Hemoroidektomija – LigaShure metodu

Kas tai yra? „LigaSure” yra moderni elektrochirurginės priemonės sistema, kuri naudojama gydant hemorojų. Šis metodas leidžia preciziškai koaguliuoti kraujagysles ir sumažinti hemoroidų uždegimą, užkertant kelią kraujavimui.

Kodėl „LigaSure” yra efektyvus? Šis metodas laikomas ypač efektyviu gydant III ir IV laipsnio hemorojų ir taikomas pasikartojančių hemoroidų gydymui. „LigaSure” metodas suteikia galimybę komfortiškai, unikalia audinių suspaudimo ir energijos tiekimo kombinacija, atlikti patikimą kraujagyslių koaguliaciją ir audinių sujungimą sulydant.

Kaip tai veikia? Procedūra atliekama naudojant specialų „LigaSure” prietaisą, kuris koaguliuoja kraujagysles ir sutraukia pažeistus audinius, mažindamas hemoroidų simptomus.

Kodėl pasirinkti mūsų kliniką? Mūsų patyrę gydytojai naudoja šį modernų gydymo metodą siekdami užtikrinti pacientams efektyvų ir mažiau invazinį hemorojaus gydymą. Mes stengiamės suteikti jums kokybišką ir saugų gydymą.

Procedūros trukmė ir pooperacinis periodas Ši operacija trunka iki 1 valandos, ir tą pačią dieną pacientas išleidžiamas namo. Metodas pasižymi žema pooperacinių komplikacijų rizika, ženkliai mažesniu pooperaciniu skausmu ir trumpesniu sveikimo periodu.

Daugiau informacijos Jei turite klausimų apie hemorojaus gydymą „LigaSure” metodu ar norite sužinoti, ar šis metodas jums tinka, susisiekite su mumis ir mūsų gydytojais mielai jums padės.

Greitas hemorojaus gydymas įmanomas, kai kreipiatės į proktologą laiku. Nedelskite!
Registruokitės į proktologo konsultaciją šiandien, mes rasime Jums tinkantį laiką!

Kitos proktologijos paslaugos

Vieni iš geriausių Vilniuje – gydytojai proktologai, visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų proktologai – kiekvienam pacientui skiria visą savo dėmesį ir žinias, rūpinasi ir prižiūri sveikimo procesą

Gydytojai proktologai – atlieka išsamią sveikatos diagnostiką ir taiko efektyvius gydymo metodus, kurie yra tinkamiausi Jums!

Mūsų proktologai – profesionaliai ir saugiai skiria medikamentinį, atlieka procedūrinį bei chirurginį gydymą. Visi sprendimai galimi „InnMed“

Gydytojai proktologai – stengiasi padėti kiekvienam pacientui ir greičiau išspręsti sveikatos problemą tinkamiausiu būdu