nėštumo priežiūrai
Pakartotinės konsultacijos kaina galioja visos nėštumo priežiūros metu
50 €
Pakartotinė nuotolinė ginekologo
konsultacija tik klinikos gydytojo
paskirtų tyrimų rezultatų aptarimui, jei reikia – išrašomas elektroninis medikamentų receptas
Išankstinis apmokėjimas už paslaugą pavedimu
30 €
Pakartotinė nuotolinė ginekologo konsultacija (pilna) pagal poreikį su tyrimų rezultatų aptarimu, rekomendacijomis, elektroninių receptų išrašymu
Išankstinis apmokėjimas už paslaugą pavedimu
60 €
Kompleksinis ginekologinis ištyrimas
Konsultacija su apžiūra, kolposkopija arba ultragarsinis ginekologinis tyrimas, būtinų laboratorinių tyrimų nustatymas ir paskyrimas, tepinėlių paėmimas, diagnozės nustatymas, gydytojos ginekologės rekomendacijos arba gydymo paskyrimas (laboratoriniai tyrimai apmokestinami papildomai)
145 €
Detalus ginekologo sudaromas medikamentinis gydymo ir/ar tyrimų planas, schema
55 €
Ginekologinio tepinėlio paėmimas apžiūros metu
10 €
PAP/LPL tepinėlio paėmimas ginekologinės apžiūros metu
15 €
Krūtų būklės įvertinimas ginekologinės apžiūros metu
Atliekamas gydytojos ginekologės konsultacijos metu
30 €
Gimdos kaklelio ilgio matavimas ginekologinės apžiūros metu
20 €
Svetimkūnio pašalinimas iš makšties ginekologinės apžiūros metu
50 €
Gimdos gleivinės biopsija
75 €
Gimdos kaklelio biopsija
75 €
Biopsija nuo išorinių lytinių organų
75 €
Tarpvietės pūlinių ir kraujosrūvų gydymas
95 €
Kontraceptinės spiralės įvedimas
Kontraceptinė spiralė, sedacija į paslaugos kainą neįskaičiuota
60 €
Kontraceptinės spiralės pašalinimas
Į paslaugos kainą sedacija neįskaičiuota
50 €
Kolposkopija
70 €
Kolposkopija su biopsija
150 €
Ginekologinis ultragarsinis tyrimas (mažojo dubens organų echoskopija)
65 €
Ankstyva nėštumo diagnostika ultragarsinio tyrimo būdu
50 €
Vieno vaisiaus echoskopija (nesilankant nėščiųjų priežiūrai)
60 €
Vieno vaisiaus echoskopija su echogramomis (nesilankant nėščiųjų priežiūrai)
65 €
Vieno vaisiaus echoskopija (lankantis nėščiųjų priežiūrai)
50 €
Vieno vaisiaus echoskopija su echogramomis (lankantis nėščiųjų priežiūrai)
55 €
Daugiavaisio nėštumo echoskopija su echogramomis (nesilankant nėščiųjų priežiūrai)
100 €
Daugiavaisio nėštumo echoskopija su echogramomis (lankantis nėščiųjų priežiūrai)
75 €
Vaisiaus vandenų ir fetoplacentinės kraujotakos tyrimas
45 €
Vaisiaus echoskopija ir fetoplacentinės kraujotakos tyrimas
80 €
Veracity NIPT tyrimas
480 €
Veracity NIPT su mikrodelecijomis
580 €
Odos išaugų, karpų, papilomų, kondilomų šalinimas
Procedūra priklauso nuo susiformavusių darinių kiekio, kaina aptariama konsultacijos metu ir svyruoja 125-185 € ribose
125 €
Cistos, polipo ir kito darinio genitalijų srityje šalinimas
2 darinių šalinimas – 185 €
155 €
Mažųjų lytinių lūpų plastika
700 €
Gimdos abrazija (gimdos ertmės išgramdymas)
250 €
Mergystės plėvės žiedo incizija
250 €
Tarpvietės pažeidimo ekscizija
700 €
Skubi ginekologo konsultacija
Gydytojos iškvietimas į kliniką gydytojos ne darbo metu, išankstinis apmokėjimas už paslaugą pavedimu
150 €
Skubi nuotolinė ginekologo konsultacija
Organizuojama konsultacija gydytojos ne darbo metu, išankstinis apmokėjimas už paslaugą pavedimu
60 €

Naudinga informacija moterims apie ginekologines sveikatos problemas ir jų gydymo būdus