+370 520 78 122
PagrindinisSritysPlastinė chirurgija

Plastinė - rekonstrukcinė veido ir kūno chirurgija

Plastines veido ir kūno operacijas, grožio injekcijas atlieka patyrę, profesionalūs ir dėmesingi plastikos chirurgai, vieni geriausių Vilniaus mieste!
Registracija konsultacijai
Naujausia ir pažangi įranga, efektyvūs metodai grožio tikslų pasiekimui
Profesionalios, saugios ir kokybiškos plastinės operacijos
Dėmesingi ir atidūs pacientų poreikiams plastikos chirurgai

Išsami ir visapusiška Jūsų problemos analizė ir geriausio sprendimo pritaikymas Jūsų tikslo pasiekimui!

plastikos chirurgas Vilniuje
Išsami Jūsų problemos analizė, plastinio chirurgo patirtis, žinios ir dėmesys tik Jums
Pažangi plastinės chirurgijos įranga
Patyrę plastinės chirurgijos profesionalai
Geriausi ir individualūs sprendimai kiekvienam konkrečiam atvejui
Pagarbus, mandagus, kruopštus ir atsakingas požiūris į kiekvieną pacientą

Pažangūs plastinės chirurgijos metodai, patyrusių specialistų žinios ir įgūdžiai — viskas pasiekiama „InnMed“ klinikoje ir skirta Jums!

Grožio injekcijos

Grožio injekcijos kokybiškais ir sertifikuotais preparatais, padeda nubraukti nepageidaujamas nuovargio ir amžiaus žymes. Atsikratyti smulkių raukšlelių, suteikti odai stangrumo ir švytėjimo, kilstelti aukštyn nusileidusius veido bruožus, pabrėžti gražias veido vietas.
 • Sertifikuotais ir kokybiškais preparatais koreguojamos ir šalinamos nepageidaujamos raukšlelės veido ir kaklo srityje. Nubraukiamos negatyvios nuovargio, ligos ar amžiaus žymės, pasiekiamas atjaunėjusio veido efektas. Procedūra palankiai įvertinta moterų ir vyrų.
 • Atliekamas veido ir kaklo odos atjauninimas, užpildomos gilios ir įsisenėjusios raukšlelės. Koreguojama lūpų forma ir apimtis, subtiliai ir dailiai putlinamos lūpos. Pasiekiamas patrauklumo efektas.
 • Pažangiu būdu atliekama veido ir kaklo odos stangrumo, atspalvio korekcija, paleidžiant savaiminio atsijauninimo mechanizmą. Procedūra tinkama ir plaukų augimo skatinimui, odos ir plaukų kokybės gerinimui.
 • Kiekvienu konkrečiu atveju patyrę plastikos chirurgai parenka individualiai tinkamiausią sprendimą iškelto tikslo pasiekimui.
Viršutinių akių vokų plastinė operacija (subtilus užkritusių vokų pakėlimas)

Viršutinių akių vokų plastinė operacija (subtilus užkritusių vokų pakėlimas)

Kiekvienam žmogui svarbu išsaugoti atvirą akių vokų apimtį, išlaikyti atvirą žvilgsnį. Žmonės jaučia ne tik regėjimo, bet ir vizualų diskomfortą, kai dėl amžiaus ar odos elastingumo pokyčio nusileidžia ir trukdo viršutiniai akių vokai.
Nuovargis, amžiaus nulemti pokyčiai, miego ar vitaminų trūkumas — visą tai atsispindi mūsų akių srityje. Laimei egzistuoja ir yra plačiai taikomos gana paprastos ir neskausmingos korekcinės procedūros, padedančios atkurti, o ne retai ir sukurti, atvirą, platų žvilgsnį, o tuo pačiu ir gaivų bei spindintį žvilgsnio įspūdį.
Plastinė viršutinių akių vokų operacija (blefaroplastika) sėkmingai išsprendžia tokias problemas, pacientų įvardinamas «maišiukais po akimis», «sunkiu ar piktu žvilgsniu», kas iš tiesų nulemta nusileidusiais ir akių spalvą dengiančiais viršutiniais akių vokais.
„InnMed“ klinikos plastikos chirurgai atlieka 3 rūšių akių vokų plastines operacijas:
„InnMed“ klinikos plastikos chirurgai atlieka 3 rūšių akių vokų plastines operacijas:
 • Paakių srityje patyrę gydytojai atsargiai ir kruopščiai atlieka perteklinio riebalo ir odos šalinimą.
 • Viršutinių vokų srityje subtiliais pjūviais atliekamas perteklinio riebalo ir odos šalinimas, formuojamas dailus ir atviras viršutinis vokas.
 • Vienos operacijos metu atliekamas paakių ir viršutinių vokų perteklinio riebalo ir odos šalinimas. Siekiama subtilaus ir estetiško rezultato.

Akių vokų plastika (blefaroplastika) suteikia galimybę atsikratyti užsistovėjusių patinimų, koreguoti akių asimetriją, «atverti žvilgsnį» koreguojant užkritusius viršutinius vokus, suteikia žvilgsniui išraiškingumą, sugrąžina arba sukuria jaunystės, žvalumo įspūdį. Ši operacija, reikalaujanti patyrusio plastinio chirurgo žinių ir įgūdžių pacientui yra paprasta, neskausminga ir greita. Daugybė mūsų klinikos pacientų jau džiaugiasi puikiais rezultatais ir sukurtu subtiliai gražiu operacijos efektu.

Akių vokų ar paakių plastinė operacija trunka maždaug nuo 30 min. iki 1 val. Po korekcinės operacijos pacientai sugrįžta namo jau po kelių valandų. Pooperacinis atsistatymo periodas yra nesudėtingas, neskausmingas, gijimas greitas ir komfortiškas. Rezultatas ryškėja kiekvieną dieną, maždau po 3-4 savaičių pasiekamas iškeltas tikslas.
Po šios operacijos, 1 kontrolinis vizitas pas plastinės chirurgijos gydytoją yra nemokamas. Siūlų išėmimas papildomai neapmokęstinamas.
Krūtų plastinė chirurgija

Krūtų plastinė chirurgija

Moterims krūtinė yra reikšminga ir svarbi, suteikianti pasitenkinimą ir pasitikėjimą savimi. Išsaugoti gražią krūtinę reikalauja pastangų ir ne visada pavyksta, juolab, kad įtakos krūtų apimčiai ir formai, šalia natūralių amžiaus, odos elastingumo, hormonų pokyčių, turi gimdymas, žindymas, intensyvus gyvenimo ritmas ir dėmesio bei laiko sau stoka. Ilgainiui, palaipsniui krūtys praranda stangrumą ir elastingumą, deformuojasi, nusileidžia bei suglemba. Šis pokytis sukelia nusivylimą, lemia kompleksus dėl per mažos ar per didelės krūtinės, įtrauktų spenelių, krūtų asimetrijos, nusileidimo ar kitų krūtų formos pokyčių, bendro vaizdo ypatumų.
Nenuostabu, kad siekdamos asmeninio komforto, moterys kreipiasi į patikimus plastikos chirurgus ir išreiškia poreikį atkurti, o kartais ir sukurti, natūralias, estetiškai patrauklias krūtis.
„InnMed“ klinikoje atliekamos šios krūtų plastinės operacijos:
„InnMed“ klinikoje atliekamos šios krūtų plastinės operacijos:
 • Krūtų pakėlimas
  Prieš atliekant krūtų pakėlimo operaciją, dėmesingai atliekama konkrečios situacijos analizė, detalizuojamas siekiamas tikslas, jis išsamiai aptariamas su paciente.
  Operacijos metu plastikos chirurgas atlieka subtilų inkaro formos pjūvį, pašalina odos perteklių, sutraukia audinius, koreguoja spenelių padėtį ir areolės dydį. Krūtys sugrąžinamos į tinkamą ir patrauklią padėtį. Neretai kartu krūtims suteikiamas pageidaujamas pilnumas, koreguojama forma.
  Krūtų pakėlimas atliekamas pacientei miegant, naudojama bendroji nejautra. Operacijos trukmė iki 2 val. Jau tą patį vakarą pacientė gali sugrįžti namo.
  Pooperacinis laikotarpis sklandus, su paciente palaikomas ryšys. Kontrolinis vizitas po operacijos ir siūlų išėmimas papildomai neapmokęstinamas.
 • Krūtų didinimas arba mažinimas
  Prieš atliekant krūtų didinimą arba krūtų mažinimą, visada atliekama išsami konkretaus atvejo analizė, tikslas nustatomas suderinant būsimą rezultatą su paciente. Visuomet individualiai parenkamas konkrečiam atvejui efektyviausias sprendimas.
  Krūtų didinimo atveju paprastai naudojami implantai. Implantų dydis prieš operaciją suderinamas, suteikiama galimybė būsimų implantų dydį pasimatuoti. Implantų įvairovė yra labai plati, išklausius pacientės lūkesčių, parenkami patys tinkamiausi implantai pageidaujamam rezultatui pasiekti.
  Taip pat, krūtų didinimas gali būti atliekamas naudojant perteklinius kūno riebalus, juos perkeliant nuo klubų, pilvo, nugaros ir kitų suderintų kūno sričių.
  Tam tikrais, individualiais atvejais siūlomas mišrus krūtų didinimas, kartu naudojant implantus ir kūno riebalus.
  Krūtų mažinimo atveju atliekamas riebalų nusiurbimas, neretai papildomai būtinas ir krūtų pakėlimas, formos ir apimties korekcija, spenelių ir areolės padėties ir formos korekcija. Šiuo atveju paprastai forma koreguojama kūno riebalais.
  Atliekant krūtų didinimą implantais ar riebalais, plastikos chirurgai daro nedidelius 3 cm pjūvius, kas užtikrina mažus ir vos pastebimus randelius po krūtimis, ties pažastimi ar aplink areolę.
  Operacijos trukmė iki 2,5 val. pacientei miegant, taikoma bendroji nejautra. Paprastai jau tą patį vakarą pacientės sugrįžta namo. Pooperacinis laikotarpis yra sklandus.
  Kontrolinis vizitas po operacijos ir siūlų šalinimas papildomai neapmokęstinamas.
 • Ginekomastija – vyrams
  Vyrams pieno liaukų padidėjimas, krūtų padidėjimas sukelia ne tik estetinį, bet ir psichologinį diskomfortą. Padidėjusios krūtys vyrams neretai trukdo sportuoti, sukelia nepatogumų dėvint marškinius ar marškinėlius, kas lemia atitinkamus kompeksus ir nepasitenkinimą bei nepasitikėjimą savimi.
  Plastikos chirurgai sėkmingai sprendžia pieno liaukų padidėjimo problemą. Ši operacija reikalauja plastikos chirurgų žinių bei įgūdžių, tačiau pacientams ji greita, paprasta ir komfortiška.
  Operacijos trukmė iki 1,5 val., atliekama su bendrąja nejautra pacientams miegant. Jau tą patį vakarą pacientai gali sugrįžti namo, o pooperacinis laikotarpis yra sklandus.
  Kontrolinis vizitas po operacijos ir siūlų išėmimas klinikoje papildomai neapmokęstinamas.
„InnMed“ klinikoje dirba tik patyrę, profesionalūs, dėmesingi ir atsakingi plastikos chirurgai. Kiekvienas atvejis analizuojamas individualiai, ieškoma geriausio sprendimo konkretaus rezultato pasiekimui. Kiekvieną dieną atliekamos plastinės operacijos pateisina klinikos pacientų lūkesčius ir įgyvendina svajones.
Riebalų nusiurbimas (liposakcija)

Riebalų nusiurbimas (liposakcija)

Ši plastinė operacija skirta perteklinių, lokalizuotų riebalų sankaupų pašalinimui. Neretai riebalų sankaupos susidaro kūno srityse, kuriuose natūraliai pakoregavus mitybą ar sportuojant, atliekant periodinį masažą, pašalinti nepavyksta. Tokios riebalų sankaupos sukelia žmonėms diskomfortą, turi įtakos kūno siluetui, deformuoja kūno linijas. Kai riebalų sankaupos nepasiduoda natūralioms priemonėms ir sukelia tiek estetinį, tiek psichologinį diskofortą ir lemia nepasitenkinimą savimi bei kompleksus, dėl riebalų šalinimo kreipiamasi į patikimus plastikos chirurgus.

Nors riebalų šalinimas reikalauja profesionalaus plastikos chirurgo žinių, pastangų ir įgūdžių, pacientams ši operacija padeda greitai atsikratyti nepageidaujamų riebalų sankaupų vos per kelias valandas. Operacija atliekama pacientams miegant, taikoma bendroji nejautra. Į problemines kūno vietas suleidžiamas specializuotas medicininis tirpalas, kuris mažina kraujavimą operacijos metu ir skausmą po operacijos.
Po operacijos rekomenduojamas ilgalaikis kompresinių apatinių devėjimas, siekiant stabilaus ir gražaus rezultato. Pooperaciniu laikotarpiu su pacientu palaikomas ryšys, kontrolinis vizitas po operacijos papildomai neapmokęstinamas.

Riebalų nusiurbimas (liposakcija) — tai efektyvus būdas reikšmingai sumažinti kūno masę, susigrąžinti norimas kūno apimtis, silueto liniją, vėl pasijusti sveiku ir patraukliu žmogumi.

„Bichat“ skruostų riebalų šalinimas

„Bichat“ skruostų riebalų šalinimas

Riebalai esantys skruostų srityje yra gana subtili ir dažna problema, kelianti estetinį ir psichologinį diskomfortą. «Bichat» skruostai paprastai yra genetiškai paveldėta ypatybė, nepriklausanti nuo kūno masės pokyčio, todėl pašalinti juos galima tik plastinės operacijos priemonėmis.

Operacija trunka iki 1 val. pacientui miegant, taikoma bendroji nejautra. Jau tą patį vakarą pacientai sugrįžta namo. Pooperacinis laikotarpis yra sklandus, su pacientais palaikomas ryšys. Kontrolinis vizitas po operacijos, siūlų išėmimas papildomai neapmokęstinami.

Po šios operacijos pasiekiami puikūs rezultatai.
Kaip vyksta šį plastinė operacija:
Kaip vyksta šį plastinė operacija:
 • atliekama bendroji nejautra;
 • atliekamas nedidelis pjūvis burnos gleivinėje, šalia viršutinių dantų;
 • per pjūvį pašalinama dalis „Bichat“ riebalų, esančių po skruostikauliu, kas suteikia veidui V formos kontūrą;
 • pjūvio vieta susiuvama savaime tirpstančiais siūlais.
Po operacijos būdingas patinimas, kuris kas dieną mažėja ir pilnai dingsta po poros savaičių.
Makšties plastinė operacija

Makšties plastinė operacija

Makšties plastinė operacija, lytinių lūpų korekcija neretai moterims yra būtina ne tik dėl estetinių, fizinių ar psichologinių priežasčių, bet ir siekiant pagerinti intymaus gyvenimo kokybę. Poreikį šiai plastinei operacijai neretai lemia įgimtos ypatybės, asimetrija ar deformacija atsiranda po gimdymo ar kitų traumų, nekokybiško gyvenimo būdo ypatumų. Tokio pobūdžio, subtilias ir intymias moterų problemas „InnMed“ klinikos plastikos chirurgai sprendžia nuolatos. Moterys džiaugiasi atkurta saviverte, pasitikėjimu savimi, pagerėjusio lytinio gyvenimo kokybę bei asmeniniu komfortu.

Makšties plastinės operacijos atliekamos atsižvegiant į moterų komfortą, saugant pacienčių konfidencialumą. Kiekvienas atvejis analizuojamas kruopščiai, jautriai, dėmesingai. Operacija atliekama pacientei miegant, taikoma bendroji nejautra. Operacijos trukmė iki 1 val.

Jau tą patį vakarą pacientės gali sugrįžti namo. Pooperacinis laikotarpis yra sklandus, su paciente palaikomas ryšys. Kontrolinis vizitas po operacijos papildomai neapmokęstinamas.

Makšties plastinė operacija, lytinių lūpų korekcija neretai atliekama kartu su klitorį supančių audinių korekcija, gali būti naudojami sertifikuotų ir specializuotų preparatų užpildai.
Nepiktybinių odos darinių šalinimas

Nepiktybinių odos darinių šalinimas

Dėl labai skirtingų priežasčių, tarp kurių minimas paveldimumas, traumos, organizmo funkcijos apskritai ar medžiagų apykaitos sutrikimai, gali susiformuoti ir iškilti nepageidaujami odos dariniai. Tokie dariniai kaip karpos, papilomos, kandilomos, didesni – lipomos ir ateromos, darko estetinę žmogaus išvaizdą, trukdo jaustis gerai, pasitikėti savimi ir neretai palikti vystytis ima kelto pavojų sveikatai.
„Innmed“ klinikoje patyrę plastikos chirurgai sėkmingai ir saugiai šalina nepageidaujamus odos darinius:
„Innmed“ klinikoje patyrę plastikos chirurgai sėkmingai ir saugiai šalina nepageidaujamus odos darinius:
 • el. koaguliatoriumi;
 • chirurginiu būdu.

Procedūra yra saugi ir neskausminga, pacientui komfortiška. Plastikos chirurgai net ir mažiems dariniams taiko profesionalius savo įgūdžius ir žinias, taiko maksimaliai audinius tausojančius metodus, dirba subtiliai, kruopščiai, su tikslu palikti kuo mažesnes ir nepastebimas darinių šalinimo žymes.
Kruopščiai ir atsakingai pašalinti nepageidaujami dariniai visada siunčiami histoliginiam ištyrimui.

Plastikos chirurgai primygtinai rekomenduoja nepageidaujamus darinius šalinti, siekiant užkirsti kelią darinių vystymuisi, plėtimuisi, didėjimui, taip pat siekiant apsisaugoti nuo nepageidaujamų darinių transformavimosi į piktybinius.
Randų korekcija

Randų korekcija

Randai retai yra palankiai toleruojami, žmonės prie jų paprastai nepripranta, juos slepia, maskuoja, dėl jų kompleksuoja ir jaučia diskomfortą kas kartą pažvelgdami. Šis nemalonus diskomfortai pašalinamas gana paprastai. Pritaikydami savo patirtį ir įgūdžius plastikos chirurgai sėkmingai mažina ir šalina nepageidaujamus randus, parinkdami geriausią sprendimą kiekvienam individualiam atvejui.

Galimi tokie randų šalinimo būdai:
Randai retai yra palankiai toleruojami, žmonės prie jų paprastai nepripranta, juos slepia, maskuoja, dėl jų kompleksuoja ir jaučia diskomfortą kas kartą pažvelgdami. Šis nemalonus diskomfortai pašalinamas gana paprastai. Pritaikydami savo patirtį ir įgūdžius plastikos chirurgai sėkmingai mažina ir šalina nepageidaujamus randus, parinkdami geriausią sprendimą kiekvienam individualiam atvejui.

Galimi tokie randų šalinimo būdai:
 • rando siaurinimas;
 • rando audinio reljefo korekcija;;
 • svetimkūnio šalinimas rande;
 • rando formos keitimas;
 • rando mažinimas.

Randų šalinimo procedūra yra neskausminga ir pacientams komfortiška. Po procedūros pacientai gali sugrįžti namo ir laikydamiesi plastinės chirurgijos gydytojo rekomendacijų stebėti kasdien ryškėjantį palankų rezultatą.

Papildomai randų mažinimui/ šalinimui neretai naudojama savaiminio regeneracijos proceso paleidimo procedūra.
Tegu Jūsų svajonę padeda įgyvendinti patikimi, patyrę, profesionalūs plastikos chirurgai!

Išsami plastinės chirurgijos gydytojos konsultacija, kai atliekama grožio injekcijų procedūra tik 40 €

Savo pacientais rūpinamės, palaikome ryšį ir kuruojame jų sveikimo procesą viso pooperacinio laikotarpio metu.
+370 700 50050
P.-Pn.: 8:00 – 20:00
Registruotis konsultacijai

Vieni geriausių Vilniaus plastinės — rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų gydytojai kiekvienais metais gilina savo žinias ir nuolat kelia kvalifikaciją
Gydytojai yra plastinės-rekonstrukcijos chirurgijos gydytojus vienijančios asociacijos nariai
Mūsų gydytojai – patyrę specialistai, kiekvienam atvejui skiriantys visą savo dėmesį ir žinias
Gydytojai bendrauja su pacientais jiems suprantama kalba
Ieva Kastytė

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Gydytoja atlieka plastines operacijas ir grožio injekcijas

Mes kiekvieną dieną padedame pacientams įgyvendinti Jų grožio svajones, o jie dėkoja mums ir dalinasi įspūdžiais

Augustina

Noriu padėkoti plastikos chirurgei Giedrei Uždavinytei Šemetienei. InnMed klinikoje man atliko kūno kontūravimą, perkėlė riebalus į veido sritis ir lūpas. Vienos operacijos metu gavau visus trokštamus rezultatus – susitvarkė kūno siluetas, pertekliniai riebalai buvo perkelti ir pašalintos raukšles aplink akis, įduba paakiuose, paputlintos lūpos. Kūnas ir veidas pasikeitė taip, kaip aš norėjau. Po dviejų savaičių atrodžiau geriau nei per išleistuves:) Rezultatas pranoko lūkesčius! Rekomenduoju.

14.07.2021
Vitalijus

Labai atsargiai, švelniai, kantriai – taip praėjo mano konsultacija pas plastikos chirurgę Giedrę Uždavinytę Šemetienę. Jokių abejonių neliko, todėl tą pačią dieną užsiregistravau operacijai. Neseniai paskutinės siūlės buvo pašalintos. Dabar tikrai sau patinku. Man atliko ginekomastija. Kiekvienas vyras žino, ką reiškia turėti tokią problemą, kokios pasekmės šitaip atrodyti. Gaila, kad nesikreipiau anksčiau. Dėkoju.

08.05.2021
Kamilė

Ant peties ir riešo turėjau lipomas. Kelis metus atidėliojau ir slėpiau guzulus drabužiais ir aksesuarais. Nutariau, kad gana ir kreipiausi į plastikos chirurgę Giedrę Uždavinytę Šemetienę. Labai jaudinausi, nes bijojau operacijos, nenorėjau randų taip pat kaip ir guzulų ant kūno. Gydytoja viską apžiūrėjo ir rekomendavo juos pašalinti, nedelsti ir daugiau nekentėti. Sutikau, nes pasijutau saugi, patikimose rankose. Viskas praėjo be skausmo, greitai užgijo, praktiškai neliko pėdsakų tik keli brūkšneliai. Ačiū labai už kantrybę su manimi.

18.04.2021
Daina

Švaru, jauku, geranoriška. Čia yra mano įspūdžiai apie kliniką. Gydytojai kelia pasitikėjimą ir pagarbą!

01.05.2021
Irina

Ilgą laiką norėjau kreiptis dėl krūtų didinimo. Kaip ir visi girdėjau daug mitų apie implantus ir buvo baisu, kilo abejonių. Tačiau po konsultacijos aiškiai nusprendžiau, kad jei darysiu operaciją, tai tik pas gydytoją Giedrę Uždavinytę Šemetienę. Implantus pasimatavau, man pritaikė tinkamą dydį. Operacijos neprisimenu, bet po to man beveik kas dieną skambino ir teiravosi kaip jaučiuosi. Mano krūtinė tikrai graži, nebeturiu problemų su drabužiais, tikrai atrodau puikiai, moteriškai. Gydytoja pilnai realizavo mano norus. Aš džiaugiuosi rezultatu.

04.06.2021
Audra

Nors esu liekna visą gyvenimą, bet mano skruostai nuo gimimo dideli ir dėl to vaikystėje ir paauglystėje sulaukiau daug pašaipų. Subrendusiai moteriai plastinių operacijų bijoti jau nėra prasmės, todėl padovanojau sau dovaną ir užsirašiau „Bichat“ skruostų šalinimui. Gydytoja man suteikė nuolaidą, tą pačią dieną jau buvau namie. Skausmas minimalus, o rūpestis manimi buvo didžiulis. Aš pagaliau su malonumu fotografuojus ir pagaliau atrodau taip, kaip noriu. Ačiū Giedrei Uždavinytei Šemetienei.

12.08.2021

«InnMed» klinika — mes padėsime Jums pasiekti grožio tikslų!

Statybininkų g. 1A – 102, LT-03205 Vilnius
Užsiregistruoti