Dermatito gydymas

Alerginis arba atopinis veido odos dermatitas atsiranda staiga ir pasireiškia odos perštėjimu, odos niežėjimu, patinimu. Tai uždegiminė, lėtinė odos liga, kurios simptomų nerekomenduojama kęsti ar gydytis savarankiškai, siekiant išvengti galimų komplikacijų, infekcinių ligų rizikos.
Alerginis arba atopinis dermatitas neretai gydomas hormoniniais preparatais. Su profesionalaus ir patyrusio gydytojo dermatovenerologo pagalba gana greitai galima pasiekti palankių rezultatų, tačiau kreiptis patartina nedelsiant.
Soborėja (seborėjinis dermatitas) – dažniausiai pažeidžia veidą ir galvos odą. Paprastai šios rūšies dermatitas atsiranda dėl riebalinių liaukų ir androgeninių hormonų aktyvumo, sutrikusio odos mikrofloros metabolizmo, imuninės sistemos uždegiminio atsako.
Kreipdamiesį į gydytoją dermatovenerologą dėl dermatito:
 
  • Išsamiai pasikonsultuosite su odos ligų profesionalu;
  • Atliksite individualiai paskirtus laboratorinius tyrimus;
  • Pagal poreikį Jums bus atliktas dermatoskopinis ištyrimas;
  • Sulauksite naudingų rekomendacijų;
  • Jums sudarys individualų veido odos priežiūros ir gydymo planą.
Alerginis veido odos dermatitas neretai yra išprovokuojamas kosmetinių priemonių, plaukų ar antakių dažų. Atopinį dermatitą gali sukelti genetiniai ar aplinkos faktoriai, susilpnėjusi imuninė sistema, taip pat maisto alergenai ar kontaktiniai, įkvepiamieji alergenai.

Dermatovenerologas – specialistas, į kurį galite kreiptis dėl įvairių odos infekcijų, alerginių reakcijų, odos pokyčių ir pažeidimų.

Kitos dermatovenerologijos paslaugos

Vieni iš geriausių Vilniuje – gydytojai dermatologai visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų dermatovenerologai – kiekvienam pacientui skiria visą savo dėmesį ir žinias, rūpinasi ir prižiūri sveikimo procesą

Gydyojai dermatologai – atlieka išsamią sveikatos diagnostiką ir taiko efektyvius gydymo metodus

Mūsų dermatologai – profesionaliai ir saugiai skiria medikamentinį, atlieka procedūrinį bei chirurginį gydymą

Gydytojai dermatovenerologai – stengiasi padėti kiekvienam pacientui ir greičiau išspręsti sveikatos problemą tinkamiausiu būdu