+370 520 78 122
PagrindinisSritysProktologija

Kompleksinis proktologinių ligų gydymas

Neskausmingi, efektyvūs ir veiksmingi hemorojaus, išangės įtrūkimų ir kitų proktologinių ligų gydymo metodai pas vienus iš geriausių Vilniaus gydytojų.
Registracija konsultacijai
Inovatyvus, efektyvus ir komfortiškas Austrijos gydytojų rekomenduojamas hemorojaus gydymo metodas — Hal Rar
Minimaliai invazinės procedūros be skausmo ir diskomforto
Visų rūšių diagnostika ir gydymas vienoje klinikoje

Kompleksinis, visapusiškas proktologinių problemų sprendimas

Visi šiuolaikinės diagnostikos ir ištyrimo būdai
Pažangiausi gydymo metodai
Inovatyvus, efektyvus ir komfortiškas Austrijos gydytojų rekomenduojamas hemorojaus gydymo metodas — Hal-Rar
Minimalios invazijos reikalaujantys ir organizmą tausojantys gydymo metodai
Atidus, dėmesingas ir rūpestingas požiūris į pacientą, individualus ir efektyvus gydymas

Virškinamojo trakto tyrimo programa

Programą sudaro:
 • 2 gydytojo proktologo konsultacijos;
 • Rektoskopija/anoskopija;
 • Specializuoti laboratoriniai tyrimai;
 • Gydytojo rekomendacijos arba gydymo plano sudarymas.
Registracija konsultacijai

Šiuolaikiniai ir inovatyvūs proktologinių ligų gydymo metodai, viskas vienoje klinikoje Vilniaus centre

Žarnyno ir išangės problemų sprendimas neinvaziniais ir minimaliai invaziniais metodais

Hemorojus yra vienas labiausiai paplitusių proktologinių susirigimų. Daugelis žmonių gyvena kęsdami nemalonius simptomus ir atidėlioja apsilankymą pas gydytoją. Tačiau svarbu žinoti, kad ankstyva diagnozė supaprastina gydymą. Ignoruodami simptomus ir apleisdami ligą rizikuojate susirgti kita sunkia liga, nepastebimai atsirandančiu tiesiosios žarnos vėžiu.
Šie simptomai nurodo, kad jums svarbu kreiptis į gydytoją proktologą:
Šie simptomai nurodo, kad jums svarbu kreiptis į gydytoją proktologą:
 • Skausmas ir kraujavimas tuštinimosi metu;
 • Niežėjimas ir sunkumas išangės srityje;
 • Dažnas vidurių užkietėjimas ar viduriavimas;
 • Kieto guziuko atsiradimas išangės srityje.
80%
žmonių visame pasaulyje kenčia nuo hemorojaus
Hemorojaus gydymas Hal-Rar metodu

Hemorojaus gydymas Hal-Rar metodu

Tai šiuolaikinis, inovatyvus ir mažiausiai agresyvus hemorojaus gydymo metodas. Kalbant apie efektyvumą, jis pranoksta gydymo metodų analogus, taip pat apsaugo nuo ligos pasikartojimo. Hal-Rar metodas taip pat tinka tiesiosios žarnos įplėšoms ir fistulėms gydyti.

Gydytojas proktologas identifikuoja maitinančios arterijos mazgus ir atlieka jų perrišimą, kas sutrikdo kraujo tiekimą į hemorojaus mazgus. Tuomet arterijos yra susiuvamos ir surišamos tirpstančiais siūlais. Užkirtus kelią kraujo pritekėjimui, hemorojiniai mazgai sunyksta po 10–14 dienų, jie absorbuojami į tiesiąją žarną ir palaipsniui pašalinami iš organizmo kartu su išmatomis.
Procedūros privalumai:
Procedūros privalumai:
 • ji užtrunka ne ilgiau kaip 30 minučių;
 • procedūra neskausminga, anestezija naudojama tik anoskopo įvedimui;
 • natūralus regeneracijos procesas;
 • galimybė per kelias dienas grįžti į visavertį gyvenimą.
98%
efektyvumas yra užtikrinamas taikant Hal-Rar hemorojaus gydymo metodą
Hemoroidinių mazgų ligavimas latekso žiedais

Hemoroidinių mazgų ligavimas latekso žiedais

Tai yra vienas efektyviausių hemorojaus gydymo metodų, kuris pasižymi minimalia invazija, metodas yra ne chirurginis. Procedūra trunka vos kelias minutes. Gydytojas naudodamas ligatorių uždeda latekso žiedą ant hemoroidinio mazgo. Šis žiedas sustabdo kraujo pritekėjimą, ko pasekoje audiniai nekrozuoja ir hemoroidinis mazgas sunyksta. Tuomet mazgas nukrenta ir natūraliai išsiskiria kartu su išmatomis. Jo vietoje lieka nedidelė žaizdelė, kuri netrukus visiškai užgyja.

Tai visiškai neskausminga procedūra, atliekama ambulatoriškai. Išangės gleivinėje nėra skausmo receptorių, todėl anestezijos nereikia. Iš karto po procedūros pacientas gali grįžti prie savo kasdienės veiklos ir įprasto gyvenimo ritmo.

Metodas naudojamas sergant 1-os, 2-os, rečiau — 3-ios stadijos hemorojumi. Kelias dienas prieš ir po procedūros patartina laikytis specialios dietos, reguliuoti maisto kiekį.
85–90%
efektyvumas yra užtikrinamas naudojant latekso žiedus hemorojaus gydymui
Infraraudonųjų spindulių koaguliacija

Infraraudonųjų spindulių koaguliacija

Tai yra minimaliai invazyvi procedūra, hemorojinių mazgų prideginimui, naudojant galingą infraraudonųjų spindulių srautą. Koaguliatoriaus skleidžiami šilumos spinduliai sunaikina kraujagysles darinio viduje, ko pasekoje mazgas netenka maitinimo ir jis greitai nekrozuoja.

«InnMed» klinikoje šiai procedūrai naudojamas el. koaguliatorius, pasižymintis itin galingomis skysčius rezorbuojančiomis savybėmis, ko pasekoje mazgai tiksliai ir saugiai pasišalina.

Kadangi el. koaguliatoriaus energija veikia mazgą iš vidaus, gleivinė ir oda aplink išangę nėra pažeidžiamos. Rezultate skausmas sumažėja iki minimumo.

Metodas, pagrįstas skysčių išgarinimu audiniuose, leidžiantis išvengti chirurginio pjūvio, sumažina randų atsiradimo riziką, naudojant šį metodą pasiekiami puikūs rezultatai.

Šis metodas naudojamas gydant 1-os ir 2-os stadijos hemorojų.
Hemorojaus mazgų sklerozavimas

Hemorojaus mazgų sklerozavimas

Tai minimaliai invazyvus, nechirurginis gydymo metodas, įvedant sklerozuojantį vaistą į hemorojinį mazgą. Rezultate aktyvuojamas lokalus cheminis procesas, kuris išprovokuoja kraujagyslių sienelių sulipimą ir suaugimą.

Procedūra atliekama ambulatoriškai, naudojant vietinę nejautrą. Pacientas nejaučia skausmo ar diskomforto ir gali iškart grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. Skleroterapija taikoma ankstyvosiose hemorojaus stadijose, kai hemorojiniai mazgai dar visai maži.
Kontraindikacijos skleroterapijai:
Kontraindikacijos skleroterapijai:
 • išangės įplėšos;
 • hemorojinių mazgų ar žarnyno gleivinės uždegimas;
 • trombozė.
Skleroterapijos metodas yra saugus ir puikiai tinka vyresnio amžiaus pacientams.
Išangės įplėšų koaguliacija

Išangės įplėšų koaguliacija

Išangės įplėšos — tai odos įtrūkimai analinės angos srityje. Dažniausios šią ligą sukeliančios priežastys yra virškinamojo trakto uždegimai, vidurių užkietėjimas, mechaniniai pažeidimai. Įplėšos dydis varijuoja nuo kelių milimetrų iki 2 centimetrų.
Tai yra viena labiausiai paplitusių proktologinių ligų. Šiai ligai būdinti tokie simptomai:
Tai yra viena labiausiai paplitusių proktologinių ligų. Šiai ligai būdinti tokie simptomai:
 • Skausmas tuštinimosi metu ir po jo;
 • Dažnas vidurių užkietėjimas;
 • Niežėjimas ir patinimas išangės srityje;
 • Kraujo išsiskyrimas tuštinimosi metu.

Tiesiosios žarnos įplėšų gydymui skiriami medikamentiniai preparatai. Jei medikamentai nepadeda arba poveikis yra trumpalaikis, reikalinga chirurginė intervencija. Klinikoje «InnMed» išangės įplėšos gydomos minimaliai invaziniu metodu — naudojant koaguliaciją. Procedūra vyksta taikant vietinę nejautrą. Pooperacinis laikotarpis yra trumpas ir nesukelia nepatogumų.

Laiku negydant išangės įtrūkimų, neapsilankius pas gydytoją, ūmūs įtrūkimai virsta lėtine forma, provokuojančia išaugų ir fistulių atsiradimą. Tuomet problemos sprendimui neišvengiamai tampa būtina chirurginė intervencija.
Polipektomija

Polipektomija

Išangės polipai arba storosios žarnos polipai yra gerybiniai navikai, kurie dažnai nesukelia jokių simptomų. Didelius polipus gali lydėti kraujavimas ir dažnas noras tuštintis. Jei darinys yra šalia išangės, gali būti juntamas svetimkūnio tiesiojoje žarnoje ar nevisiško pasituštinimo pojūtis.

Liga diagnozuojama atlikus anoskopiją, rektoskopiją. Dažniausiai polipai pašalinami endoskopiškai, didelės apimties dariniai pašalinami laparoskopinės polipektomijos būdu.

Polipektomija yra minimaliai invazyvi chirurginė procedūra, leidžianti greitai ir neskausmingai pašalinti polipus išangės kanale, nuo storosios žarnos vidininės sienelės ar kitų virškinimo organų. Pašalinti audiniai siunčiami į laboratoriją histologiniam tyrimui.

Šis metodas yra saugus, greitas ir patikimas. Operacija trunka 20 min. Pooperacinis laikotarpis daugeliu atvejų vyksta lengvai ir be komplikacijų.

Nešalinami ir negydomi polipai laikui bėgant gali išsivystyti į piktybinius navikus.

Trombektomija

Trombektomija

Perianalinė trombozė yra pavojinga hemorojaus komplikacija. Viduriavimas, vidurių užkietėjimas, ilgalaikis stresas, sunkus fizinis darbas lemia hemoroidinio mazgo trombozės atsiradimą.

Stambūs hemorojiniai mazgai atitrūksta tuštinimosi metu ir užstringa išangės kanale. Dėl to jie užspaudžia venas, sutrinka kraujotaka, prasideda trombozė ir uždegimas.

Kraujo krešulius perianalinėje srityje lydi ūmus skausmas išangės kanale, kuris sustiprėja tuštinantis. Žmogus negali sėdėti ir vaikščioti. Išangės kanale yra dideli patinę mazgai, galimos kraujingos išskyros, lydimos nemalonaus kvapo, būdingas karščiavimas, šaltkrėtis, šlapimo susilaikymas ir kraujavimas.

«InnMed» hemoroidinė trombozė gydoma trombektomijos metodu. Šis metodas yra pripažintas efektyviausiu ir greičiausiu. Skausmingi pojūčiai išnyksta iš karto po operacijos, o sveikimo laikotarpis labai trumpas.

Perianaliniai trombai yra labai pavojingi: uždegiminiai išangės kanalo krešuliai gali patekti į plaučių arterijas ar kitus vidaus organus, sukelti sepsį, audinių nekrozę ar net mirtį.

Lengviau užkirsti kelią ligoms, nei jas išgydyti!

Pilnas kompleksinis proktologinis ištyrimas tik 110 €

Pilną kompleksinį ištyrimą sudaro apžiūra, konsultacija, anoskopija, rektoskopija, diagnozės nustatymas ir gydymo paskyrimas.
+370 661 10011
P.-Pn.: 8:00 – 20:00
Registruotis konsultacijai

Vieni geriausių Vilniaus proktologų visada pasirengę Jums padėti

Mūsų gydytojai kiekvienais metais tobulinasi pas geriausius pasaulio specialistus bei nuolat kelia kvalifikaciją
Mūsų gydytojai yra Europos ir tarptautinių gydytojus chirurgus vienijančių organizacijų nariai
Specialistai turi ilgametę patirtį — ne mažesnę nei 8 metų darbo praktiką
Gydytojai gali bendrauti su pacientais mažiausiai 2 kalbomis bei gali rasti bendrą kalbą su bet kuriuo pacientu.
Mantas Drungilas

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Gydytojas atlieka hemorojaus gydymo ir kitas proktologijos srities operacijas

Edgaras Smolskas

Gydytojas chirurgas

Gydytojas atlieka hemorojaus gydymo ir kitas proktologijos srities operacijas

Asta Pukinskienė

Gydytoja chirurgė – proktologė

Mes kiekvieną dieną padedame pacientams susigrąžinti sveikatą,
o jie dėkoja mums ir dalinasi įspūdžiais

Inese

Laiku negydžiau hemorojaus, o po nėštumo padėtis pablogėjo. Ačiū jūsų nuostabiems chirurgams už mano susigrąžintą gerą savijautą!

10.09.2021
Bronislavas

Sėdimas darbas ir netinkama mityba turėjo įtakos mano sveikatai. Kreipiausi į kliniką su skundais dėl skausmo ir kraujavimo. Tą pačią dieną, kai pradėjome gydymą, po dviejų savaičių pasijutau puikiai. Rezultatas buvo akivaizdus.

07.08.2021
Gabrielius

Esu labai dėkinga gydytojui Mantui Drungilui. Jis viską išsamiai paaiškino, pasiūlė gydymo galimybes, pateikė rekomendacijas profilaktikai. Iš karto akivaizdu — profesionalas.

02.04.2021
Milda

Iš pradžių man buvo gėda kreiptis į proktologą, tai buvo labai nejauku, bet problema mane labiau neramino. Dabar neliko jokių baimių, abejonių. Puiki klinika! Subtilus požiūris ir puikus santykis į pacientą!

24.09.2021
Nilas

Aš čia gydžiau nemalonią problemą. Tikėjausi skausmo, kad bus sunku vaikščioti ir sėdėti. Bet atsigavau vos per kelias dienas! Gydymas praėjo nepastebimai.

10.05.2021
Natalija

Labai ačiū už profesionalų požiūrį. Manęs įdėmiai klausėsi ir labai kantriai atsakinėjo į visus klausimus. Gydytojai turi geras rankas, savo darbą atlieka neskubėdami, bet tuo pačiu ir greitai.

16.06.2021

InnMed — inovatyvi medicinos klinika — mes žinome,
kaip išspręsti Jūsų sveikatos problemas!

Statybininkų g. 1A – 102, LT-03205 Vilnius
Užsiregistruoti