Rožinės gydymas

Veido odos rožinė neretai pasireiškia po 30 metų amžiaus ir sukelia pacientams nepasitikėjimą savimi, liūdesį ir kasdieninį diskomfortą. Tai lėtinė, uždegiminė veido odos liga, pasireiškianti į aknę panašiais simptomai, dažnai centrinėje veido dalyje. Pacientai nuolat susiduria su jautria, raustančia veido oda, kuri karts nuo karto pasidengia smulkiais raudonais taškeliais ar net pūlinukais. Vyrams ir moterims tampa sudėtinga pasirinkti asmenines higienos priemones, surasti tinkamas kosmetines priemones ir surasti būdų kaip išlaikyti odą ramią bei neprovokuoti ligos vystymosi.

Rožinę neretai sukelia veido erkutės, kurios įsiveisia odoje pakitus ląsteliniam odos imunitetui. Rožinės atveju nerekomenduojama gydytis savarankiškai ir eksperimentuoti. Progresuodama rožinė išplečia veido odos kraujagysles, ilgainiui sutrikdo veido limfą, formuojasi papulės, pustulės, kas įtakoja rinofimos atsiradimą (nosies ir aplinkinių audinių didėjimą).

Pastebėjus rožinei būdingus simptomus, rekomenduojama kreiptis į gydytoją dermatovenerologą ir ligą gydytis su profesionalaus odos specialisto kontrole.

Kreipdamiesi į dermatologą dėl rožinės gydymo:

  • Išsamiai pasikonsultuosite su odos ligų profesionalu;
  • Atliksite individualiai paskirtus laboratorinius tyrimus;
  • Pagal poreikį Jums bus atliktas dermatoskopinis ištyrimas;
  • Sulauksite naudingų rekomendacijų, kurios padės pagreitinti veido odos sveikimo procesą;
  • Jums sudarys individualų veido odos priežiūros ir gydymo planą.
Gydantis rožinę svarbus atsakingas gydytojo dermatovenerologo paskirtų rekomendacijų vykdymas, paciento kruopštumas ir kantrybė, reguliarus apsilankymas ligos kontrolei ir sveikimo proceso sekimui, gydymo korekcijai.
 

Dermatovenerologas – specialistas, į kurį galite kreiptis dėl įvairių odos infekcijų, alerginių reakcijų, odos pokyčių ir pažeidimų.

Kitos dermatovenerologijos paslaugos

Vieni iš geriausių Vilniuje – gydytojai dermatologai visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų dermatovenerologai – kiekvienam pacientui skiria visą savo dėmesį ir žinias, rūpinasi ir prižiūri sveikimo procesą

Gydyojai dermatologai – atlieka išsamią sveikatos diagnostiką ir taiko efektyvius gydymo metodus

Mūsų dermatologai – profesionaliai ir saugiai skiria medikamentinį, atlieka procedūrinį bei chirurginį gydymą

Gydytojai dermatovenerologai – stengiasi padėti kiekvienam pacientui ir greičiau išspręsti sveikatos problemą tinkamiausiu būdu