IŠSAMUS KRAUJAGYSLINIŲ LIGŲ TYRIMAS IR EFEKTYVUS GYDYMAS

Profesionaliai, kokybiškai ir saugiai kraujagyslines ligas diagnozuoja ir gydo vieni geriausių Vilniaus kraujagyslių chirurgų

Išsamios ir tikslios kraujagyslių echoskopijos

Patyrę ir profesionalūs kraujagyslių chirurgai

Minimaliai invazinės procedūros ir lazerinis gydymo metodas

Kraujagyslių chirurgai (angiochirurgai) konsultuoja, atlieka venų ir arterijų echoskopijas, gydo kraujagyslines ligas, atlieka skleroterapiją ir lazerines kraujagyslių operacijas

Išsamios gydytojo angiochirurgo (kraujagyslių chirurgo) konsultacijos ir apžiūros metu atliekamas venų ar kraujagyslių echoskopinis tyrimas, skiriami specializuoti laboratoriniai tyrimai, analizuojama problemos atsiradimo priežastis, nustatoma diagnozė ir parenkamas individualus gydymas, suteikiama naudingų rekomendacijų ligos kontrolei.

Kraujagyslių chirurgai skiria gydymą esant kraujagyslių patologijai, pasireiškus arterinės, veninės, limfinės sistemos sutrikimams. Operacinis gydymas paprastai skiriamas diagnozuojant aortos lanko šakų, pilvo aortos ir jos šakų, taip pat atliekamos kojų arterijų operacijos.

Dažniausiai kraujagyslių chirurgai diagnozuoja ir gydo:
– limfostazę;
– venų varikozę (kai išsiplėtusios kojų venos);
– galūnių arterijų aterosklerozę (kai pasireiškia užakimas);
– pilvo ir periferinių arterijų aneurizmą (išsiplėtimas);
– kojų giliųjų venų trombozę ir kt.

Kada rekomenduojama kreiptis į gydytoją angiochirurgą:

  • jei pasireiškia pusiausvyros sutrikimai;
  • jei pasireiškia spengimas ausyse;
  • jei jaučiamas pasikartojantis galvos svaigimas;
  • jei jaučiamas kojų nuovargis, sunkumas ar tinimas;
  • jei pasireiškia kojų mėšlungis;
  • jei išryškėjo paviršinių kraujagyslių tinklas ir kt.

Kraujagyslių chirurugas teikia išsamias konsultacijas ir atlieka kraujagyslių echoskopinį tyrimą, skiria individualų gydymą ir siūlo efektyvius sveikatos problemų sprendimus, teikia papildomas rekomendacijas.

Visos kraujagyslių chirurgijos paslaugos

Kaklo-kraujagysliu-echoskopija-642x1024-1

Kaklo kraujagyslių echoskopija

echoskopija12

Venų varikozės gydymas skleroterapija

lazerinis-venu-varikozes-gydymas-642x1024-1

Išsiplėtusių venų (venų varikozės) gydymas lazeriu

venu-varikoze-642x1024-1

Išsiplėtusių kojų venų gydymas

kraujagysliu-echoskopija-642x1024-1

Kraujagyslių chirurgo konsultacija

Mes kiekvieną dieną padedame pacientams susigrąžinti sveikatą, o jie dėkoja mums ir dalinasi rekomendacijomis

Elinga
Read More
Buvo atlikta echoskopija. Atėjau dėl krūtų, bet man pažiūrėjo ir limfmazgius, pažastis. Gydytoja maloni, viską išaiškino suprantama kalba. Puikus registratūros darbuotojų aptarnavimas. Kai registravausi, man tiksliai papasakojo, kaip tinkamai pasiruošti, kad tyrimas būtų tikslesnis. Pati procedūra buvo komfortiška, nemalonių pojūčių nebuvo. Dariausi pirmą kartą, tai kiek nerimavau, bet tikrai neskausminga. Dėkoju, kad laiku nustatėte problemą ir jau pradedu gydymą, tikiu kartu su jumis, kad viskas bus gerai.
Luka
Read More
Buvo atlikta mažojo dubens organų echoskopija, ją dariausi pas ginekologę. Prieš procedūrą nerimavau, kad tai bus skausminga, nemalonu ir nejauku, tačiau paaiškėjo, kad gydytoja nuostabi, taktiška, vedžiojo jutiklį palei pilvo apačią, pažiūrėjo ir iš vidaus. Gydytoja elgėsi profesionaliai, pakomentavo rezultatus, nuramino, paskyrė papildomų tyrimų. Džiaugiuosi, kad atlikau echoskopiją būtent čia ir esu gerose rankose.
Raisa
Read More
Dažnai jutau nerimą, drebėjo rankos, pykino, maniau, kad turiu psichologinę problemą. Kreipiausi į „InnMed“ vidaus ligų gydytoją Jurgį Dulinską, jis man rekomendavo atlikti skydliaukės echoskopiją pas Olgą Žemaitienę ir paskyrė hormonų tyrimus. Iš tikrųjų, echoskopuotoja man diagnozavo skydliaukės uždegimą, dabar gydausi pas endokrinologą ir man gerėja. Ačiū labai, kad nenusiuntėt pas psichiatrą, o pasigilinot į mano situaciją ir teisingai mane nukreipėte.
Previous
Next