Makšties plastinė operacija

Makšties plastinė operacija, lytinių lūpų korekcija neretai moterims yra būtina ne tik dėl estetinių, fizinių ar psichologinių priežasčių, bet ir siekiant pagerinti intymaus gyvenimo kokybę. Poreikį šiai plastinei operacijai neretai lemia įgimtos ypatybės, asimetrija ar deformacija atsiranda po gimdymo ar kitų traumų, nekokybiško gyvenimo būdo ypatumų. Tokio pobūdžio, subtilias ir intymias moterų problemas „InnMed“ klinikos plastikos chirurgai sprendžia nuolatos. Moterys džiaugiasi atkurta saviverte, pasitikėjimu savimi, pagerėjusio lytinio gyvenimo kokybę bei asmeniniu komfortu.

Makšties plastinės operacijos atliekamos atsižvegiant į moterų komfortą, saugant pacienčių konfidencialumą. Kiekvienas atvejis analizuojamas kruopščiai, jautriai, dėmesingai. 

Operacija atliekama pacientei miegant, taikoma bendroji nejautra. Operacijos trukmė iki 1 val.

Jau tą patį vakarą pacientės gali sugrįžti namo. Pooperacinis laikotarpis yra sklandus, su paciente palaikomas ryšys. Kontrolinis vizitas po operacijos papildomai neapmokęstinamas.

Makšties plastinė operacija, lytinių lūpų korekcija neretai atliekama kartu su klitorį supančių audinių korekcija, gali būti naudojami sertifikuotų ir specializuotų preparatų užpildai.

Tegu Jūsų svajonę padeda įgyvendinti patikimi, patyrę, profesionalūs plastikos chirurgai!

Kitos plastinės chirurgijos paslaugos

Vieni geriausių Vilniaus plastinės — rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų gydytojai kiekvienais metais gilina savo žinias ir nuolat kelia kvalifikaciją

Gydytojai yra plastinės-rekonstrukcijos chirurgijos gydytojus vienijančios asociacijos nariai

Mūsų gydytojai – patyrę specialistai, kiekvienam atvejui skiriantys visą savo dėmesį ir žinias

Gydytojai bendrauja su pacientais jiems suprantama kalba