+370 520 78 122
PagrindinisSritysGinekologija

Ginekologija

GLAUDUS BENDRADARBIAVIMAS SU UŽSIENIO ŠALIŲ GYDYTOJAIS
Aukštos kvalifikacijos specialistai
Pažangiausi gydymo metodai
Moderni įranga

Apie InnMed ginekologijos skyrių

Gyd. akušerė – ginekologė Viktorija Navickienė

Ginekologija – medicinos sritis, kuri rūpinasi moterų lytine sveikata įvairiais gyvenimo laikotarpiais. Gydytojas ginekologas tiria moters reprodukcinės sistemos fiziologiją bei anatomiją ir yra atsakingas už ginekologinių susirgimų profilaktiką, diagnostiką bei gydymą.

Ilgametę patirtį turintys klinikos “InnMed” gydytojai akušeriai ginekologai konsultuoja, atlieka profesionalią nėščiųjų priežiūrą, ginekologinius ir akušerinius ultragarso bei kitus tyrimus, greitai bei tiksliai diagnozuoja ginekologines ir lytiniu keliu plintančias ligas, skiria efektyvų gydymą. Aukštos kvalifikacijos specialistai taip pat teikia konsultacijas kontracepcijos, nevaisingumo, mėnesinių ciklo ir menopauzės sutrikimų, pakaitinės hormonų terapijos klausimais.

Akušeriai ginekologai primena, kad kai kurios ginekologinės ligos nesukelia jokių simptomų, tad siekiant, kad jos būtų diagnozuotos laiku, kiekvienai moteriai bent kartą metuose būtina pasitikrinti profilaktiškai.

Registruokitės vizitui pas gydytoją akušerį ginekologą tel. +370 661 10011.

Atidūs ir rūpestingi klinikos “InnMed” specialistai pasirengę išklausyti, patarti ir efektyviai išspręsti Jūsų sveikatos problemas.

Ginekologinių ligų diagnostika

Intymios sveikatos problemos ženkliai blogina moters gyvenimo kokybę, tačiau, daugeliui vis dar nedrąsu apie jas kalbėti. Neretai vengiama laiku kreiptis į gydytoją ir intymia savijauta susirūpinama tik tada, kai nemalonūs simptomai tampa nepakeliami, o liga jau būna pažengusi.

Ilgametę patirtį turintys klinikos „InnMed“ gydytojai akušeriai ginekologai primena, kad reguliariai tikrinantis savo sveikatą, galima greičiau pastebėti ankstyvus simptomus bei sveikatos sutrikimus, laiku pradėti gydymą, išvengti daugelio rimtų ligų ir jų komplikacijų.

Net ir neturint jokių nusiskundimų, profilaktinį ginekologinį patikrinimą kiekvienai moteriai rekomenduojama atlikti bent kartą metuose. Pas gydytoją reikėtų apsilankyti nedelsiant, pajutus apatinės pilvo dalies skausmą ar diskomfortą, pastebėjus neįprastų išskyrų arba jaučiant skausmą lytinių santykių metu, taip pat jei mėnesinės tampa nereguliarios arba jos itin gausios.

Klinikoje „InnMed“ atliekama greita ir tiksli ginekologinių ligų diagnostika. Atidūs ir supratingi specialistai padės užbėgti už akių klastingoms ligoms ir užtikrins, kad Jūsų apsilankymas būtų komfortiškas, nekeliantis jokių nemalonių emocijų.

Registruokitės tel. +370 661 10011. Laukiame Jūsų!

Gimdos kaklelio erozijos gydymas

Akušeris – ginekologas Dr. Kastytis Žilinskas

Gimdos kaklelio erozija, kitaip – gimdos kaklelio pokyčiai, skirstomi į gimdos kaklelio fonines būkles, ikivėžinius susirgimus ir vėžines ligas.

Kartais gimdos kaklelio pokyčiai gali būti įgimti, tačiau dažniausiai jie yra įgyjamami. Gimdos kaklelio susirgimams didelę įtaką turi ankstyvas lytinis gyvenimas, dažna lytinių partnerių kaita, įvairios kilmės makšties ar gimdos kaklelio uždegimai, hormonų pusiausvyros pokyčiai. Didžiajai daliai jaunų moterų gimdos kaklelio patologiją sukelia žmogaus papilomos viruso (ŽPV) infekcija. Šis virusas yra žinomas kaip vėžio sukėlėjas.

Kartais gimdos kaklelio erozija gali pasireikšti pagausėjusiomis, gleivingomis, gelsvai pilkšvomis išskyromis, kraujavimu po lytinių santykių ar ginekologinių tyrimų, maudimu juosmens srityje. Tačiau dažniausiai, esant ikivėžiniams ar net ankstyviems vėžiniams gimdos kaklelio epitelio pakitimams, moteris nejaučia jokių neraminančių simptomų.

Profilaktinės ginekologinės patikros metu gydytojas ginekologas nesunkiai pastebi gimdos kaklelyje vykstančius pokyčius, atlieka reikalingus tyrimus, nustato šių pakitimų laipsnį, todėl labai svarbu šią patikrą atlikti reguliariai.

Gimdos kaklelio erozijos gydymo metodas parenkamas individualiai, atsižvelgiant į moters būklę, amžių, šeimos planavimą ir kitus veiksnius. Klinikos „InnMed“ gydytojai ginekologai primena, kad ikivėžinius gimdos kaklelio susirgimus gydyti būtina, siekiant užkirsti kelią gimdos kaklelio vėžio išsivystymui.

Pasirūpinkite savo sveikata laiku. Registruokitės tel. +370 661 10011.

Lytiškai plintančių ligų gydymas

Lytiškai plintančiomis ( kitaip – venerinėmis) ligomis dažniausiai užsikrečiama lytinių santykių metu.

Dauguma lytiškai plintančių ligų (sifilis, gonorėja, chlamidiozė ir kt.) yra pagydomos. Virusų sukeltų infekcijų (ŽIV infekcija, herpesas, genitalijų karpos ir kt.) išgydyti neįmanoma, tačiau galima kontroliuoti jų eigą.

Sunerimti dėl lytiškai plintančių infekcijų reikėtų pastebėjus pagausėjusias išskyras iš lytinių organų, skausmą ar deginimo jausmą šlapinantis, baltas apnašas varpos, vaginos ar burnos srityse, bėrimus lytinių organų srityje, padidėjusius limfmazgius kirkšnių srityje, skausmą kapšelyje, pilvo apačioje, kraują po lytinių santykių. Šie simptomai – tai signalas susilaikyti nuo lytinių santykių ir nedelsiant apsilankyti pas gydytoją.

Kai kurios venerinės ligos gali neturėti simptomų, todėl jas tiksliai diagnozuoti galima tik specialiais tyrimais. Užsikrėtus lytiškai plintančia liga, sergantysis, netgi neturėdamas jokių simptomų, nuo užsikrėtimo momento gali užkrėsti kitus asmenis. Venerinių ligų gydymas sėkmingas tik kartu gydant ir lytinį partnerį.

Klinikoje „InnMed“ ilgametę patirtį turintys gydytojai ginekologai konsultuoja, greitai diagnozuoja ir gydo visas lytiškai plintančias ligas. Pacientams užtikrinamas konfidencialumas ir anonimiškumas.

Nerimaujate dėl savo sveikatos? Registruokitės tel. +370 661 10011.

Supratingi ir dėmesingi klinikos „InnMed“ specialistai pasirengę Jums padėti.

 

Uždegimų gydymas

Moters lytinių organų uždegimai dažniausiai pasireiškia šiais simptomais: apatinės pilvo dalies ar strėnų skausmu, pagausėjusiomis išskyromis, perštėjimu išorinių lytinių organų srityje, skausmingais lytiniais santykiais ir mėnesinių ciklo sutrikimais.

Jeigu moterį dažnai vargina įvairūs uždegimai, jie ilgai negydomi, jai gali būti sunkiau pastoti, ji netgi gali tapti nevaisinga.

Pajutus nerimą keliančius simptomus, reikėtų nedelsti ir kreiptis į gydytoją ginekologą. Specialistai pataria neužsiimti savigyda, nes savarankiškas gydymas dažnai būna nesėkmingas, liga užleidžiama, jos gydymas trunka ilgiau, galimos įvairios komplikacijos.

Moters lytinių organų uždegimai gali būti trichomoninės, grybelinės, gonokokinės kilmės, taip pat juos gali sukelti virusai, mikoplazmos, chlamidijos, tuberkuliozės mikobakterijos. Sėkmingam gydymui, prieš pradedant vartoti uždegimą slopinančius vaistus, būtinas ginekologinis ištyrimas ir tikslios diagnozės nustatymas.

Gydytojas akušeris ginekologas skiria gydymą, atlikęs būtinus tyrimus. Siekiant, kad gydymas būtų veiksmingas, kartais tenka gydytis ir moters partneriui.

Jaučiate nemalonius simptomus ir nerimaujate dėl intymios sveikatos? Registruokitės tel. +370 661 10011.

Atidūs, dėmesingi, ilgametę patirtį turintys klinikos „InnMed“ gudytojai akušeriai ginekologai greitai ir tiksliai nustatys Jūsų sveikatos sutrikimo priežastis, paskirs efektyvų gydymą ir komfortiškai išspręs Jus neraminančias problemas.

Gyd. akušeris – ginekologas Viktor Asejev

Infekcijų gydymas

Moters lytinių organų infekcijos dažniausiai pasireiškia pagausėjusiomis, nemalonaus kvapo makšties išskyromis, niežuliu, graužimu lytinių organų srityje, skausmingu šlapinimusi, dubens ar pilvo skausmais, skausmu ar deginimu lytinių santykių metu.

Pastebėjus šiuos požymius, rekomenduojama nedelsti ir kreiptis pas gydytoją ginekologą.

Negydomos ar gydomos neteisingai šios infekcijos gali sukelti įvairias komplikacijas, turėti įtakos moters vaisingumui, sukelti persileidimą ar priešlaikinį gimdymą.

Ilgametę patirtį turintys klinikos „InnMed“ gydytojai akušeriai ginekologai diagnozuoja ir efektyviai gydo visas lytiniu keliu plintančias infekcijas, tokias kaip trichomonozė, chlamidijozė, virusiniai vulvovaginitai (pvz., lyties organų herpes infekcija) ir daugelį kitų.

Gydant lytiniu keliu plintančias infekcijas, gydymas skiriamas ir moters lytiniam partneriui. Gydymo laikotarpiu patariama vengti lytinių santykių

Pajutote nemalonius simptomus? Nedvejokite ir kreipkitės į klinikos „InnMed“ specialistus.

Rūpestingi, aukštos kvalifikacijos gydytojai akušeriai ginekologai laukia Jūsų, pasirengę greitai ir komfortiškai išspręsti Jūsų sveikatos problemas.

Registruokitės tel. +370 661 10011.

Išaugų, karpų, ateromų, kandinomų, papilomų šalinimas

Genitalinės karpos (smailiagalės kondilomos), papilomos, ateromos ir kiti dariniai (išaugos) atsiranda ant išorinių lyties organų, jų gleivinėje, apie išangę, tarpvietėje, sėdmenų odoje. Šie dariniai ne tik atrodo neestetiškai – jie gali sukelti įvairių nepatogumų. Jei genitalijų karpos ar kiti dariniai yra negydomi, jie gali pradėti augti, didėti, plisti. Kai kurie odos dariniai lytinių organų srityje gali provokuoti gimdos kaklelio vėžio vystymąsį.

Klinikoje „InnMed“ šie dariniai efektyviai pašalinami lazeriu.

Lazerinis karpų, papilomų ir kitų gerybinių odos darinių šalinimas lazeriu specialistų pripažintas saugiausiu, patogiausiu ir veiksmingiausiu metodu šiuo metu. Šis šalinimo būdas padeda greitai ir veiksmingai atsikratyti karpų, papilomų ir kondilomų nuo lytinių organų, nepažeidžiant aplinkui esančių audinių.

Procedūra tinkama ir vyrams, turintiems karpų, papilomų ar kondilomų ant lytinių organų.

Karpų, papilomų, kondilomų pašalinimas ne tik pagerina lytinių organų odos išvaizdą, apsaugo nuo vėžinių susirgimų išsivystymo,bet ir sumažina žmogaus papilomos viruso (ŽPV) perdavimo riziką lytiniams partneriams.

Pastebėjote odos darinius genitalijų srityje? Registruokitės tel. +370 661 10011.

Klinikos „InnMed“ specialistų patirtis, profesionalumas ir gydymui naudojamos pažangiausios technologijos padės greitai ir komfortiškai išspręsti nemalonias problemas.

Nėščiųjų priežiūra

Moderni tyrimų įranga, individualus dėmesys kiekvienai būsimai mamai, Ilgametę patirtį turintys, atidūs, rūpestingi ir supratingi specialistai užtikrins profesionalią priežiūrą ir pasirūpins, kad kiekvienas Jūsų vizitas būtų malonus, o Jus nuolat lydėtų saugumo bei palaikymo jausmas.

Patikėkite nėštumo priežiūrą klinikos “InnMed” profesionalams. Tegul stebuklingas laukimo laikotarpis būna Jums  lengvas ir sklandus!

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/home/innmedlt/public_html/wp-content/themes/totonis/wp-factory/common/view/blocks/pricelist.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/home/innmedlt/public_html/wp-content/themes/totonis/wp-factory/common/view/blocks/pricelist.php on line 52