+370 520 78 122
PagrindinisSritysProktologija

Išsamus proktologinių ligų tyrimas ir efektyvus gydymas

Neskausmingus ir efektyvius hemorojaus, išangės įtrūkimų ir kitų proktologinių ligų tyrimo ir gydymo metodus taiko vieni geriausių Vilniaus gydytojų proktologų
Registracija konsultacijai
Inovatyvus, efektyvus ir neskausmingas Austrijos gydytojų rekomenduojamas hemorojaus gydymo metodas — HAL-RAR
Minimaliai invazinės procedūros be skausmo ir diskomforto
Platus diagnostinių tyrimų ir gydymo metodų spektras

Efektyvus ir greitas proktologinių problemų sprendimas

Proktologas Edgaras Smolskas
Išsami ir tiksli diagnostika
Efektyvūs gydymo metodai
Inovatyvus, efektyvus ir komfortiškas Austrijos gydytojų rekomenduojamas hemorojaus gydymo metodas — Hal-Rar
Minimalios invazijos reikalaujantys ir organizmą tausojantys gydymo metodai
Atidus, dėmesingas ir rūpestingas požiūris į pacientą, individualus ir veiksmingas gydymas

Virškinamojo trakto tyrimo programa

Tyrimo programą sudaro:
 • 2 išsamios gydytojo proktologo konsultacijos;
 • Rektoskopija/anoskopija;
 • Specializuoti laboratoriniai tyrimai;
 • Gydytojo rekomendacijos arba gydymo paskyrimas.
proktologas Žygimantas Kuliešius
Registracija konsultacijai

Pažangūs ir efekyvūs proktologinių ligų gydymo metodai, aukštos kvalifikacijos specialistų dėmesys – viskas pasiekiama „InnMed“ klinikoje

Hemorojaus ir išangės įplėšų problemų sprendimas neskausmingais ir minimalios invazijos reikalaujančiais būdais

Hemorojus yra vienas iš labiausiai paplitusių proktologinių susirgimų. Daugelis žmonių gyvena kęsdami nemalonius simptomus, pasikartojantį kraujavimą ir skausmą, tačiau visvien atidėlioja apsilankymą pas gydytoją proktologą. Svarbu žinoti, kad ankstyva diagnozė supaprastina gydymą. Ignoruodami simptomus, vengdami ir atidėliodami gydymą, apleidžiate savo sveikatą ir rizikuojate sudaryti sąlygas rimtesnės ir sunkesnės ligos išsivystimui, pvz. neretai tokiu būdu, be ypatingų įspėjimų išsivysto – tiesiosios žarnos vėžys.
Šie simptomai įspėja, kad jums būtina kreiptis į gydytoją proktologą:
Šie simptomai įspėja, kad jums būtina kreiptis į gydytoją proktologą:
 • skausmas ir kraujavimas tuštinimosi metu;
 • niežėjimas ir sunkumas išangės srityje;
 • dažnas vidurių užkietėjimas ar viduriavimas;
 • kieto guziuko atsiradimas išangės srityje.
Proktologe Vita Klimasauskiene
80%
žmonių visame pasaulyje kenčia nuo hemorojaus.
Proktologe Vita Klimasauskiene
Hemorojaus gydymas vienu efektyviausių HAL-RAR metodu

Hemorojaus gydymas vienu efektyviausių HAL-RAR metodu

Tai vienas iš efektyviausių, pažangiausių ir inovatyvių hemorojaus gydymo metodų. Šis gydymas reikalauja minimalios invazijos, yra audinius tausojantis, maksimaliai apsaugantis nuo ligos pasikartojimo ir tuo pranokstantis kitus hemorojaus gydymo analogus. HAL-RAR efektyvus gydant ne tik hemorojų, bet ir tiesiosios žarnos, išangės įplėšas bei šalinant susidariusias fistules.

Gydytojas proktologas, naudodamasis dopleriu identifikuoja maitinančios arterijos mazgus ir atlieka jų perrišimą, kas sutrikdo kraujo tiekimą į hemorojaus mazgus. Tuomet arterijos yra susiuvamos ir surišamos tirpstančiais siūlais. Užkirtus kelią kraujo pritekėjimui, hemorojiniai mazgai savaime sunyksta po 10–14 dienų, jie absorbuojami į tiesiąją žarną ir palaipsniui pašalinami iš organizmo kartu su išmatomis.
Procedūros privalumai:
Procedūros privalumai:
 • ji užtrunka apie 30 minučių;
 • procedūra neskausminga, anestezija naudojama tik anoskopo įvedimui;
 • natūralus regeneracijos procesas;
 • tai galimybė per kelias dienas grįžti į visavertį gyvenimą ir atsisveikinti su hemorojumi.
rektoskopija
98%
efektyvumas yra užtikrinamas taikant HAL-RAR hemorojaus gydymo metodą.
rektoskopija
Hemoroidinių mazgų ligavimas latekso žiedais

Hemoroidinių mazgų ligavimas latekso žiedais

Tai yra vienas veiksmingiausių hemorojaus gydymo metodų, pasižyminčių minimalia invazija. Šis metodas – ne chirurginis ir procedūra trunka vos kelias minutes. Gydytojas procedūrai naudoja ligatorių, kuriuo uždedami latekso žiedai ant hemoroidinių mazgų. Šie žiedai sustabdo kraujo pritekėjimą, ko pasekoje audiniai nekrozuoja ir hemoroidinis mazgas sunyksta. Rezultatas – hemoroidinis mazgas nukrenta ir natūraliai išsiskiria kartu su išmatomis. Jo vietoje lieka nedidelė žaizdelė, kuri netrukus visiškai užgyja. Pacientai šią procedūrą tradiciškai vadina – hemorojaus gydymu guminiais žiedais.

Tai visiškai neskausminga procedūra, atliekama ambulatoriškai to paties vieno vizito metu. Išangės gleivinėje nėra skausmo receptorių, todėl anestezijos ir papildomo nuskausminimo nereikia. Iš karto po procedūros pacientas gali grįžti prie savo kasdienės veiklos ir įprasto gyvenimo ritmo.

Metodas naudojamas sergant 1-os, 2-os, rečiau — 3-ios stadijos hemorojumi. Kelias dienas prieš ir po procedūros patartina laikytis saikingos mitybos, reguliuoti maisto ir skysčių kiekį. Pirminės konsultacijos metu gydytojas pasidalins vertingomis rekomendacijomis.
rektoskopija
85–90%
efektyvumas yra užtikrinamas naudojant latekso žiedus hemorojaus gydymui.
rektoskopija
Infraraudonųjų spindulių koaguliacija

Infraraudonųjų spindulių koaguliacija

Tai yra minimalios invazijos reikalaujanti procedūra hemorojaus mazgų prideginimui, panaudojant infraraudonųjų spindulių srautą. Infra. koaguliatoriaus skleidžiami šilumos spinduliai sunaikina kraujagysles darinio viduje, ko pasekoje mazgas netenka maitinimo ir greitai nekrozuoja bei natūraliai pasišalina.

„InnMed“ klinikoje šiai procedūrai naudojamas infra. koaguliatorius, pasižymintis itin galingomis skysčius rezorbuojančiomis savybėmis, ko pasekoje mazgai tiksliai ir saugiai pasišalina.

Kadangi infra. koaguliatoriaus energija veikia mazgą iš vidaus, gleivinė ir oda aplink išangę nėra pažeidžiama. Rezultate skausmas sumažėja iki minimumo.

Metodas, pagrįstas skysčių išgarinimu audiniuose, suteikia galimybę išvengti chirurginio pjūvio, sumažina randų atsiradimo riziką. Naudojant šį metodą pasiekiami puikūs rezultatai.

Šis metodas naudojamas gydant 1-os ir 2-os stadijos hemorojų.
isange
isange
Hemorojaus mazgų sklerozavimas

Hemorojaus mazgų sklerozavimas

Tai minimaliai invazyvus, nechirurginis gydymo metodas, kurį sudaro sklerozuojančio vaisto įvedimas tiesiai į hemorojaus mazgą. Rezultate aktyvuojamas lokalus cheminis procesas, kuris išprovokuoja kraujagyslių sienelių sulipimą ir suaugimą.

Procedūra atliekama ambulatoriškai, naudojamas vietinis nuskausminimas. Pacientas nejaučia skausmo ar diskomforto ir gali iš karto po procedūros sugrįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. Skleroterapija taikoma ankstyvosiose hemorojaus stadijose, kai hemorojiniai mazgai dar visai maži.
Kontraindikacijos skleroterapijai:
Kontraindikacijos skleroterapijai:
 • išangės įplėšos;
 • hemorojaus mazgų ar žarnyno gleivinės uždegimas;
 • perianalinė trombozė.
Skleroterapijos metodas yra saugus ir puikiai tinka vyresnio amžiaus pacientams.
plastinės operacijos
plastinės operacijos
Išangės įplėšų gydymas

Išangės įplėšų gydymas

Išangės įplėšos — tai odos įtrūkimai analinės angos srityje. Dažniausios šią ligą sukeliančios priežastys yra virškinamojo trakto uždegimai, vidurių užkietėjimas, mechaniniai pažeidimai. Įplėšos dydis varijuoja nuo kelių milimetrų iki 2 centimetrų.
Tai yra viena labiausiai paplitusių proktologinių (išangės srities) ligų. Šiai ligai būdinti tokie simptomai:
Tai yra viena labiausiai paplitusių proktologinių (išangės srities) ligų. Šiai ligai būdinti tokie simptomai:
 • skausmas tuštinimosi metu ir po jo;
 • dažnas vidurių užkietėjimas;
 • niežėjimas ir patinimas išangės srityje;
 • kraujo išsiskyrimas tuštinimosi metu.

Išangės įplėšų gydymui skiriami medikamentiniai preparatai. Gydytojui pastebėjus, kad medikamentinis gydymas konkrečiu atveju neveiksmingas arba poveikis trumpalaikis, nustatoma chirurginės intervencijos būtinybė. „InnMed“ klinikoje išangės įplėšos gydomos minimalios invazijos reikalaujančiu metodu — naudojant el. koaguliaciją. Procedūra vyksta taikant vietinį nuskausminimą. Pooperacinis laikotarpis yra trumpas ir nesukelia ypatingų nepatogumų.

Laiku negydomiems išangės įtrūkimams būdingas progresavimas, išangės įtrūkimai virsta lėtine forma, provokuojančia išaugų ir fistulių atsiradimą. Tuomet problemos sprendimui neišvengiamai tampa būtina rimtesnė chirurginė intervencija.
infraraudonuju spinduliu koaguliatorius
infraraudonuju spinduliu koaguliatorius
Išangės polipų šalinimas

Išangės polipų šalinimas

Išangės polipai arba storosios žarnos polipai yra gerybiniai navikai, kurie dažnai nesukelia jokių simptomų. Didesnius polipus neretai lydi kraujavimas ir dažnas noras tuštintis. Jei darinys yra prie pat išangės, gali būti juntamas svetimkūnio tiesiojoje žarnoje ar nevisiško pasituštinimo pojūtis.

Išangės polipai aptinkami atlikus anoskopiją ar rektoskopiją. Dažniausiai polipai pašalinami to paties vizito metu.

Išangės polipų šalinimas yra minimalios invazijos reikalaujanti procedūra, suteikianti galimybę greitai ir neskausmingai pašalinti polipus išangės kanale. Pašalinti audiniai visada siunčiami į laboratoriją histologiniam tyrimui.

Šis metodas yra saugus, greitas ir patikimas. Procedūra trunka vos 20 min. Po procedūros pacientai paprastai iš karto gali sugrįžti namo, komplikacijos tikimybė minimali.

Negydomiems ir nešalinamiems išangės polipams būdinga su laiku progresuoti ir transformuotis į pavojų gyvybei keliančius piktybinius navikus.

isanges polipu salinimas
isanges polipu salinimas
Perianalinės trombozės gydymas

Perianalinės trombozės gydymas

Perianalinė trombozė yra pavojinga hemorojaus komplikacija. Viduriavimas, vidurių užkietėjimas, ilgalaikis stresas, sunkus fizinis darbas lemia hemorojaus mazgo trombozės atsiradimą.

Stambūs hemoroidiniai mazgai atitrūksta tuštinimosi metu ir užstringa išangės kanale. Dėl to jie užspaudžia venas, sutrinka kraujotaka, prasideda perianalinė trombozė ir uždegimas.

Kraujo krešulius perianalinėje srityje lydi ūmus skausmas išangės kanale, kuris sustiprėja tuštinantis. Žmogus negali sėdėti ir vaikščioti. Išangės kanale yra dideli patinę mazgai, galimos kraujingos išskyros, lydimos nemalonaus kvapo. Būdingas karščiavimas, šaltkrėtis, šlapimo susilaikymas ir kraujavimas.

„InnMed“ klinikoje perianalinė trombozė gydoma trombektomijos metodu. Šis metodas yra pripažįstamas vienu efektyviausių ir greičiausių. Skausmingi pojūčiai išnyksta iš karto po operacijos, pilnas atsistatymas trunka iki savaitės.

Perianaliniai trombai yra labai pavojingi: uždegiminiai išangės kanalo krešuliai gali patekti į plaučių arterijas ar kitus vidaus organus, sukelti sepsį, audinių nekrozę ar net mirtį.

proktologo konsultacija
proktologo konsultacija
Lengviau užkirsti kelią ligoms, nei jas išgydyti!

Pilnas kompleksinis proktologinis ištyrimas tik 100 €
Ši AKCIJA galioja nuo 01.03 iki 01.31 su nuolaidos kodu „Sausis su InnMed“

Pilną kompleksinį ištyrimą sudaro apžiūra, konsultacija, anoskopija ar rektoskopija, diagnozės nustatymas ir gydymo paskyrimas.
+370 700 50050
P.-Pn.: 8:00 – 20:00
Registruotis konsultacijai
chirurgas edgaras smolskas

Vieni geriausių Vilniaus proktologų visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų gydytojai kiekvienais metais gilina savo žinias ir nuolat kelia kvalifikaciją
Mūsų gydytojai yra Europos ir tarptautinių gydytojus chirurgus vienijančių organizacijų nariai
Mūsų gydytojai – patyrę specialistai, kiekvienam atvejui skiriantys visą savo dėmesį ir žinias
Gydytojai bendrauja su pacientams jiems suprantama kalba
Mantas Drungilas

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Gydytojas atlieka hemorojaus gydymo ir kitas proktologijos srities operacijas

Edgaras Smolskas

Gydytojas chirurgas

Gydytojas atlieka hemorojaus gydymo ir kitas proktologijos srities operacijas

Asta Pukinskienė

Gydytoja chirurgė – proktologė

Vita Klimašauskienė

Gydytoja chirurgė proktologė

Žygimantas Kuliešius

Gydytojas chirurgas proktologas ir echoskopuotojas

Mes kiekvieną dieną padedame pacientams susigrąžinti sveikatą,
o jie dėkoja mums ir dalinasi įspūdžiais

Inesa

Ilgai negydžiau hemorojaus, atrodė, kad galiu kentėti. O po nėštumo padėtis pablogėjo. Kreipiausi ir patekau pas moterį proktologę, tai man psichologiškai labai padėjo, nes ir taip jaudinausi. Ačiū jūsų nuostabiai chirurgei už išspręstą mano problemą. Buvo visai nebaisu ir tikrai neskausminga, veltui tiek tempiau.

10.09.2021
Bronislavas

Sėdimas darbas ir netinkama mityba turėjo įtakos mano sveikatai. Kreipiausi į kliniką su skundais dėl skausmo ir kraujavimo. Mane priėmė tą pačią dieną, gydytojas buvo iškviestas specialiai dėl manęs. Man tą pačią dieną atliko procedūrą ir paskyrė gydymą. Po dviejų savaičių pasijutau puikiai. Sėkmingas rezultatas buvo akivaizdus.

07.08.2021
Gabrielius

Esu labai dėkinga gydytojui Mantui Drungilui. Jis viską išsamiai paaiškino, buvo kantrus ir nuramino. Pasiūlė gydymo galimybes, pateikė rekomendacijas profilaktikai. Iš karto akivaizdu — profesionalas. Gydymas buvo sėkmingas, atlikau Hal-Rar procedūrą, sekančią dieną jau grįžau į darbą.

02.04.2021
Milda

Iš pradžių man buvo gėda kreiptis į proktologą, seniai kankino hemorojus, kraujavo, tepė man drabužius, pradėjo skaudėti. Man buvo labai nejauku, bet problema mane labiau neramino. Apsilankius InnMed klinikoje, visos baimės išgaravo ir supratau, kad jau seniai reikėjo kreiptis. Puiki klinika! Gydytojas puikus ir personalas irgi. Labai gražus bendravimas su pacientu.

24.09.2021
Nilas

Aš čia gydžiau nemalonią problemą. Tikėjausi skausmo, kad bus sunku vaikščioti ir sėdėti. Bet atsigavau vos per kelias dienas! Gydymas praėjo nepastebimai. Esu be galo dėkingas ir rekomenduoju.

10.05.2021
Natalija

Labai ačiū už profesionalų požiūrį. Manęs įdėmiai klausėsi ir labai kantriai atsakinėjo į visus klausimus. Gydytojai turi geras rankas, savo darbą atlieka neskubėdami, bet tuo pačiu ir greitai.

16.06.2021

InnMed — inovatyvi medicinos klinika — mes padėsime išspręsti Jūsų sveikatos problemas!

Statybininkų g. 1A – 102, LT-03205 Vilnius
Užsiregistruoti