Perteklinės išangės odos (raukšlės) šalinimas

Perteklinė odos raukšlė gali atsirasti kaip šalutinė hemorojaus reakcija arba kaip papildoma odos raukšlė pradėjus gyti išangės įplėšai. Tokios raukšlės trintis gali sukelti diskomfortą ar net nedidelį kraujavimą išangėje.

Kodėl perteklinės odos šalinimas gali būti būtinas? Gydytojas proktologas, atlikęs apžiūrą ir diagnozavęs jos atsiradimo priežastį, gali rekomenduoti perianalinės raukšlės rezekciją. Ši procedūra leidžia efektyviai pašalinti perteklinę išangės odą ir sumažinti diskomfortą.

Perteklinės išangės odos šalinimą „InnMed“ klinikoje atlieka vieni geriausių proktologų Vilniuje, taikant elektrochirurgijos metodą. Procedūrą atlieka profesionalūs ir patyrę proktologai chirurgai.

Jeigu susiduriate su šios rūšies problemomis arba norite sužinoti daugiau apie perteklinės odos šalinimo galimybes, kreipkitės į mūsų klinikos specialistus. Mes stengiamės užtikrinti efektyvų ir saugų gydymą, siekdami gerinti jūsų gyvenimo kokybę.

Pacientai visada gali kreiptis į mūsų klinikos specialistus su bet kokiais papildomais klausimais ar rūpesčiais. Mes visada pasirengę suteikti jums papildomą informaciją ir paramą, kad jūsų gydymas būtų sėkmingas ir komfortiškas.

Registruokitės į proktologo konsultaciją šiandien, mes rasime Jums tinkantį laiką!

Kitos proktologijos paslaugos

Vieni iš geriausių Vilniuje – gydytojai proktologai, visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų proktologai – kiekvienam pacientui skiria visą savo dėmesį ir žinias, rūpinasi ir prižiūri sveikimo procesą

Gydytojai proktologai – atlieka išsamią sveikatos diagnostiką ir taiko efektyvius gydymo metodus, kurie yra tinkamiausi Jums!

Mūsų proktologai – profesionaliai ir saugiai skiria medikamentinį, atlieka procedūrinį bei chirurginį gydymą. Visi sprendimai galimi „InnMed“

Gydytojai proktologai – stengiasi padėti kiekvienam pacientui ir greičiau išspręsti sveikatos problemą tinkamiausiu būdu