Viršutinių akių vokų plastinė operacija

Kiekvienam žmogui svarbu išsaugoti atvirą akių vokų apimtį, išlaikyti atvirą žvilgsnį. Žmonės jaučia ne tik regėjimo, bet ir vizualų diskomfortą, kai dėl amžiaus ar odos elastingumo pokyčio nusileidžia ir trukdo viršutiniai akių vokai.
Nuovargis, amžiaus nulemti pokyčiai, miego ar vitaminų trūkumas — visą tai atsispindi mūsų akių srityje. Laimei egzistuoja ir yra plačiai taikomos gana paprastos ir neskausmingos korekcinės procedūros, padedančios atkurti, o ne retai ir sukurti, atvirą, platų žvilgsnį, o tuo pačiu ir gaivų bei spindintį žvilgsnio įspūdį.
Plastinė viršutinių akių vokų operacija (blefaroplastika) sėkmingai išsprendžia tokias problemas, pacientų įvardinamas «maišiukais po akimis», «sunkiu ar piktu žvilgsniu», kas iš tiesų nulemta nusileidusiais ir akių spalvą dengiančiais viršutiniais akių vokais.
 
„InnMed“ klinikos plastikos chirurgai atlieka 3 rūšių akių vokų plastines operacijas:
 
  • Paakių srityje patyrę gydytojai atsargiai ir kruopščiai atlieka perteklinio riebalo ir odos šalinimą.
  • Viršutinių vokų srityje subtiliais pjūviais atliekamas perteklinio riebalo ir odos šalinimas, formuojamas dailus ir atviras viršutinis vokas.
 
  • Vienos operacijos metu atliekamas paakių ir viršutinių vokų perteklinio riebalo ir odos šalinimas. Siekiama subtilaus ir estetiško rezultato.

Akių vokų plastika (blefaroplastika) suteikia galimybę atsikratyti užsistovėjusių patinimų, koreguoti akių asimetriją, «atverti žvilgsnį» koreguojant užkritusius viršutinius vokus, suteikia žvilgsniui išraiškingumą, sugrąžina arba sukuria jaunystės, žvalumo įspūdį. Ši operacija, reikalaujanti patyrusio plastinio chirurgo žinių ir įgūdžių pacientui yra paprasta, neskausminga ir greita. Daugybė mūsų klinikos pacientų jau džiaugiasi puikiais rezultatais ir sukurtu subtiliai gražiu operacijos efektu.

Akių vokų ar paakių plastinė operacija trunka maždaug nuo 30 min. iki 1 val. Po korekcinės operacijos pacientai sugrįžta namo jau po kelių valandų. Pooperacinis atsistatymo periodas yra nesudėtingas, neskausmingas, gijimas greitas ir komfortiškas. Rezultatas ryškėja kiekvieną dieną, maždau po 3-4 savaičių pasiekamas iškeltas tikslas.
Po šios operacijos, 1 kontrolinis vizitas pas plastinės chirurgijos gydytoją yra nemokamas. Siūlų išėmimas papildomai neapmokęstinamas.

Tegu Jūsų svajonę padeda įgyvendinti patikimi, patyrę, profesionalūs plastikos chirurgai!

Kitos plastinės chirurgijos paslaugos

Vieni geriausių Vilniaus plastinės — rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų gydytojai kiekvienais metais gilina savo žinias ir nuolat kelia kvalifikaciją

Gydytojai yra plastinės-rekonstrukcijos chirurgijos gydytojus vienijančios asociacijos nariai

Mūsų gydytojai – patyrę specialistai, kiekvienam atvejui skiriantys visą savo dėmesį ir žinias

Gydytojai bendrauja su pacientais jiems suprantama kalba