Krūtų plastinė chirurgija

Moterims krūtinė yra reikšminga ir svarbi, suteikianti pasitenkinimą ir pasitikėjimą savimi. Išsaugoti gražią krūtinę reikalauja pastangų ir ne visada pavyksta, juolab, kad įtakos krūtų apimčiai ir formai, šalia natūralių amžiaus, odos elastingumo, hormonų pokyčių, turi gimdymas, žindymas, intensyvus gyvenimo ritmas ir dėmesio bei laiko sau stoka. Ilgainiui, palaipsniui krūtys praranda stangrumą ir elastingumą, deformuojasi, nusileidžia bei suglemba. Šis pokytis sukelia nusivylimą, lemia kompleksus dėl per mažos ar per didelės krūtinės, įtrauktų spenelių, krūtų asimetrijos, nusileidimo ar kitų krūtų formos pokyčių, bendro vaizdo ypatumų.
Nenuostabu, kad siekdamos asmeninio komforto, moterys kreipiasi į patikimus plastikos chirurgus ir išreiškia poreikį atkurti, o kartais ir sukurti, natūralias, estetiškai patrauklias krūtis.
„InnMed“ klinikoje atliekamos šios krūtų plastinės operacijos:
 • Krūtų pakėlimas
  Prieš atliekant krūtų pakėlimo operaciją, dėmesingai atliekama konkrečios situacijos analizė, detalizuojamas siekiamas tikslas, jis išsamiai aptariamas su paciente.
  Operacijos metu plastikos chirurgas atlieka subtilų inkaro formos pjūvį, pašalina odos perteklių, sutraukia audinius, koreguoja spenelių padėtį ir areolės dydį. Krūtys sugrąžinamos į tinkamą ir patrauklią padėtį. Neretai kartu krūtims suteikiamas pageidaujamas pilnumas, koreguojama forma.
  Krūtų pakėlimas atliekamas pacientei miegant, naudojama bendroji nejautra. Operacijos trukmė iki 2 val. Jau tą patį vakarą pacientė gali sugrįžti namo.
  Pooperacinis laikotarpis sklandus, su paciente palaikomas ryšys. Kontrolinis vizitas po operacijos ir siūlų išėmimas papildomai neapmokęstinamas.
 • Krūtų didinimas arba mažinimas
  Prieš atliekant krūtų didinimą arba krūtų mažinimą, visada atliekama išsami konkretaus atvejo analizė, tikslas nustatomas suderinant būsimą rezultatą su paciente. Visuomet individualiai parenkamas konkrečiam atvejui efektyviausias sprendimas.
  Krūtų didinimo atveju paprastai naudojami implantai. Implantų dydis prieš operaciją suderinamas, suteikiama galimybė būsimų implantų dydį pasimatuoti. Implantų įvairovė yra labai plati, išklausius pacientės lūkesčių, parenkami patys tinkamiausi implantai pageidaujamam rezultatui pasiekti.
  Taip pat, krūtų didinimas gali būti atliekamas naudojant perteklinius kūno riebalus, juos perkeliant nuo klubų, pilvo, nugaros ir kitų suderintų kūno sričių.
 • Tam tikrais, individualiais atvejais siūlomas mišrus krūtų didinimas, kartu naudojant implantus ir kūno riebalus.
  Krūtų mažinimo atveju atliekamas riebalų nusiurbimas, neretai papildomai būtinas ir krūtų pakėlimas, formos ir apimties korekcija, spenelių ir areolės padėties ir formos korekcija. Šiuo atveju paprastai forma koreguojama kūno riebalais.
  Atliekant krūtų didinimą implantais ar riebalais, plastikos chirurgai daro nedidelius 3 cm pjūvius, kas užtikrina mažus ir vos pastebimus randelius po krūtimis, ties pažastimi ar aplink areolę.
  Operacijos trukmė iki 2,5 val. pacientei miegant, taikoma bendroji nejautra. Paprastai jau tą patį vakarą pacientės sugrįžta namo. Pooperacinis laikotarpis yra sklandus.
  Kontrolinis vizitas po operacijos ir siūlų šalinimas papildomai neapmokęstinamas.
 • Ginekomastija – vyrams
  Vyrams pieno liaukų padidėjimas, krūtų padidėjimas sukelia ne tik estetinį, bet ir psichologinį diskomfortą. Padidėjusios krūtys vyrams neretai trukdo sportuoti, sukelia nepatogumų dėvint marškinius ar marškinėlius, kas lemia atitinkamus kompeksus ir nepasitenkinimą bei nepasitikėjimą savimi.
  Plastikos chirurgai sėkmingai sprendžia pieno liaukų padidėjimo problemą. Ši operacija reikalauja plastikos chirurgų žinių bei įgūdžių, tačiau pacientams ji greita, paprasta ir komfortiška.
  Operacijos trukmė iki 1,5 val., atliekama su bendrąja nejautra pacientams miegant. Jau tą patį vakarą pacientai gali sugrįžti namo, o pooperacinis laikotarpis yra sklandus.
  Kontrolinis vizitas po operacijos ir siūlų išėmimas klinikoje papildomai neapmokęstinamas.
„InnMed“ klinikoje dirba tik patyrę, profesionalūs, dėmesingi ir atsakingi plastikos chirurgai. Kiekvienas atvejis analizuojamas individualiai, ieškoma geriausio sprendimo konkretaus rezultato pasiekimui. Kiekvieną dieną atliekamos plastinės operacijos pateisina klinikos pacientų lūkesčius ir įgyvendina svajones.
 

Tegu Jūsų svajonę padeda įgyvendinti patikimi, patyrę, profesionalūs plastikos chirurgai!

Kitos plastinės chirurgijos paslaugos

Vieni geriausių Vilniaus plastinės — rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų gydytojai kiekvienais metais gilina savo žinias ir nuolat kelia kvalifikaciją

Gydytojai yra plastinės-rekonstrukcijos chirurgijos gydytojus vienijančios asociacijos nariai

Mūsų gydytojai – patyrę specialistai, kiekvienam atvejui skiriantys visą savo dėmesį ir žinias

Gydytojai bendrauja su pacientais jiems suprantama kalba