IŠSAMI NEUROLOGO KONSULTACIJA, GYDYMO PLANO SUDARYMAS, KAKLO KRAUJAGUSLIŲ ECHOSKOPIJA - INDIVIDUALUS DĖMESYS KIEKVIENAM PACIENTUI

Nervų sistemos ligas gydo, galvos bei stuburo skausmą, nemigą, migreną ir kitus nervinės srities simptomus tiria ir ligas gydo vieni iš geriausių – Vilniaus gydytojai neurologai
 

Kaklo kraujagyslių echoskopija konsultacijos metu

Kokybiškos neurologų konsultacijos, individualių gydymo planų sudarymas

Profesionali ir kokybiška, aukštos kvalifikacijos neurologų pagalba ir individualus dėmesys Jums

Neurologas – tai gydytojas specialistas, gydantis nervinės sistemos ligas. Į neurologą rekomenduojama kreiptis, jei vargina:

Rūpinamės Jūsų Nervų Sistema 

Mūsų klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos neurologai, kurie specializuojasi diagnostikuojant ir gydant nervų sistemos sutrikimus. Nervų sistema yra sudėtinga ir jautri struktūra, kuri kontroliuoja daugybę svarbių funkcijų organizme. Dėl to, patiriant bet kokius nervų sistemos sutrikimus, svarbu kreiptis į specialistą. 

Kaip Neurologai Gali Padėti: 

 • Mes atliekame išsamius tyrimus ir diagnostinius metodus, kad nustatytume nervų sistemos sutrikimus, įskaitant galvos skausmus, migrenas, atminties problemas, ir daug kitų. 
 • Pasirūpinsime, kad gautumėte tinkamą gydymą ir rekomendacijas, siekiant pagerinti jūsų sveikatą ir gyvenimo kokybę. 
 • Teikiame patarimus ir rekomendacijas apie nervų sistemos sveikatą, kad galėtumėte užkirsti kelią potencialiems sutrikimams. 

Mes įsipareigojame teikti aukštos kokybės neurologines paslaugas ir rūpintis jūsų nervų sistema. Kreipkitės į mus, jei turite klausimų arba susirūpinimų dėl jūsų nervų sistemos sveikatos. Jūsų sveikata yra mūsų prioritetas. 

Kada Kreiptis Į Neurologą? 

Kreipkitės į mūsų neurologus, jei patiriate šiuos simptomus arba turite susirūpinimą dėl nervų sistemos sveikatos: 

 • Galvos skausmas 
 • Stuburo skausmas 
 • Smegenų kraujotakos sutrikimai 
 • Atminties sutrikimai 
 • Migrena 
 • Nemiga 
 • Centrinės nervų sistemos ligos 
 • Epilepsija 
 • Raumenų distrofija 
 • Potrauminiai sutrikimai 
 • Kitos nervų sistemos ligos 

Registruokitės į neurologo konsultaciją šiandien!Mes rasime Jums tinkantį laiką.

Visos neurologijos paslaugos

Mes kiekvieną dieną padedame pacientams susigrąžinti sveikatą, o jie dėkoja mums ir dalinasi rekomendacijomis

Elinga
Read More
Buvo atlikta echoskopija. Atėjau dėl krūtų, bet man pažiūrėjo ir limfmazgius, pažastis. Gydytoja maloni, viską išaiškino suprantama kalba. Puikus registratūros darbuotojų aptarnavimas. Kai registravausi, man tiksliai papasakojo, kaip tinkamai pasiruošti, kad tyrimas būtų tikslesnis. Pati procedūra buvo komfortiška, nemalonių pojūčių nebuvo. Dariausi pirmą kartą, tai kiek nerimavau, bet tikrai neskausminga. Dėkoju, kad laiku nustatėte problemą ir jau pradedu gydymą, tikiu kartu su jumis, kad viskas bus gerai.
Luka
Read More
Buvo atlikta mažojo dubens organų echoskopija, ją dariausi pas ginekologę. Prieš procedūrą nerimavau, kad tai bus skausminga, nemalonu ir nejauku, tačiau paaiškėjo, kad gydytoja nuostabi, taktiška, vedžiojo jutiklį palei pilvo apačią, pažiūrėjo ir iš vidaus. Gydytoja elgėsi profesionaliai, pakomentavo rezultatus, nuramino, paskyrė papildomų tyrimų. Džiaugiuosi, kad atlikau echoskopiją būtent čia ir esu gerose rankose.
Raisa
Read More
Dažnai jutau nerimą, drebėjo rankos, pykino, maniau, kad turiu psichologinę problemą. Kreipiausi į „InnMed“ vidaus ligų gydytoją Jurgį Dulinską, jis man rekomendavo atlikti skydliaukės echoskopiją pas Olgą Žemaitienę ir paskyrė hormonų tyrimus. Iš tikrųjų, echoskopuotoja man diagnozavo skydliaukės uždegimą, dabar gydausi pas endokrinologą ir man gerėja. Ačiū labai, kad nenusiuntėt pas psichiatrą, o pasigilinot į mano situaciją ir teisingai mane nukreipėte.
Previous
Next