Veido odos bėrimų gydymas

Daugiausia nerimo ir diskomforto keliantys bėrimai susiję su veido oda. Būtent veido oda atskleidžia slaptą informaciją apie mūsų patiriama stresą, įtampą, nuovargį, vartojamą maistą, įpročius ir pan.

Jaunatviški spuogai (acne vulgaris) atsiranda prasidėjus lytiniam brendimui, tačiau nekontroliuojamas bėrimų procesas neretai tęsiasi dešimtmečius, priversdamas spuogus maskuoti, kas neretai dar labiau ištęsia nepageidaujamų bėrimų pasikartojimą. Šiuo atveju svarbi individualiai paskirta veido odos priežiūra ir gydymas, papildoma mitybos ir kasdienių įpročių korekcija, siekiant išvengti randėjimo, kurio medikamentinių būdu ištaisyti nebeįmanoma.
Priklausomai nuo bėrimų pasikartojimo ir sunkumo, gydytojai dermatologai neretai skiria medikamentines priemones: tepalus antibiotikų pagrindu, rūgštinius kremus ir prausiklius, gijimą skatinančius profesionalius kremus, kartais – isotretinuiną.

Aknė laikoma sudėtinga lėtine liga, kurios gydymui būtina pasitelkti kantrybę ir kruopštumą. Vienu metu gali atsirasti inkštirų (juodų taškelių), pūlinukų, mazgelių, cistų, kurios ilgainiui palieka randus. Nekontroliuojama liga pasireiškia nuolatiniu pūlinukų bei pūlinių formavimusi ir kelia pastovų diskomfortą kasdienybėje.

 • Kreipdamiesi į dermatovenerologą dėl veido odos spuogų (bėrimų):
  • Išsamiai pasikonsultuosite su odos ligų profesionalu;
  • Atliksite individualiai paskirtus laboratorinius tyrimus;
  • Sulauksite naudingų rekomendacijų, kurios padės pagreitinti veido odos sveikimo procesą;
  • Jums sudarys individualų veido odos priežiūros ir gydymo planą.
  Atsakingas požiūris į odą padės Jums greičiau atsikratyti nepageidaujamų ir diskomfortą keliančių veido spuogų. Profesionali ir individualiai Jums skirtas gydymas apsaugos nuo bėrimų pasikartojimo ir suteiks galimybę kas dieną džiaugtis lygia ir nepažeista veido oda.

Dermatovenerologas – specialistas, į kurį galite kreiptis dėl įvairių odos infekcijų, alerginių reakcijų, odos pokyčių ir pažeidimų.

Kitos dermatovenerologijos paslaugos

Vieni iš geriausių Vilniuje – gydytojai dermatologai visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų dermatovenerologai – kiekvienam pacientui skiria visą savo dėmesį ir žinias, rūpinasi ir prižiūri sveikimo procesą

Gydyojai dermatologai – atlieka išsamią sveikatos diagnostiką ir taiko efektyvius gydymo metodus

Mūsų dermatologai – profesionaliai ir saugiai skiria medikamentinį, atlieka procedūrinį bei chirurginį gydymą

Gydytojai dermatovenerologai – stengiasi padėti kiekvienam pacientui ir greičiau išspręsti sveikatos problemą tinkamiausiu būdu