Grožio injekcijos

Grožio injekcijos kokybiškais ir sertifikuotais preparatais, padeda nubraukti nepageidaujamas nuovargio ir amžiaus žymes. Atsikratyti smulkių raukšlelių, suteikti odai stangrumo ir švytėjimo, kilstelti aukštyn nusileidusius veido bruožus, pabrėžti gražias veido vietas.
 
  • Sertifikuotais ir kokybiškais preparatais koreguojamos ir šalinamos nepageidaujamos raukšlelės veido ir kaklo srityje. Nubraukiamos negatyvios nuovargio, ligos ar amžiaus žymės, pasiekiamas atjaunėjusio veido efektas. Procedūra palankiai įvertinta moterų ir vyrų.
  • Atliekamas veido ir kaklo odos atjauninimas, užpildomos gilios ir įsisenėjusios raukšlelės. Koreguojama lūpų forma ir apimtis, subtiliai ir dailiai putlinamos lūpos. Pasiekiamas patrauklumo efektas.
  • Pažangiu būdu atliekama veido ir kaklo odos stangrumo, atspalvio korekcija, paleidžiant savaiminio atsijauninimo mechanizmą. Procedūra tinkama ir plaukų augimo skatinimui, odos ir plaukų kokybės gerinimui.
  • Kiekvienu konkrečiu atveju patyrę plastikos chirurgai parenka individualiai tinkamiausią sprendimą iškelto tikslo pasiekimui.

Tegu Jūsų svajonę padeda įgyvendinti patikimi, patyrę, profesionalūs plastikos chirurgai!

Kitos plastinės chirurgijos paslaugos

Vieni geriausių Vilniaus plastinės — rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų gydytojai kiekvienais metais gilina savo žinias ir nuolat kelia kvalifikaciją

Gydytojai yra plastinės-rekonstrukcijos chirurgijos gydytojus vienijančios asociacijos nariai

Mūsų gydytojai – patyrę specialistai, kiekvienam atvejui skiriantys visą savo dėmesį ir žinias

Gydytojai bendrauja su pacientais jiems suprantama kalba