+370 520 78 122
PagrindinisSritysProktologija

Proktologija

GLAUDUS BENDRADARBIAVIMAS SU UŽSIENIO ŠALIŲ GYDYTOJAIS
Aukštos kvalifikacijos specialistai
Pažangiausi gydymo metodai
Moderni įranga

Kodėl svarbu laiku kreiptis pagalbos?

Abdominalinės chirurgijos gydytojas – proktologas Mantas Drungilas

Hemorojus – viena dažniausių proktologinių ligų, bet daugelis žmonių tiesiog gyvena, kęsdami nemalonius jos simptomus ir delsia kreiptis į gydytojus. Tačiau ligą diagnozavus laiku, jos gydymas gali būti daug paprastesnis.

 

Pagrindinis hemorojaus simptomas – kraujavimas tuštinantis, ypatingai jei kraujas raudonas, pasirodantis tuštinimosi pabaigoje. Išangės srityje taip pat gali būti jaučiamas diskomfortas, niežulys, tempimo jausmas. Skausmas ir staiga atsiradęs kietas mazgas išangės srityje – ūmaus hemorojaus ar hemorojinio mazgo uždegimo simptomas. Dar vienas, rečiau sutinkamas simptomas – padidėjusio hemoroidinio mazgo iškritimas iš išangės kanalo.

 

Įtarus hemorojaus simptomus, patariama nedelsti ir kreiptis į gydytoją proktologą, kuris išsiaiškins skundus, nustatys ligos trukmę, pobūdį, esant reikalui atliks reikalingus tyrimus ir parinks efektyviausią gydymą.

 

Nesigydant dėl didėjančių mazgų gali dažnėti ir gausėti kraujavimas, stiprėti skausmas, didėti diskomfortas. Liga, kurią laiku diagnozavus, galima sėkmingai gydyti šiuolaikiškai mažai invaziniais metodais, progresuos, ir vienintelis gydymas bus operacija. Nesikreipiant į gydytojus laiku, taip pat galima nepastebėti piktybinio susirgimo. Kraujavimas gali būti ne tik hemorojaus požymis. Tai ir vienas dažniausių tiesiosios žarnos vėžio simptomų. Tad jei kraujavimas kartojasi, atsiranda kitų negalavimų (silpnumas, tuštinimosi sutrikimai ar pasikeitimas), reikėtų nedelsti ir išsitirti dėl ko yra kraujuojama.

Ilgametę patirtį turintys klinikos „InnMed“ proktologai primena, kad hemorojus nedingsta savaime. Kuo anksčiau kreipsitės į gydytojus specialistus, tuo greitesnis ir paprastesnis bus gydymas.

PASIRŪPINKITE SAVO SVEIKATA
Hemorojus
Analinė įplėša
Hemorojus
Užsiregistruoti

Nors hemorojaus atsiradimo priežastys nėra iki galo aiškios, manoma, kad hemorojus – tai gyvenimo būdo liga. Jos išsivystymui įtakos turi dėl nesubalansuotos mitybos atsirandantis vidurių užkietėjimas, antsvoris, mažas judrumas, ilgalaikis sėdimas ar stovimas darbas, nėštumas, sunkumų kilnojimas, paveldimumas, jungiamojo audinio silpnumas.
Hemoroidai – tai iš išangės kanalo kraujagyslių susidariusios kraujagyslinės pagalvėlės (hemorojiniai mazgai), padedančios sandariai užsidaryti išangei. Dėl įvairių priežasčių, didinančių spaudimą pilve, šios pagalvėlės gali pradėti didėti, sukeldamos kraujavimą, skausmą, niežėjimą ar kitokius nemalonius pojūčius išeinamosios angos srityje. Tai ir yra pagrindiniai hemorojaus simptomai. Skausmas ir staiga atsiradęs kietas mazgas išangės srityje – ūmaus hemorojaus ar hemorojinio mazgo uždegimo simptomas. Vėlesnėse hemorojaus stadijose padidėję hemoroidiniai mazgai gali iškristi iš išangės kanalo.
Pastebėjus minėtus simptomus reikėtų nedelsti ir kreiptis į gydytoją proktologą. Patyrusiems specialistams dažniausiai užtenka pokalbio su pacientu, simptomų apibūdinimo bei trumpos apžiūros, kad būtų nustatyta ligos trukmė, pobūdis ir paskirtas tinkamas gydymas.
Nesikreipiant į specialistus ir nepradėjus gydymo laiku, liga progresuoja, dėl didėjančių mazgų gali dažnėti ir gausėti kraujavimas, didėti diskomfortas, atsirasti skausmas. Kai hemorojus yra užleistas, vienintelis gydymo būdas – chirurginė operacija.
Hemorojaus gydymas priklauso nuo to, kaip toli liga jau yra pažengusi. Medicinos technologijoms sparčiai tobulėjant, proktologinėms ligoms gydyti taikomi nauji, mažai invazyvūs, pacientui diskomforto nesukeliantys metodai.
Vienas iš efektyviausių mažai invazinių hemorojaus gydymo metodų yra hemorojinių mazgų perrišimas guminių žiedų ligatūromis. Ši neskausminga, ambulatoriškai atliekama procedūra, užtrunkanti vos keletą minučių, tinkama vidiniams hemoroidų mazgams gydyti. Po procedūros kurį laiką gali būti jaučiamas sunkumus apatinėje kūno dalyje ar nestiprus skausmas. Tačiau šie nemalonūs pojūčiai lengvai numalšinami skausmą slopinančiais vaistais. Iš karto po procedūros pacientas gali grįžti į darbą ar užsiimti kita įprasta veikla. Perrišti hemorojiniai mazgai po kelių dienų be skausmo savaime pasišalina, kadangi nutrūkus kraujotakai už guminio žiedo, audiniai žūsta.
Vienu moderniausiu ir efektyviausiu hemorojaus šalinimo būdu dėl greito atlikimo ir puikių rezultatų šiuo metu specialistų pripažįstamas lazerinis koaguliavimas infraraudonaisiais spinduliais. Šios mažai invazyvios procedūros metu atliekamas patologiškai pakitusių tiesiosios žarnos audinių prideginimas naudojant infraraudonąją spinduliuotę. Šviesos bangos siunčiamos tiesiai į tikslinį darinį, taip sukeliant jo išgarinimą ir visiškai jį sunaikinant. Koaguliavimas infraraudonaisiais spinduliais nesukelia diskomforto pacientui. Kadangi lazerio energija naudojama koaguliuojant hemorojinį mazgą iš vidaus, išangės srities gleivinė ir oda nepažeidžiama ir dėl to procedūra mažiau skausminga.
Esant pirmosioms hemorojaus stadijoms, kai hemorojiniai mazgai yra nedideli, hemorojaus gydymui gali būti naudojama skleroterapija. Tai ambulatoriškai atliekama nechirurginė procedūra, kurios metu į hemorojinį mazgą suleidžiama sklerozuojanti medžiaga (sklerozantas), sukelianti lokalų uždegimą, dėl kurio kraujagyslės sklerozuoja ir mazgas sumažėja. Hemorojaus skleroterapija atliekama taikant vietinę nejautrą. Procedūros metu pacientas nejaučia jokio diskomforto, o iš karto po jos gali grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.
Hemorojaus gydymas HAL RAR metodu – tai novatoriškas būdas efektyviai gydyti hemorojų ir išvengti ligos pasikartojimo ateityje. Šio metodo efektyvumas siekia net 96 procentus, tad šiuo metu pasaulyje jis pripažįstamas dar efektyvesniu nei radijo bangų chirurgija, lateksinis hemoroidinių mazgų perrišimas ir koaguliavimas infraraudonaisiais spinduliais. Atliekant gydymą Hal Rar metodu, ultragarso jutiklio pagalba nustatoma probleminio darinio vieta ir atliekamas arterijų perrišimas, taip sustabdant hemorojaus kraujotaką. Vėliau tirpstančiais siūlais susiūnami hemorojaus audiniai, pakeliami suglebę tiesiosios žarnos plotai. Netekę kraujotakos po 10-14 dienų hemorojiniai mazgai nudžiūsta, įsiurbiami į tiesiąją žarną ir palaipsniui išsiskiria iš organizmo kartu su išmatomis. Hemorojaus gydymas Hal Rar metodu yra visiškai neskausmingas, jis trunka apie 20-30 minučių. Novatoriška operacija užkerta kelią bet kokių komplikacijų atsiradimui. Po gydymo Hal Rar metodu pacientas jau po kelių dienų gali grįžti į darbą ir užsiimti kita įprasta veikla.

Analinė įplėša
Užsiregistruoti

Analinė įplėša – tai plyšimas analinės srities odoje, dažniausiai atsirandantis dėl virškinamojo trakto uždegimo, vidurių užkietėjimo, mechaninių traumų. Išangės įplėša – vienas iš labiausiai paplitusių proktologinių susirgimų. Negydant išangės įtrūkimų gali susidaryti uždegiminė opa ar fistulė.
Pagrindinis simptomas analinės įplėšos simptomas yra skausmas tuštinantis ir pasituštinus bei su tuo susijęs vidurių užkietėjimas. Išeinamosios angos srityje taip pat gali būti jaučiamas niežulys, patinimas, pasirodyti išskyros ar kraujas. Išangės įplėšos būna ūmios ir lėtinės. Tiesiosios žarnos įplyšimams gydyti skiriamas medikamentinis gydymas, o jei jis nepadeda ar efektas tik trumpalaikis, pasitelkiami kiti metodai.
Gydytojai proktologai įspėja, kad laiku nesikreipiant į specialistus ir negydant ūmios įplėšos, ji tampa lėtine, o jos gydymas ilgesniu ir sudėtingesniu.
Analinė įplėša diagnozuojama remiantis paciento nusiskundimais ir apžiūra. Išangės įplėšoms gydyti gali būti skiriami medikamentai, botulino toksino injekcijos į vidinį ar išorinį išangės rauką. Tačiau jei įplėša tampa lėtine, padidėja vidinio išangės rauko tonusas, būtinas specifinis gydymas.
Išangės įplėšos saugiai ir efektyviai gydomos naudojant minimaliai invazinį metodą – lazerio koaguliaciją. Jo metu naudojamas vietinis nuskausminimas, pooperacinis periodas trumpas ir nesukelia diskomforto. Lazerio energija nukreipiama tiksliai į gydomą sritį, dėl taškinio veikimo mažai traumuojami audiniai, o išangės srities gleivinė ir oda nepažeidžiamos. Prietaiso pagalba vienu metu atliekamas pjūvis ir koaguliuojamos kraujagyslės, tai leidžia atlikti reikiamas manipuliacijas visiškai be kraujo. Šis minimaliai invazinis metodas pripažįstamas vienu komfortiškiausiu ir efektyviausiu išangės įplėšų gydymo būdu. Naudojant šį gydymo būdą, įprastai nelieka randų arba randas minimalus.

“InnMed” proktologijos skyrius klinikoje

Gyd. chirurgas Edgaras Smolskas

Hemoroidai (išangės kanale susidariusios tankios kraujagyslinės pagalvėlės), esantys kiekvieno žmogaus organizme, padeda sandariai užsidaryti išeinamajai angai. Tačiau dėl įvairių priežasčių, didinančių spaudimą pilve, hemoroidai didėja, sukeldami kraujavimą, skausmą, niežėjimą, tempimą ar kitokius nemalonius simptomus išangės srityje. Liga, dėl padidėjusių hemoroidinių mazgų pasireiškianti minėtais simptomais, vadinama hemorojumi.

Nors hemorojus – įprastas ir dažnai pasitaikantis sveikatos sutrikimas, daugelis žmonių slepia šią problemą, delsia vykti į medicinos įstaigą. Dažniausias hemorojaus simptomas – kraujavimas tuštinantis. Kraujas ant tualetinio popieriaus – tai signalas, kad jums būtina proktologo konsultacija.

Klinikos „InnMed“ gydytojai proktologai primena, kad hemorojų diagnozavus laiku, jo gydymas gali būti daug paprastesnis ir ragina nesibaiminti kreiptis į gydytoją. Ligos trukmei, pobūdžiui nustatyti ir paskirti tinkamą gydymą ilgametę patirtį turintiems specialistams dažniausiai pakanka išklausyti paciento skundus ir atlikti trumpą apžiūrą. Esant poreikiui, gali būti atliekamas išeinamosios angos kanalo tyrimas endoskopu arba kiti informatyvesni tyrimai. Varginanti problema, naudojant efektyvius šiuolaiškus metodus, per vieną dieną gali būti išsprendžiama visam laikui.

Hemorojaus gydymas priklauso nuo ligos stadijos. Klinikoje „InnMed“ hemorojaus gydymui naudojami pažangūs mažai invaziniai metodai – lateksinis hemoroidinių mazgų ligavimas, koaguliavimas infroraudonaisiais spinduliais, hemorojaus skleroterapija, hemorojaus gydymas Hal Rar metodu. Naudojant šiuos gydymo būdus procedūrų metu nejaučiamas skausmas ar kitoks diskomfortas, nėra sudėtingo pooperacinio periodo.

Ilgametę patirtį proktologinių ligų gydyme turintys klinikos „InnMed“ proktologai įspėja, kad negydant hemorojaus, liga progresuos ir vienintelis galimas jos gydymas bus chirurginis. Nesikreipiant į gydytojus laiku, taip pat galima nepastebėti piktybinio susirgimo. Kraujavimas gali būti ne tik hemorojaus požymis. Tai ir vienas dažniausių tiesiosios žarnos vėžio simptomų.

Jaučiate nemalonius simptomus? Registruokitės tel. +370 661 10011.

Dėmesingi, aukštos kvalifikacijos gydytojai proktologai pasiūlys greitą ir efektyvų subtilių problemų sprendimą.

Abdominalinės chirurgijos gydytojas, proktologas Mantas Drungilas

Lateksinis hemoroidinių mazgų ligavimas

Lateksinis hemoroidinių mazgų ligavimas arba hemoroidinių mazgų užveržimas guminiais žiedais – tai vienas iš efektyviausių mažai invazinių hemorojaus gydymo metodų.

Ši procedūra užtrunka vos keletą minučių, jos metu vidiniai hemorojiniai mazgai perrišami guminių žiedų ligatūromis. Perrišti hemorojiniai mazgai savaime pasišalina be jokio skausmo, nes, nutrūkus kraujotakai už guminio žiedo, audiniai žūsta. Kai šalinamas mazgas nukrenta, jo vietoje belieka mažutė žaizdelė, kuri netrukus visiškai užgyja.

Tai visiškai neskausminga procedūra, atliekama ambulatoriškai. Gleivinė neturi skausmo receptorių, todėl lateksinio hemoroidinių mazgų ligavimo procedūros metu nereikalinga jokia anestezija. Skausmas nejaučiamas ir po procedūros, dažniausiai nereikia vartoti nuskausminamųjų vaistų, iš karto po procedūros pacientas gali sugrįžti prie kasdienės veiklos ir įprasto gyvenimo ritmo.

Norite negaišdami laiko išspręsti nemalonią problemą? Registruokitės tel. +370 661 10011.

Klinikos “InnMed” proktologų profesionalumas ir ilgametė praktinė patirtis leidžia parinkti kiekvienam pacientui tinkamiausią gydymą ir pasiekti geriausius gydymo rezultatus.

Koaguliavimas infraraudonaisiais spinduliais

Koaguliavimas infraraudonaisiais spinduliais – mažai invazyvi procedūra, kurios metu atliekamas patologiškai pakitusių tiesiosios žarnos audinių prideginimas naudojant infraraudonąją spinduliuotę. Šviesos bangos siunčiamos tiesiai į tikslinį darinį, taip sukeliant jo išgarinimą ir visiškai jį sunaikinant.

Klinikoje „InnMed“ šiai procedūrai naudojamas lazeris, pasižymintis ypatingai galingomis audinių vandenį sugeriančiomis savybėmis, todėl dariniai pašalinami tiksliai, saugiai ir mažiausiai termiškai žalojant odą.

Koaguliavimas infraraudonaisiais spinduliais nesukelia diskomforto pacientui. Kadangi lazerio energija naudojama koaguliuojant hemorojinį mazgą iš vidaus, išangės srities gleivinė ir oda nepažeidžiama ir dėl to procedūra mažiau skausminga.

Koaguliavimo infraraudonaisiais spinduliais procedūra dėl puikaus efektyvumo ir greito atlikimo šiuo metu pripažinta moderniausiu ir efektyviausiu minimaliai invaziniu hemorojaus šalinimo būdu. Vandens audiniuose išgarinimu pagrįstas metodas leidžia išvengti chiruginio pjūvio, sumažina randėjimo riziką ir suteikia galimybę pasiekti puikų rezultatą.

Registruokitės tel. +370 661 10011.

Aukštos kvalifikacijos klinikos „InnMed“ proktologai šiuolaikiškais metodais išspręs varginančias sveikatos problemas ir padės susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

Hemorojaus skleroterapija

Hemorojaus skleroterapija – tai nechirurginė procedūra, kurios metu į hemorojinį mazgą suleidžiama sklerozuojanti medžiaga (sklerozantas), sukelianti lokalų uždegimą, dėl kurio kraujagyslės sklerozuoja ir mazgas sumažėja.

Procedūrai nereikia specialaus pasiruošimo. Ji atliekama ambulatoriškai, naudojant vietinį nuskausminimą. Procedūros metu pacientas nejaučia skausmo ir jokio diskomforto, o po procedūros iš karto gali grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.

Hemorojaus skleroterapija dažniausiai naudojama esant pirmosioms hemorojaus stadijoms, kai hemorojiniai mazgai yra nedideli. Pažengusiose (3-4) stadijose ar tiesiog esant dideliems mazgams skleroterapija gali būti naudojama kaip paruošiamoji procedūra prieš operaciją, padedanti sustabdyti kraujavimą. Dažnai ji rekomenduojama vyresnio amžiaus pacientams.

Hemorojaus skleroterapijos procedūros metu galima pašalinti kelis mazgus.

Registruokitės tel. +370 661 10011.

Profesionalūs klinikos „InnMed“ gydytojai proktologai, gydymui naudojantys pažangiausius pasaulyje pripažintus metodus, padės greitai ir lengvai išspręsti subtilias sveikatos problemas.

Hemorojaus gydymas HAL RAR metodu

Hemorojaus gydymas HAL RAR metodu – tai novatoriškas būdas efektyviai gydyti hemorojų ir išvengti ligos pasikartojimo ateityje. Šis metodas šiuo metu pasaulyje pripažįstamas efektyvesniu nei radijo bangų chirurgija, lateksinis hemoroidinių mazgų ligavimas ir koaguliavimas infraraudonaisiais spinduliais. Šis metodas yra labai efektyvus gydant hemorojų. Procedūros efektyvumas siekia net 96 procentus!

Atlikdamas hemorojaus gydymą Hal Rar metodu, gydytojas proktologas ultragarso jutiklio pagalba nustato probleminio mazgo vietą ir atlieka arterijų perrišimą, taip sustabdydamas hemorojaus kraujotaką. Vėliau tirpstančiais siūlais susiūnami hemoroidiniai mazgai, kartu pakeliama suglebę tiesiosios žarnos audiniai. Netekę kraujotakos po 10-14 dienų  mazgai sunyksta, ir palaipsniui išsiskiria iš organizmo kartu su išmatomis.

Hemorojaus gydymas HAL RAR metodu trunka apie 20-30 minučių. Kadangi gleivinėje nėra skausmo receptorių procedūra yra visiškai neskausminga, todėl, taikant šį metodą, nuskausminimas naudojamas tik įvedant anoskopą. Novatoriška operacija užkerta kelią bet kokių komplikacijų atsiradimui. Po gydymo šiuo metodu pacientas jau po kelių dienų gali grįžti į darbą ir užsiimti įprasta veikla.

Registruokitės tel. +370 661 10011.

Patyrę klinikos „InnMed“ proktologai pasiūlys Jums pažangiausius ir efektyviausius metodus greitam ir komfortiškam nemalonių sveikatos problemų sprendimui.

 

Įšangės įtrūkimų gydymas el. koaguliatoriumi

Išangės įtrūkimai arba įplėšos – tai plyšimai analinės srities odoje, dažniausiai atsirandantys dėl virškinamojo trakto uždegimo, vidurių užkietėjimo, mechaninių traumų. Įplėšų dydis gali svyruoti nuo kelių milimetrų iki 2 cm. Tai vienas iš labiausiai paplitusių proktologinių susirgimų. Negydant įšangės įtrūkimų gali susidaryti uždegiminė opa ar fistulė.

Pagrindinis išangės įtrūkimo simptomas yra skausmas tuštinimosi metu ir po jo bei su tuo susijęs vidurių užkietėjimas. Išeinamosios angos srityje taip pat gali būti jaučiamas niežulys, patinimas, pasirodyti išskyros ar kraujas. Išangės įplėšos būna ūmios ir lėtinės. Tiesiosios žarnos įplyšimams gydyti skiriamas medikamentinis gydymas, o jei jis nepadeda ar efektas tik trumpalaikis, pasitelkiami chirurginiai metodai.

Klinikoje “InnMed” išangės įtrūkimai arba įplėšos saugiai ir efektyviai gydomi naudojant minimaliai invazinį metodą – lazerio koaguliaciją. Jo metu naudojamas vietinis nuskausminimas, pooperacinis periodas trumpas ir nesukelia diskomforto.

Gydytojai proktologai primena, kad laiku nesikreipiant į specialistus ir negydant ūmios įplėšos, ji tampa lėtine, o jos gydymas ilgesniu ir sudėtingesniu.

Registruokitės tel. +370 661 10011 ir greitai išspręskite nemalonias problemas.

Polipektomija – analinio polipo šalinimas

Analiniai arba storosios žarnos polipai yra viena iš dažnesnių storojo žarnyno patologijų.

Polipai – tai gerybiniai augliai, dažniausiai nesukeliantys simptomų. Vis dėlto, kai polipai dideli, jie gali sukelti nemalonius pojūčius – pasireikšti kraujavimu (tuštinimosi metu pastebimas šviežias kraujas), padidėjusiu noru tuštintis ir pan. Jei polipas atsiranda netoli išeinamosios angos, tuštinantis gali atsirasti darinio iškritimo ar svetimkūnio jausmas.

Analiniai polipai diagnozuojami kolonoskopijos tyrimo metu. Kuo didesnis polipas, tuo rimtesnę grėsmę jis gali kelti Jūsų sveikatai. Negydomi polipai ilgainiui gali supiktybėti, todėl svarbu juos laiku pastebėti ir pašalinti.

Dažniausiai polipai šalinami endoskopiškai. Kai polipai dideli ir nepatogios lokalizacijos jų pašalinimui pasitelkiama laparoskopinė polipektomija.

Polipektomija – tai polipų, susiformavusių išangės, tiesiosios žarnos ar kitų virškinimo organų srityse, šalinimas chirurginiu būdu. Pašalinti analiniai polipai siunčiami į patoloijos laboratoriją histologiniam ištyrimui.

Analinio polipo šalinimas polipektomijos metodu – saugus, greitas ir patikimas operacijos būdas, kai polipo negalima pašalinti endoskopiškai. Šios minimaliai invazinės operacijos trukmė – tik apie 20 min, o rezultatas – akivaizdus. Pooperacinis laikotarpis daugeliu atveju lengvas ir sklandus.

Patyrę klinikos „Innmed“ gydytojai proktologai primena, kad analiniai polipai lengvai pašalinami tik svarbu, pastebėjus nemalonius simptomus, ypatingai kraujavimą, laiku kreiptis į specialistą. Registruokitės tel. +370 661 10011.

Trombektomija – perianalinio trombo šalinimas

Perianaliniai trombai – tai pavojinga hemorojaus komplikacija. Hemoroidų trombozė gali išsivystyti dėl viduriavimo, vidurių užkietėjimo ir ilgo stanginimosi, sunkaus fizinio darbo atsitūpus. Manoma, kad dideli hemorojiniai mazgai išslenka, bet stipriai susitraukus raukams, užstringa išangėje. Perspaudžiamos venos, sutrinka kraujo nutekėjimas, prasideda trombozė ir uždegimas. Ši komplikacija dažniau ištinka sergančius lėtiniu iškrintančiu hemorojumi.

Perianaliniai trombai pasireiškia stipriu, ypač sustiprėjančiu tuštinantis, skausmu išangės srityje, žmogus negali sėdėti ir vaikščioti. Pastebimi dideli, išburkę mazgai išangėje, kraujingos, nemalonaus kvapo išskyros, galimas karščiavimas, šaltkrėtis, šlapimo susilaikymas, kraujavimas.

Perianaliniai trombai yra labai pavojingi – dėl sutrikusios kraujotakos uždegiminiai krešuliai iš išangės gali patekti į plaučių arterijas ar kitus vidaus organus ir sukelti sunkias komplikacijas – sepsį, audinių nekrozę ar net mirtį.

Klinikoje „Innmed“ hemoroidiniai trombai šalinami atliekant trombektomiją. Šiuolaikiškas gydymo metodas šiuo metu pripažįstamas efektyviausiu trombų gydymo būdu, leidžiančiu greitai ir lengvai pašalinti trombus išvengiant skausmo ir kitų nemalonių simptomų, taip pat ilgo ir nemalonaus pooperacinio periodo.

Registruokitės tel. +370 661 10011.

Ilgametę patirtį turintys aukštos kvalifikacijos klinikos „InnMed“ gydytojai proktologai greitai ir komfortiškai pašalins Jūsų sveikatos sutrikimo priežastis ir užkirs kelią pavojingoms komplikacijoms.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/home/innmedlt/public_html/wp-content/themes/totonis/wp-factory/common/view/blocks/pricelist.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/home/innmedlt/public_html/wp-content/themes/totonis/wp-factory/common/view/blocks/pricelist.php on line 52