PRISIJUNGUS PRIE MŪSŲ SVEIKATINIMO PROGRAMŲ - INFUZINIŲ TERAPIJŲ, ŽENGSITE LINK GERESNĖS SVEIKATOS IR PUIKIOS NUOTAIKOS SU LENGVUMU.

Šie specialiai sukurti pasiūlymai yra skirti palaikyti jūsų energijos pusiausvyrą, skatinti sveikatą bei gyvybingumą, ir padėti pasiekti geriausius įmanomus rezultatus.

Individualius poreikius ir tikslus išsiaiškins mūsų patyrę specialistai!

Išsami sveikatos būklės analizė, organizmo sustiprinimo metodai

Dėmesingas požiūris į pacientą ir individualūs sprendimai sveikatai

Kokios yra infuzinės sveikatinimo terapijos privalumai?

 • Stiprina imuninę sistemą ir didina atsparumą nuo peršalimo bei aplinkos veiksnių.
 • Gerina savijautą esant nuovargiui, energijos stokai ir emociniam išsekimui.
 • Efektyviai kovoja su organizmo senėjimo požymiais, tobulindama odos ir plaukų būklę.
 • Ženkliai pagerina bendrą savijautą, suteikdama energijos, didinant raumenų tonusą ir sąnarių lankstumą.
 • Geriną miego kokybę, mažina nerimo jausmą.
 • Tarnauja kaip puiki pagalbinė priemonė lėtinių ligų (pvz., bronchinė astma, migrena, širdies ir kraujagyslių ligos, reumatinės ligos) gydymui ar gijimui po traumų, operacijų ir nudegimų.

Konsultacijos metu, kartu su mūsų gydytojais, išsiaiškinsite savo individualius tikslus ir poreikius. Norint užtikrinti geriausius rezultatus, galbūt bus atliekami papildomi tyrimai, įskaitant kraujo analizę. Remiantis gautais duomenimis, sudarysime jūsų asmeninį terapijos planą, kuris apims infuzijų sudėtį, jų skaičių ir viso kurso trukmę. Jei esate pasiryžę pradėti savo kelią link gerovės, skambinkite į mūsų kliniką ir su mumis žingsniuokite link savo tikslų.

Kam rekomenduojama infuzinė sveikatinimo terapija?

 • Tiems, kurie nuolat kovoja su peršalimo ligomis.
 • Tiems, kurie serga (pvz., plaučių uždegimu, angina, sinusitu) ir siekia greičiau pasveikti.
 • Tiems, kurie jaučia nuovargį, energijos stoką, išsekimą ir stresą.
 • Tiems, kurie susiduria su dideliu fizinės veiklos krūviu ir emocine įtampa.
 • Tiems, kurie siekia atrodyti jauniau ir atsinaujinti.
 • Tiems, kuriuos kamuoja biologinio senėjimo požymiai: odos būklės pablogėjimas, silpnėjantys ir lūžinėjantys plaukai, energijos stoka ir mažėjantis raumenų tonusas.
 • Tiems, kurie kovoja su lėtinėmis širdies ir kraujagyslių ligomis, anemija, reumatinėmis ligomis ir kt.

Skambinkite mums šiandien ir žingsniuokite link savo tikslų!

Visos infuzinės terapijos paslaugos

pexels-ady-april-1030794

Švytintis Energijos Pliūpsnis

tyrimai9

„ANTI-AGE Neribota Prabanga“

tyrimai8

„Gydantis Atgimimas“

tyrimai3

„Sveikatos Balansas“

infuzija8

„Šviesios Energijos Šaltinis“

tyrimai5

„Protinei veiklai ir atminčiai“

infuzija6

„Imuniteto Šaltinis“

infuzija5

„Geresnė nuotaika, grožis ir sveikata“

Mes kiekvieną dieną padedame pacientams susigrąžinti sveikatą, o jie dėkoja mums ir dalinasi rekomendacijomis

Marija
Read More
Po sportinės traumos ilgai negalėjau normaliai sportuoti. Jaučiausi be jėgų, išsekusi ir be tonuso. Kreipiausi į InnMed klinikos vidaus ligų gydytoją Jurgį Dulinską. Man atliko išsamius tyrimus, paskyrė vitaminų terapiją. Viso gydymo kursas užtruko dvi savaites, geriu rekomenduotus papildus. Jaučiuosi labai gerai. Nors sportuoti dar negaliu, bet savijauta puiki, o tai svarbiausia. Ateity visada kreipsiuos čia. Rekomenduoju.
Luka
Read More
Šioje klinikoje iš tiesų dirba vieni geriausių specialistų Vilniuje. Ilgai negalėjau atsikratyti nuolatinio nuovargio, jėgų trūkumo, pavargdavau užlipusi laiptais ar padirbusi pusdienį. Nuotaikos visai nebuvo. Po konsultacijos man paskyrė tyrimus, patikrino skydliaukę, atlikau ir vitaminų tyrimą. Mano organizmas buvo išsekęs, hormonai išbalansuoti. Gydytojas sudarė man atsistatymo planą, vykdžiau jį su jo priežiūrą. Po mėnesio plačiai atmerkiau akis, atsigavau, esu be galo dėkinga gydytojui.
Herkus
Read More
Persirgau kovidu gana paprastai, bet man neatsistatė uoslė ir jaučiau didelį energijos trūkumą, greitai pavargdavau. Širdis kalatojosi, spaudimas buvo labai žemas, ko nebuvo anksčiau iki ligos. InnMed klinikoje vidaus ligų gydytojas atliko man tyrimus pagal programą, skirtą persirgusiems Covid. Viskas paaiškėjo, sudarė man atsistatymo planą. Iš tiesų jau po savaitės pasijutau tikrai gerai, o dabar būsena gerėja. Labai padėjo lašelinės.
Herkus
Read More
Persirgau kovidu gana paprastai, bet man neatsistatė uoslė ir jaučiau didelį energijos trūkumą, greitai pavargdavau. Širdis kalatojosi, spaudimas buvo labai žemas, ko nebuvo anksčiau iki ligos. InnMed klinikoje vidaus ligų gydytojas atliko man tyrimus pagal programą, skirtą persirgusiems Covid. Viskas paaiškėjo, sudarė man atsistatymo planą. Iš tiesų jau po savaitės pasijutau tikrai gerai, o dabar būsena gerėja. Labai padėjo lašelinės.
Matas
Read More
Po pirmos vitaminų terapijos procedūros pradėjau jaustis geriau. Ačiū! Savo kailiu įsitikinau, kad infuzijos veikia geriau nei tabletės. Aišku svarbu koreguoti ir mitybą, nesekinti savęs kaip anksčiau. Dėkingas už patarimus, gydytojo rekomendacijas, už tai, kad visada galiu paskambinti ir pasitarti.
Lėja
Read More
Man teko kraustytis, pakeisti darbą, remontuotis naują butą, visas šis stresas atsiliepė mano sveikatai. Nebegalėjau normaliai gyventi ir net neturėjau jėgų. Pamačiau skelbimą, užsiregistravau pas gydytoją Dulinską. Atlikau pilnus tyrimus, peržiūrėjo mano ligos istoriją, paskyrė atstatančias vitaminų lašelines. Aš atsigavau, prašviesėjo akyse. Man padėjo atsikratyti nuolatinio nerimo, aš dėkinga.
Previous
Next