Diupitreno kontraktūra (pritraukti pirštai)

Dupuytreno kontraktūra yra plaštakos ligos forma, pasireiškianti pritrauktų pirštų, pirštų sukietėjimais ir gumbeliais delne. Tai yra viena iš dažniausiai pasitaikančių plaštakos ligų, ir vyrai virš 40 metų yra labiausiai linkę sirgti šia liga. Atidėjus gydymą, gali kilti sąnarių sustingimas, o tai padaro gydymą sudėtingesnį.

Operacinis gydymas yra rekomenduojamas, kai pacientui sunku padėti delną ant lygaus paviršiaus ir neįmanoma ištiesti pirštų. Operacija atliekama taikant vietinę nejautrą.  Pacientas gali grįžti namo jau tą pačią dieną. Pooperacinis laikotarpis reikalauja žaizdos priežiūros. Siūlės pašalinamos po 12-14 dienų. Fizinį darbą dirbantys žmonės gali grįžti į darbą maždaug po 3 savaičių.

Prieš operaciją svarbu pasikonsultuoti su gydytoju, kuris suteiks išsamią informaciją apie operaciją. Tai svarbus žingsnis, nes ankstyvas gydymas gali pagerinti rezultatus ir sumažinti komplikacijų riziką.

Mūsų Medicinos klinikoje InnMed patyrę specialistai atlieka šią procedūrą su aukščiausiu profesionalumu ir rūpinasi pacientų gerove bei greitu atsigavimu. Pasitikėkite mūsų komanda ir atsikratykite plaštakos negalavimų!

Tegu Jūsų svajonę padeda įgyvendinti patikimi, patyrę, profesionalūs plastikos chirurgai!

Kitos plastinės chirurgijos paslaugos

Vieni geriausių Vilniaus plastinės — rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų gydytojai kiekvienais metais gilina savo žinias ir nuolat kelia kvalifikaciją

Gydytojai yra plastinės-rekonstrukcijos chirurgijos gydytojus vienijančios asociacijos nariai

Mūsų gydytojai – patyrę specialistai, kiekvienam atvejui skiriantys visą savo dėmesį ir žinias

Gydytojai bendrauja su pacientais jiems suprantama kalba