„MORENOVA“ uroginekologinių sutrikimų gydymas

MoreNova Terapija: Jūsų Sveikatos Atsakas Uroginekologijos Srityje

MoreNova – tai inovatyvi terapinė procedūra, kuri naudoja plataus diapazono žemo dažnio bangų stimuliaciją. Ši procedūra skirta gydyti įvairias lytinės sveikatos problemas tiek vyrams, tiek moterims. Ji gali padėti pagerinti lytinį potraukį, lytinį funkcionalumą, gydyti prostatitą vyrams, Peirono liga (Peyronie liga – varpos fibromatozė) ir kitas lytinės sveikatos problemas. Svarbu pabrėžti, kad procedūra yra saugi ir neinvazinė, nereikalaujanti jokių chirurginių ar medikamentinių intervencijų. Tai neskausminga procedūra, kuri gali būti naudinga siekiant pagerinti pacientų lytinę sveikatą ir gyvenimo kokybę. Gydymą visada turėtų nustatyti ir prižiūrėti medicinos specialistas.

Kokiose Srityse Naudojama MoreNova?

MoreNova naudojama daugelyje sričių, įskaitant urologiją, gydant prostatitą, šlapimo nelaikymą, erekcijos sutrikimus ir Peironio ligą vyrams. Taip pat tai yra naudinga ginekologijoje, padedant moterims, kovojančioms su makšties laisvumu, šlapimo nelaikymu, lytinių funkcijos sutrikimais ir dispareunija. Ši neinvazinė procedūra yra saugi ir efektyvi, be chirurginių ar medikamentinių intervencijų.

Kodėl Verta Apsvarstyti MoreNova Terapiją?

 • Nechirurginis Gydymas: MoreNova terapija nereikalauja chirurginės operacijos, todėl ji yra neinvazinė ir nesukelia operacinių sužalojimų.
 • Saugus Ir Efektyvus: Ši terapija yra žinoma dėl savo aukšto saugumo lygio ir patvirtinto veiksmingumo klinikiniuose tyrimuose. Jūs galite būti tikri, kad ši terapija yra saugi ir veiksminga.
 • Be Šalutinio Poveikio: Tai svarbu jūsų sveikatai – MoreNova terapija nekelia šalutinio poveikio ar nepageidaujamų pasekmių, kas yra labai svarbu jūsų sveikatai.
 • Kraujotakos Gerinimas: MoreNova terapija  pagerina, kraujotaką, atstato normalų kraujagyslių pralaidumą ir skatina naujų kraujagyslių formavimąsi. Tai gali turėti teigiamą poveikį jūsų bendrai sveikatai.
 • 6 Procedūrų Kursas: Terapija susideda iš 6 procedūrų, kurios atliekamos 2 kartus per savaitę, užtikrinančių maksimalų gydymo poveikį. Tai struktūruotas gydymo būdas, kuris padeda pasiekti ilgalaikius rezultatus.
 • Inovatyvus Prietaisas: MoreNova veikia naudojant patentuotą „Large-Area Shockwave“ (plataus diapozono smūginės bangos) technologiją, kuri yra unikali rinkoje.  Tai leidžia vienu metu tiekti impulsinę akustinę energiją visiems audiniams, padedant kontroliuoti vietinį naujų kraujagyslių augimą ir žymiai pagerinti kraujo tekėjimą organuose. 
  Jei ieškote saugaus, efektyvaus ir inovatyvaus gydymo būdo, verta apsvarstyti MoreNova terapiją. Ji padeda spręsti įvairias lytinės sveikatos problemas vyrams ir moterims, be chirurginių operacijų ir šalutinio poveikio. Pasitikėkite mūsų profesionalų komanda ir pasirinkite MoreNova terapiją jūsų sveikatai pagerinti.

Kodėl Pasirinkti MoreNova Terapiją InnMed Klinikoje?

Mūsų tikslas – suteikti jums efektyvius ir patogius gydymo sprendimus, kad galėtumėte jaustis geriau ir pasitikėti savo sveikata. MoreNova terapija yra moderni, neinvazinė ir saugi galimybė spręsti urologinius ir ginekologinius sutrikimus. Mes tikime, kad kiekvienas pacientas yra unikalus, todėl mūsų komanda visada atsižvelgia į jūsų individualius poreikius ir teikia aukščiausios kokybės sveikatos priežiūrą.

Prostatitas – tai prostatos uždegimas, kuris gali pasireikšti įvairiais simptomais priklausomai nuo uždegimo tipo. Šis sutrikimas apima keturias pagrindines kategorijas:

 1. Ūmus bakterinis prostatitas.
 2. Lėtinis bakterinis prostatitas.
 3. Lėtinis nebakterinis prostatitas, taip pat žinomas kaip lėtinio dubens skausmo sindromas (LDSS).
 4. Asimptominis uždegimas (histologinis prostatitas).

Prostatito simptomai priklauso nuo uždegimo rūšies. Ūmiam prostatitui būdingi simptomai, tokiu kaip dažnas šlapinimasis, dubens skausmas, karščiavimas ir šaltkrėtis. Lėtiniam prostatitui būdingi simptomai apima dažną šlapinimąsi, skausmą dubens, sėklidžių, varpos ir išangės srityje, lytinių funkcijų sutrikimus, skausmą ejakuliacijos metu, ankstyvą ejakuliaciją ir kraują spermoje. Asimptominis prostatitas dažniausiai nesukelia jokių simptomų ir dažnai aptinkamas tik atliekant medicininius tyrimus.

Prostatito gydymas priklauso nuo uždegimo tipo, todėl svarbu pasikonsultuoti su gydytoju.

InnMed klinikoje teikiame efektyvų nechirurginį prostatito gydymą naudojant žemo dažnio smūginės bangos terapiją „MoreNova“. Tai saugi ir neinvazinė procedūra, kuri gali pagerinti pacientų sveikatą. Terapijos metu naudojama „Large-Area Shockwave“ technologija, kuri skatina naujų kraujagyslių formavimąsi, didina kraujo pritekėjimą ir mažina uždegimą bei skausmą. Gydymas trunka apie 3 savaites ir apima 6 procedūras, kurios atliekamos 2 kartus per savaitę. Gydymo efektyvumas siekia virš 89 proc. ir pastebimas jau po mėnesio nuo paskutinės procedūros.

Po gydymo pacientams dažniausiai nebereikia vartoti didelių vaistų dozių arba iš viso nereikia vartoti vaistų prostatitui gydyti. Tai yra modernus būdas spręsti prostatito problemas, kuris gali pagerinti jūsų gyvenimo kokybę.

Peyronie liga (arba Peyronio liga), taip pat vadinama varpos fibromatoze, tai būklė, kai varpa iškreipiama arba išlinksta įvairiomis kryptimis. Nors kai kuriems vyrams varpa gali šiek tiek išlinkti erekcijos metu, didelis iškrypimas gali sukelti skausmą tiek erekcijos, tiek ramybės metu.

Peyronie ligos simptomai gali apimti:

 • Varpos skausmą;
 • Varpos audinių sustorėjimą, kurį galima apčiuopti per odą;
 • Skausmingos ar glebios erekcijos;
 • Sumažėjusį lytinį potraukį, sumažėjusi savivertė ir depresiją.

Peyronie liga gydoma dėl kelių priežasčių: siekiant atstatyti estetinį vaizdą, sumažinti varpos skausmą ar pagerinti lytinius santykius.

Mūsų „InnMed” klinika yra viena iš nedaugelio Lietuvoje, kuri naudoja MoreNova terapiją Peyronie ligai gydyti. MoreNova veikia naudojant patentuotą „Large-Area Shockwave“ (plataus diapazono smūginės bangos) technologiją, kuri yra vienintelė tokio tipo priemonė rinkoje, specialiai sukurta jūsų sveikatai. Tai modernus ir efektyvus būdas kovoti su Peyronie liga.

Gydant erekcijos sutrikimus, galima pagerinti susilpnėjusią arba atkurti dingusią erekciją, tuo pačiu pašalinti psichologinį ir fiziologinį diskomfortą, kurį sukelia ši būklė.

„InnMed” klinikoje erekcijos sutrikimai gydomi naudojant saugų, neinvazinį metodą, pripažintą visame pasaulyje – žemo dažnio smūginių bangų terapiją su MoreNova aparatu. Ši terapija veikia tiek ląsteliniame, tiek tarp ląsteliniame lygmenyje ir skatina naujų kraujagyslių formavimąsi bei esamų išsiplėtimą. Tai pagerina varpos kraujo tiekimą, sėkmingai atkuria ir gerina kraujotaką, skatina kraujagyslių atkūrimą ir augimą, užtikrindama tinkamą erekciją.

Procedūra visiškai neskausminga ir neturi jokio šalutinio poveikio. Jos trukmė yra apie 30 minutes, o gydymo kursas apima 6 procedūras, kurios atliekamos du kartus per savaitę. Sunkesniais atvejais gali prireikti daugiau procedūrų.

Gydymo efektyvumas viršija 89 procentus, o poveikį jaučiate palaipsniui, paprastai pastebima praėjus mėnesiui po paskutinės procedūros. Iškart po procedūros galite grįžti prie savo įprastos veiklos, o lytiniai santykiai yra ribojami tik tą procedūros dieną. Tai efektyvus būdas atkurti savo lytinį gyvenimą ir pasitikėjimą savimi.

MoreNovaFem yra inovatyvi neinvazinė procedūra, kuri padeda pagerinti moterų lytinę sveikatą. Ši procedūra yra skirta moterims, kurios susiduria su įvairiomis lytinėmis disfunkcijomis ir ginekologinėmis problemomis.

Moterų Seksualinė Disfunkcija

Jei pastebite, kad jūsų lytinis gyvenimas nėra toks, koks norėtumėte, MoreNovaFem terapija gali būti jūsų atsakymas. Ši procedūra padeda pagerinti kraujo tiekimą į lytinius organus, skatina natūralų gijimą ir mažina lytinės funkcijos sutrikimo simptomus. Tai puiki galimybė atkurti natūralų lytinį gyvenimą ir pasitikėjimą savimi.

Hipoaktyvi Šlapimo Pūslė

Hipoaktyvi šlapimo pūslė gali sukelti nepageidaujamą šlapimo nelaikymą. MoreNovaFem terapija padeda stiprinti šlapimo pūslės raumenis, teikdama palengvėjimą ir pagerindama šlapimo pūslės veiklą.

Hipertrofinė Šlapimo Pūslė

Jei susiduriate su pernelyg aktyvia šlapimo pūsle, terapija padės sumažinti dažną šlapinimąsi ir subalansuos šlapimo pūslės veiklą, suteikiant jums daugiau komforto.

Dyspareunija (Skausmingas Lytinis Aktas)

Skausmas ar nepatogumas lytinio akto metu gali sukelti daug nepatogumų. MoreNovaFem terapija padeda sumažinti šį skausmą ir pagerina bendrą komfortą lytinio akto metu. Tai yra neinvazinis būdas pasiekti didesnį malonumą lytinėje veikloje.

Makšties Laisvumas

Makšties tonusas gali sumažėti dėl gimdymo ar kitų veiksnių. MoreNovaFem terapija padeda atkurti makšties elastingumą ir pagerinti jo tonusą. Tai gali sumažinti makšties laisvumo simptomus ir padidinti seksualinio gyvenimo komfortą.

Seksualinės Sveikatos Palaikymas

Moterų lytinės sveikatos palaikymas yra svarbus, ir MoreNovaFem terapija padeda jums jaustis geriau. Tai neinvazinis būdas pagerinti kraujo tekėjimą, audinių gijimą ir sumažinti lytinių funkcijos sutrikimų simptomus. Leiskite MoreNovaFem pagerinti jūsų lytinę sveikatą ir libido. Jauskitės geriau ir pasitikėkite savimi!

Registruokitės į gydytojo specialisto konsultaciją šiandien, pasiūlysime Jums tinkantį laiką!

Kitos ginekologijos paslaugos

Vieni iš geriausių Vilniuje – gydytojai ginekologai, visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų ginekologai – kiekvienam pacientui skiria visą savo dėmesį ir žinias, rūpinasi ir prižiūri sveikimo procesą

Gydyojai ginekologai – atlieka išsamią sveikatos diagnostiką ir taiko efektyvius gydymo metodus

Mūsų ginekologai – profesionaliai ir saugiai skiria medikamentinį, atlieka procedūrinį bei chirurginį gydymą

Gydytojai ginekologai – stengiasi padėti kiekvienam pacientui ir greičiau išspręsti sveikatos problemą tinkamiausiu būdu