ŽPV tyrimas ir ŽVP gydymas

Ar žinojote, kad žmogaus papilomos virusu (ŽPV) galima užsikrėsti ne tik nesaugaus lytinio akto metu? Reikšmingi rizikos veiksniai yra ir silpnas imunitetas, kitos lytiškai plintančios ligos, nėštumo nutraukimai, be to, pati liga gali būti perduodama ir kitais būdais: gimdymo metu savo kūdikiui, taip pat per odą, gleivinių pažeidimus. Deja, vis dar pasitaiko atvejų, kai virusas platinamas to nežinant. Tad jei moterys profilaktiškai nesilanko gimdos kaklelio apžiūrai, liga plinta dar iki tol, kol pradeda reikštis simptomai ir nuvykstama pas ginekologą apžiūrai.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad ŽPV, chlamidiozė, trichomonozė, lytinių organų pūslelinė gali turėti ilgalaikių nemalonių ir sveikatai pavojingų pasekmių. Infekcinės ligos yra linkusios plisti ir provokuoti kitus sveikatos sutrikimus. Gydytojai akušeriai ginekologai rekomenduoja pastebėjus nerimą keliančius simptomus nedelsti ir kreiptis pagalbos laiku, kad būtų skubiai atliktas ŽPV tyrimas.

 

Infekcinių ligų simptomai 

  • Gausios, nemalonaus kvapo išskyros iš makšties
  • Niežulys lytinių organų srityje, bėrimas, papilomų, karpų atsiradimas
  • Skausmingas šlapinimasis
  • Pilvo ar dubens skausmas
  • Diskomfortas ar deginimo pojūtis lytinio akto metu

Infekcinių ligų gydymas yra būtinas, siekiant užkirsti kelią ligų progresavimui bei plitimui. Negydomos infekcijos gali sukelti komplikacijų, paveikti moters reprodukcinę funkciją bei sukelti persileidimą ar priešlaikinį gimdymą.

ŽPV gydymas yra sudėtingas tuo, kad nors galima išgydyti viruso sukeltas pasekmes, pavyzdžiui, karpas, ar neretai ir vėžį, vaistų nuo paties viruso nėra. Ar virusas išnyks priklauso tik nuo kiekvieno žmogaus organizmo, imuninės sistemos, viruso agresyvumo ir kitų faktorių.

Profesionalią, komfortišką ir greitą pagalbą Jums teikia supratingi ir jautrūs pacientams ginekologai

Kitos ginekologijos paslaugos

Vieni iš geriausių Vilniuje – gydytojai ginekologai, visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų ginekologai – kiekvienam pacientui skiria visą savo dėmesį ir žinias, rūpinasi ir prižiūri sveikimo procesą

Gydyojai ginekologai – atlieka išsamią sveikatos diagnostiką ir taiko efektyvius gydymo metodus

Mūsų ginekologai – profesionaliai ir saugiai skiria medikamentinį, atlieka procedūrinį bei chirurginį gydymą

Gydytojai ginekologai – stengiasi padėti kiekvienam pacientui ir greičiau išspręsti sveikatos problemą tinkamiausiu būdu