Ginekologas — moters sveikatos saugotojas

Ar žinojote, kad net 95 proc. moterų, besikreipiančių profilaktiniam ginekologiniam patikrinimui, laiku pradeda gydymą ir taip apsisaugo nuo ginekologinių susirgimų vystymosi ir komplikacijų? Ginekologai jau kurį laiką nebėra tie gydytojai, kurių dėl įvairiausių priežasčių stengiamasi išvengti. Kai tinkamai pasirinktoje klinikoje dirba patyrę, profesionalūs ir dėmesingi akušeriai ginekologai, suplanuoti ir atvykti į vizitą profilaktiniam patikrinimui tampa kur kas paprasčiau.

Kadangi neretai ginekologinės ligos vystosi be išreikštų simptomų, profilaktinį moteriškos sveikatos patikrinimą reikėtų atlikti kasmet. Tyrimas apima

 • Ginekologinę apžiūrą ir konsultaciją
 • Echoskopiją
 • Kolposkopiją
 • Kraujo ar tepinėlių tyrimus
 • Atlikę išsamius tyrimus, gydytojai akušeriai ginekologai siekia kuo greičiau pašalinti sveikatos sutrikimo priežastį.

Išsamios ir kokybiškos gydytojų ginekologų konsultacijos, pilnos ginekologinės srities echoskopijos (gimdos, gimdos kaklelio, kiaušidžių ultragarsiniai tyrimai), kolposkopija, laboratoriniai kraujo ir tepinėlių tyrimai, ginekologinių ligų diagnostika ir gydymas, tausojančios ginekologinės operacijos, – visa tai rasite „InnMed“ klinikoje.

Akušeris ginekologas pasirūpins visais gyvenimo etapais

Akušeris – ne tik nėščiųjų tyrimais ir priežiūra užsiimantis gydytojas. Akušerija ir ginekologija ypač tampriai susijusios sritys, todėl dažnai ginekologai yra ir akušeriai. Todėl net ir pajutus diskomfortą ginekologinėje srityje, pastebėjus kraujo išskyras ar susidūrus su kita problema, nebūtina ieškoti ginekologės, kadangi bet kurios merginos ir moters sveikata visapusiškai pasirūpins ir akušeris ginekologas. Tai – didelis privalumas, kadangi vienas gydytojas, akušeris ginekologas, moterį gali lydėti visais gyvenimo etapais. Nuo pirmųjų menstruacijų iki nėštumo ar menopauzės.

Ginekologai Vilniuje efektyviai išspręs kilusias sveikatos problemas

Ginekologo konsultacija Vilniuje turėtų būti įrašyta kalendoriuje mažiausiai kartą per metus, o pajutus nerimą keliančius simptomus – nedelsiant.

Dėmesys savo sveikatai prasideda nuo konsultacijos ginekologo kabinete, nesvarbu, ar tai privatus ginekologas Vilniuje, ar ginekologas Vilniuje poliklinikoje. Kaskart atlikus išsamią ginekologinę apžiūrą, echoskopiją ar kolposkopiją, specializuotus laboratorinius kraujo, tepinėlių tyrimus, būsite užtikrinti, kad padarėte viską, ką galėjote, jog užkirstumėte kelią savo sveikatos sutrikimams.

Profilaktinė ginekologo konsultacija — kiekvienai moteriai ir merginai

Įprastais atvejais, kai atvykstama profilaktinei patikrai, ginekologo apžiūra apima konsultaciją ir echoskopiją, tačiau papildomai gali būti atliekami ir kiti tyrimai, pavyzdžiui, kolposkopija. Echoskopija – tai mažojo dubens organų ultragarsinis tyrimas, apimantis gimdos, kiaušidžių, gimdos kaklelio ištyrimą. Jis atliekamas tiek per pilvo sieną, tiek per makšties angą. Kolposkopija – tai makšties ir gimdos kaklelio diagnostikos metodas, kai nustatomas būtinumas tirti audinius nuodugniau.

Esant poreikiui, klinikoje gali būti atliekamos ir tausojančios ginekologinės operacijos, pavyzdžiui, gimdos kaklelio operacija.

Atsakinga ir profesionali nėščiųjų priežiūra

Patyrusių ir profesionalių gydytojų akušerių ginekologų paskirtis – užtikrinti saugų nėštumą ir sėkmingą vaisiaus išnešiojimą, gerą moters psichologinę ir fizinę savijautą. Tačiau tam privaloma moters iniciatyva – ypač svarbus ankstyvas pirmas vizitas pas ginekologę nėštumo metu, geriausia, jei pas ginekologą apsilankyti pavyksta nėštumą dar tik planuojant.

Ilgametę patirtį gimdymo skyriuje turintys gydytojai atlieka išsamią vaisiaus echoskopiją, atidžiai analizuoja moters juntamus simptomus, skiria specializuotus NIPT tyrimus, rūpestingai konsultuoja ir stebi nėštumo eigą.

Nėštumo priežiūros paslaugą sudaro:

 • Dėmesingo, rūpestingo ir profesionalaus gydytojo akušerio ginekologo konsultacijos
 • Atidi ir komfortiška ginekologo apžiūra
 • Specializuoti ir informatyvūs laboratoriniai tyrimai
 • Vaisiaus echoskopijos, greita reakcija į moters būklės pokyčius

Svarbu žinoti, kad ne tik nėščiųjų tyrimai turėtų dominti būsimą mamą. Klinikoje „InnMed“ gydytojai specialistai pasirūpins ir pogimdyminiu laikotarpiu – mamoms gali būti aktualu žindymo konsultacija ar tinkamos kontracepcijos priemonės po gimdymo, pavyzdžiui, spiralės įdėjimas.

Ginekologinės ligos, kurių riziką galima sumažinti

Gydytojas ginekologas, jei apsilankysite pas jį laiku, gali padėti sumažinti lėtinių ligų riziką ir apsisaugoti nuo rimtų sveikatos sutrikimų

Gana dažnai pasitaikantys ginekologiniai uždegimai moterims yra pavojingi dėl sukeliamų ilgalaikių pasekmių sveikatai. Neretai uždegimai vystosi nepastebimai, sukeldami tik nemalonius simptomus ir skausmus.

Apie ginekologinės sistemos sutrikimą signalizuoja

 • Skausmas pilvo apačioje arba apatinėje nugaros dalyje
 • Gausios išskyros, nemalonus išskyrų kvapas, pakitusi spalva
 • Išorinių lytinių organų niežulys, bėrimas
 • Skausmingas ar nekomfortiškas lytinis aktas
 • Menstruacinio ciklo sutrikimas