Profilaktiniai tyrimai

Tyrimai – priemonė, kuri ne tik padeda įvertinti bendrą sveikatos būklę, bet ir laiku užkerta kelią įvairių ligų progresavimui. „Innmed“ klinikoje atliekami išsamūs kraujo tyrimai, šlapimo tyrimai ir visų kitų rūšių laboratoriniai tyrimai, neabejotinai pasitarnaujantys geresnės savijautos ir puikios sveikatos labui. 

Kraujo tyrimai Vilniuje

Vilniuje įsikūrusioje „Innmed“ klinikos laboratorijoje galima rasti aukščiausius kokybės standartus atitinkančią, itin pažangią laboratorinę įrangą, kurios pagalba klinikos specialistai operatyviai atlieka bet kokius medicininius tyrimus. Mūsų klinikoje greitai ir efektyviai atliekami diagnostiniai ir profilaktiniai kraujo tyrimai, atskleidžiantys svarbią informaciją apie paciento sveikatos būklę. 

Reguliariai atliekamas bendras kraujo tyrimas – optimalios kraujo kūnelių normos

Bendras kraujo tyrimas yra svarbus tiek pacientams, kurie turi tam tikrų sveikatos problemų, tiek žmonėms, kurie nesiskundžia jokiais sveikatos sutrikimais. Tai yra pagrindinis, bazinis kraujo tyrimas, kuris padeda įvertinti esminius kraujo rodiklius. Atliekant bendrą kraujo tyrimą galima nustatyti eritrocitų, trombocitų ir kitų kraujo kūnelių kiekį kraujyje. Reguliariai atliekamas bendras kraujo tyrimas užkerta kelią per dideliems kraujo rodiklių svyravimas, leidžia stebėti kraujo pokyčius ir padeda įžvelgti sveikatos būklės pablogėjimo priežastis.

Ką parodo išsamus kraujo tyrimas?

Išsamus kraujo tyrimas turėtų būti atliekamas reguliariai, bent kartą į metus. Išsamus kraujo tyrimas padeda įvertinti vitaminų ir mikroelementų kiekį organizme. Taip pat jis gali įspėti apie padidėjusią mažakraujystės ar širdies kraujagyslių ligų atsiradimo tikimybę. Iš esmės, išsamus kraujo tyrimas įvertina visus svarbius kraujo rodiklius, todėl tokį tyrimą rekomenduojama atlikti ne tik su sveikatos sutrikimais susiduriantiems pacientams, bet ir nuolatinį nuovargį jaučiantiems ar aktyviai sportuojantiems žmonėms. 

Profilaktiniai kraujo tyrimai ir jų svarba

Kraujo tyrimai turi būti atliekami ne tik susiduriant su vieno ar kito pobūdžio sveikatos problemomis, bet ir prevenciniais tikslais. Profilaktiniai kraujo tyrimai turėtų būti atliekami bent kartą į metus, tam, kad įvairius sveikatos sutrikimus būtų galima diagnozuoti ankstyvoje stadijoje. Žmonėms, kurie negali pasigirti gera savijauta arba pacientams, kurie serga lėtinėmis ligomis, profilaktinius kraujo tyrimus rekomenduojama atlikti dar dažniau.

Šlapimo tyrimas ir jo svarba

Šlapimo tyrimai – greitai ir tikrai nesudėtingai atliekami tyrimai, kurie atskleidžia labai daug naudingos informacijos. Šlapimo tyrimas padeda nustatyti organizme prasidėjusius uždegiminius procesus. Taip pat šis tyrimas leidžia įžvelgti problemas, susijusias su inkstų ar kitų organų būkle. 

Bendras šlapimo tyrimas: normos ir nauda

Bendras šlapimo tyrimas – standartinė šlapimo analizė, kurios metu vertinama šlapimo konsistencija, spalva bei kvapas. Toks tyrimas padeda atskleisti pokyčius, susijusius su inkstų, šlapimo pūslės bei kitų organų veikla. Bendras šlapimo tyrimas dažnai skiriamas įvairaus amžiaus pacientams, kurie serga virusinėmis ar peršalimo ligomis. Visgi, reikėtų žinoti, kad šis tyrimas padeda įžvelgti ir sveikatos problemas, kurioms nėra būdingi jokie akivaizdūs simptomai. Dėl šios priežasties, bendras šlapimo tyrimas turėtų būti atliekamas periodiškai, bent kartą per metus. Šlapimo tyrimo rezultatai labai dažnai parodo tam tikrą nuokrypį nuo normos. Nuokrypiai ne visada yra blogas ženklas, todėl gavus nuokrypį nuo normos rodančius tyrimų rezultatus tikrai nereikėtų išsigąsti.

Tyrimų programos

Tyrimų programos – racionalus ir finansiškai palankus sprendimas pacientams, kurie nori visapusiškai ištirti savo sveikatos būklę. „Innmed“ klinikoje pateikiamas platus tyrimų programų spektras, tam, kad kiekvienas pacientas galėtų pasirinkti jo sveikatos būklei aktualiausią tyrimų kompleksą. Mūsų klinikoje siūlomos atidžiai sudarytos tyrimų programos moterims ir vyrams. Tyrimų programas galima pasirinkti ne tik pagal lytį, bet ir pagal amžių ar pasireiškiančius sveikatos būklės suprastėjimo požymius. Tyrimų programas kruopščiai ir atsakingai sudarė ilgametę patirtį turintys, aukštos kvalifikacijos gydytojai, todėl mūsų klinikoje visi pacientai tikrai suras optimalų tyrimų kompleksą, identifikuojantį aktualius sveikatos būklės rodiklius.

Susisiekite su mumis šiandien ir užsiregistruokite pas šeimos gydytoją! Mes visada čia, kad pasirūpintume jūsų ir jūsų šeimos sveikata.