Nėštumo priežiūra

Profesionali, kokybiška ir rūpestinga nėštumo priežiūra, išsamūs nėštumo tyrimai – viskas, ko reikia, kad laukimas būtų ramesnis. Klinikoje dirbantys patyrę gydytojai akušeriai ginekologai siekia užtikrinti saugų nėštumą ir sėkmingą vaisiaus išnešiojimą, gerą moters psichologinę ir fizinę savijautą. Ilgametę patirtį gimdymo skyriuje turintys specialistai atlieka išsamią vaisiaus echoskopiją, atidžiai analizuoja moters juntamus simptomus, skiria specializuotus NIPT tyrimus, rūpestingai konsultuoja ir stebi nėštumo eigą.

Konsultacijos nėštumo metu

Nėštumo priežiūra apima

  • Dėmesingas, rūpestingas ir profesionalias gydytojo konsultacijas
  • Atidžias ir komfortiškas ginekologines apžiūras
  • Specializuotus ir informatyvius laboratorinius tyrimus
  • Vaisiaus echoskopijas, greitą reakciją į moters būklės pokyčius

Patikimose specialistų rankose galėsite jaustis saugiai. Prižiūrėdami nėštumą „InnMed“ klinikos ginekologai rūpinasi Jūsų savijauta ir vaisiaus vystymusi, be to, greitai reaguoja į pakitusią sveikatos būklę.

Pirmas vizitas pas ginekologę nėštumo metu

Ko galima tikėtis pirmo vizito pas ginekologą nėštumo metu? Svarbiausia pas gydytoją atvykti per pirmąsias 12 nėštumo savaičių. Ruošiantis vizitui pas ginekologą akušerį, verta iš anksto apgalvoti keletą klausimų, kuriuos užduos gydytojas: jis norės išsiaiškinti būsimos mamos sveikatos istoriją, taip pat įvertinti artimiausių šeimos narių sveikatą, pavyzdžiui, polinkį į genetines ar kitas sunkesnes ligas. Taip pat siekiama numatyti rizikos faktorius ir iš anksto įvertinti poreikį atitinkamiems vaisiaus tyrimams.

Pirmojo vizito metu atliekama ir ginekologinė apžiūra, paimamas tepinėlis gimdos kaklelio vėžio profilaktiniam ištyrimui. Atliekamas bendrasis kraujo tyrimas, nustatoma kraujo grupė ir Rh, taip pat šlapimo tyrimas, ištiriama ir dėl lytiškai plintančių ligų, ŽIV. Atvykus, kai nėštumui suėjo bent 3 savaitės, kartu atliekamas ir ultragarso tyrimas, kuris skirtas nėštumui nustatyti.

Suėjus 12 nėštumo savaičių, išduodama nėščiosios kortelė, kurią pravartu nešiotis su savimi kaskart išėjus iš namų.

Tyrimai nėštumo metu

Kokie nėščiųjų tyrimai numatyti viso nėštumo eigoje sužinosite jau pirmojo apsilankymo pas gydytoją metu. Nėščiosios kortelė turi specialų kalendorių, kuriame sužymėta, kada turi būti atlikti kraujo tyrimai nėštumo metu, kokį mėnesį būtina apsilankyti vaisiaus echoskopijai ir kita svarbi informacija.