+370 520 78 122

Kompleksinis, išsamus urologinių ligų tyrimas ir efektyvus gydymas

Efektyvų urologinių ligų tyrimą ir gydymą taiko bei erekcijos sutrikimų gydymo sprendimus siūlo vieni geriausių Vilniaus gydytojų urologų
Registracija konsultacijai
Žemo dažnio bangų stimuliacinė terapija erekcijos sutrikimų gydymui
Minimaliai invazinės procedūros be skausmo ir diskomforto
Platus diagnostinių tyrimų ir gydymo metodų spektras vyrams ir moterims

Pažangūs ir efekyvūs urologinių ligų gydymo metodai, aukštos kvalifikacijos specialistų dėmesys – viskas pasiekiama „InnMed“ klinikoje

Erekcijos sutrikimų gydymas taikant žemo dažnio bangų stimuliacinę terapiją, inovatyviu Izraelio gamintojų įrenginiu

«InnMed» klinikoje kiekvieną dieną efektyviai ir sėkmingai gydomi erekcijos sutrikimai, naudojant naujos kartos medicininį įrenginį «Renova». Gydymo metodas apima žemo intensyvumo ir dažnio linijines el. stimuliacijos bangas, kurios skatina naujų kraujagyslių susidarymą ir esamų išsiplėtimą.
Šis metodas laikomas vienu efektyviausiu sprendžiant erekcijos sutrikimus. Susipažinkite su šios gydomosios terapijos privalumais:
Šis metodas laikomas vienu efektyviausiu sprendžiant erekcijos sutrikimus. Susipažinkite su šios gydomosios terapijos privalumais:
 • tai neinvazinė, neskausminga procedūra atliekama urologo kabinete;
 • procedūrą sudaro tik 4 seansų gydomasis kursas, atliekamas maždaug kartą per savaitę, pagal gydytojo sudarytą individualų grafiką;
 • vienos procedūros trukmė — 30 – 40 min;
 • jokio šalutinio poveikio ir nepageidaujamų pasekmių;
 • po šio gydymo ilgainiui pamirštama erekcijos sutrikimų problema.
Geriausias pasirinkimas
prostatito gydymas Innmed
90%
pacientų po gydymo žemo dažnio stimuliacine terapija visiškai pamiršo erekcijos sutrikimus.
Geriausias pasirinkimas
prostatito gydymas Innmed
Medikamentinis erekcijos sutrikimų gydymas

Medikamentinis erekcijos sutrikimų gydymas

Erekcijos sutrikimų diagnozė nustatoma remiantis konkretaus atvejo, lydinčių simptomų ir tyrimų metu gautų rezultatų analize. Priklausomai nuo diagnozės, skiriamas individualus medikamentinis gydymas, kurį sudaro:
 • geriamieji vaistai, gerinantys varpos kraujotaką;
 • raminamieji preparatai;
 • gelis purškimui į šlaplę;
 • injekcijos į varpą.
Kompleksinio erekcijos sutrikimų gydymo metu gali būti skiriamas kombinuotas medikamentinis gydymas derinant keletą vaistinių preparatų.
67%
vyrų pastebi akivaizdų pagerėjimą po 3-4 kompleksinio medikamentinio gydymo dienų.
Prostatito gydymas

Prostatito gydymas

Remiantis PSO statistika, 35–50% vyrų skirtingu gyvenimo laikotarpiu susiduria su varginančia prostatito problema. Deja, prostatitas dažnai lieka nediagnozuotas ir rimtai įtakoja gyvenimo kokybę bei komfortą. Ilgai negydoma, apleidžiama prostata sukelia nemalonius simptomus:
 • skausmą pilvo apačioje, skausmą šlapinantis;
 • užlaikytą šlapinimosi pradžią, silpną šlapinimosi srovę;
 • šlapimo pūslės pilnumo jausmą po pasišlapinimo;
 • dažną šlapinimasį naktį.
Prostatitas be tinkamo gydymo arba gydomas savarankiškai be gydytojo priežiūros gali sukelti rimtų komplikacijų: inkstų funkcijos sutrikimus ir net onkologines ligas.
PSA tyrimas InnMed
100%
anksti diagnozuojant prostatitą, išvengiama rimtų komplikacijų ateityje.
PSA tyrimas InnMed
Frenuloplastika (varpos pasaitėlio plastika)

Frenuloplastika (varpos pasaitėlio plastika)

Dažniausiai vyrai patys negali nustatyti, kodėl jaučia varpos galvutės spaudimą ir skausmą. Siauras varpos pasaitėlis gali sukelti skausmą erekcijos metu, varpos išsikreipimą ir ankstyvą ejakuliaciją. Lytinio akto metu varpos pasaitėlis stipriai išsitempia, sukeldamas aštrų skausmą, o dėl didesnės apkrovos pasaitėlis gali suplyšti.

«InnMed» klinikoje ši problema gali būti išsprendžiama jau pirmojo vizito metu. Apyvarpės pasaitėlio plastika arba frenuloplastika atliekama taikant vietinę nejautrą. Bendra operacijos trukmė 20-30 min. Procedūros metu gydytojas atlieka skersinius pjūvius ant pasaitėlio, jį pailgindamas. Tą pačią dieną pacientas išleidžiamas namo.

Iš karto po operacijos vyrai gali sugrįžti prie savo įprastinio gyvenimo, tačiau gijimo laikotarpiu, iki visiško siūlų ištirpimo, rekomenduojama susilaikyti nuo intymių santykių. Šiuo laikotarpiu nerekomenduojama maudytis karštose voniose, vandens telkiniuose, reikėtų vengti didelio fizinio krūvio ir nesilankyti baseinuose bei pirtyse. Visiškas išgijimas paprastai trunka apie 2 savaites.

Po frenuloplastikos procedūros, erekcijos metu nebejaučiamas diskomfortas, pacientas gali džiaugtis visaverčiu lytiniu gyvenimu.
Fimozės gydymas

Fimozės gydymas

Fimozė – tai apyvarpės susiaurėjimas. Ši patologija trukdo varpos galvutės pilnam atsismaukimui. Esant susiaurėjusiai apyvarpei, padidėja varpos galvutės ir apyvarpės uždegimo rizika, šlapimo takų infekcijų, varpos vėžio, ŽIV ir kitų, lytiniu keliu plintančių ligų, rizika. Šią patologiją būtina gydyti.
«InnMed» klinika siūlo 2 problemos sprendimo būdus:
«InnMed» klinika siūlo 2 problemos sprendimo būdus:
 • Medikamentinis gydymas — naudojant medikamentinį tepalą apyvarpei, pagerėja apyvarpės elastingumas. Naudojant medikamentinį tepalą mažinamas paburkimas, mažinama odos įtrūkimų ir uždegiminių procesų rizika;
 • Chirurginė intervencija — susiaurėjusios odos raukšlės dalinis apipjaustymas. Pjūviai atliekami zigzagais, kraštai dailiai susiuvami. Gerų rezultatų pasiekiama naudojant el. koaguliacijos įrenginį, kuris užtikrina greitą žaizdų gijimą.
Fimozės operacija gali būti atliekama taikant vietinę nejautrą.
Prostatos adenomos gydymas

Prostatos adenomos gydymas

Prostatos adenoma yra gerybinis darinys, kurio atsiradimo priežastis yra paveldimumas, nejudrus gyvenimo būdas, amžiaus įtakoti sveikatos pokyčiai su būdingais hormoniniais sutrikimais, uždegiminės prostatos ligos.

Šis sveikatos sutrikima būdingas 40–50 metų vyrams, tačiau jau sulaukus 30–40 metų neretai atsiranda pirmieji požymiai, kurie gali paskatinti ankstyvą prostatos adenomos išsivystymą.
Šios ligos simptomai:
Šios ligos simptomai:
 • skausmas pilvo apačioje, taip pat ir šlapinimosi metu;
 • užlaikyta šlapinimosi pradžia, silpna šlapinimosi srovė
 • pilnos šlapimo pūslės pojūtis po pasišlapinimo;
 • dažnas šlapinimasis naktį.
Adenomos gydymas priklauso nuo prostatos dydžio, šlapinimosi sutrikimo laipsnio, simptomų sudėtingumo ir jų įtakos paciento gyvenimo kokybei.
prostatitas Innmed
90%
atvejų, išgydyti prostatos adenomą pakanka medikamentinio gydymo, kreipiantis laiku, chirurginio gydymo galima išvengti.
prostatitas Innmed
Estetinė apyvarpės plastika

Estetinė apyvarpės plastika

Tai invazinė rekonstrukcinė procedūra, kurios metu apyvarpė apipjaustoma. Operacija rekomenduojama pasikartojant pūlingam balanopostitui ar parafimozę sukeliantiems uždegimams, taip pat, kai atsmauktą apyvarpę neįmanoma arba sudėtinga grąžinti į pradinę būseną.
Estetinė apyvarpės plastika turi daug privalumų:
Estetinė apyvarpės plastika turi daug privalumų:
 • apsaugo nuo skausmingos erekcijos ir diskomforto lytinių santykių metu;
 • sumažina pūlingo apyvarpės uždegimo, varpos vėžio, riziką;
 • tai šlapimo takų ligų ir infekcijų prevencija;
 • sumažina riziką susirgti lytiškai plintančiomis ligomis;
 • išvengiama ankstyvos ejakuliacijos lytinių santykių metu.
Operacija gali būti atliekama taikant vietinę nejautrą, tai nesukelia diskomforto, o gijimo laikotarpis trunka tik 2-3 savaites.
prostatitas Innmed
prostatitas Innmed
Lytiškai plintančių ir infekcinių ligų gydymas

Lytiškai plintančių ir infekcinių ligų gydymas

LPL — tai ligos, perduodamos lytinių santykių metu. Kai kurios lytiniu keliu plintančios ligos būna besimptomės, todėl tiksliai jas diagnozuoti galima tik atlikus atitinkamus laboratorinius tyrimus.

Net ir jokių simptomų nejaučiantis užsikrėtęs pacientas nuo pat užsikrėtimo momento, gali tapti kitų žmonių infekcijos šaltiniu. Tuo pačiu, infekcinė ar lytiškai plintanti ir negydoma liga, palaipsniui žaloja organizmą, sukeldama lėtines ir pavojingas sveikatai ligas.
Simptomai, kurie nurodo, kad jau atsirado priežastis apsilankyti pas gydytoją urologą:
Simptomai, kurie nurodo, kad jau atsirado priežastis apsilankyti pas gydytoją urologą:
 • išskyros iš varpos;
 • žaizdelės ar pūslės ant varpos ar išangės;
 • lytinių organų ar išangės deginimo pojūtis ir niežėjimas;
 • padažnėjęs šlapinimasis;
 • skausmingi pojūčiai šlapinantis ir lytinio akto metu.
Jei įtariate, kad užsikrėtėte LPL ar turėjote lytinių santykių su galimai užsikrėtusiu asmeniu, nedelsdami, konfidencialiai kreipkitės į gydytoją urologą.
urologo konsultacija
urologo konsultacija
Karpų, ateromų, papilomų bei kondilomų pašalinimas nuo išorinių lytinių organų

Karpų, ateromų, papilomų bei kondilomų pašalinimas nuo išorinių lytinių organų

Genitalijų karpos, papilomos, ateromos ir kiti dariniai atsiranda ant išorinių lytinių organų, jų gleivinėje, aplink išangės kanalą, tarpvietę, ant sėdmenų. Jie ne tik atrodo neestetiškai, bet ir sukelia daug nepatogumų. Šiems negydomiems dariniams būdinga plisti ir didėti.

Karpų, papilomų ir kitų problemų šalinimas el. koaguliacijos įrenginiu specialistų yra pripažintas vienu saugiausiu, patogiausiu ir efektyviausiu metodu. Šalinant darinius el. koaguliacijos įrenginiu — aplinkiniai audiniai nėra pažeidžiami.

Rezultate ne tik pagerinama lytinių organų odos išvaizda, bet ir užkertamas kelias vėžio rizikai, bei sumažinama žmogaus papilomos viruso (ŽPV) perdavimo rizika artimiems partneriams.
Klinikoje «InnMed» karpos, ateromos ir kiti dariniai ant išorinių lytinių organų šalinami el. koaguliatoriumi absoliučiai saugiai ir neskausmingai.

Klinikoje «InnMed» karpos, ateromos ir kiti dariniai ant išorinių lytinių organų šalinami el. koaguliatoriumi absoliučiai saugiai ir neskausmingai.
Moterų šlapimo nelaikymo problemos sprendimas

Moterų šlapimo nelaikymo problemos sprendimas

Šlapimo nelaikymas pasireiškia skirtingo amžiaus moterims ir neretai yra lemiamas ne tik amžiaus pokyčių, bet ir gimdymo, dubens dugno raumenų susilpnėjimo ar šlaplės kanalo sfinkterio veikimo sumažėjimo priežasčių.
Kiekvienu individualiu atveju gydytoja urologė analizuoja atvejį ir ieško geriausio problemos sprendimo.
Kiekvienu individualiu atveju gydytoja urologė analizuoja atvejį ir ieško geriausio problemos sprendimo.
 • individualus dėmesys;
 • išsami ir atidi konsultacija;
 • sveikatos problemos analizė;
 • visi būtini tyrimai;
 • komfortiška apžiūra ir sprendimai sveikatai.
Proktologinis tyrimas InnMed
Proktologinis tyrimas InnMed
Moterų lytinių kelių plintančių infekcijų gydymas

Moterų lytinių kelių plintančių infekcijų gydymas

Lytiškai plintančias ligas būtina diagnozuoti laiku. Įtariant užkrato tikimybę, būtina nedelsiant atlikti LPL tyrimus, kadangi lytiškai plintančių ligų simptomai ne visada yra išreikšti ir pastebimi ligos pradžioje, tačiau neigiamai veikia šlapimo takų zoną ir sukelia cistitą, pielonefritą, šlapimo pūslės polipus ir kt.
Gydytoja urologė atlieka išsamius tyrimus ir skiria veiksmingą, individualų gydymą. Stebi sveikimo procesą.
Gydytoja urologė atlieka išsamius tyrimus ir skiria veiksmingą, individualų gydymą. Stebi sveikimo procesą.
 • komfortiška ir išsami konsultacija;
 • visi būtini tyrimai atvykus;
 • individualus dėmesys ir gydymo planas.
Tyrimu programa InnMed
Tyrimu programa InnMed
Moterų pernelyg dažno šlapinimosi problemos sprendimas

Moterų pernelyg dažno šlapinimosi problemos sprendimas

Pernelyg dažnas šlapinimasis gali būti lemiamas per didelio šlapimo pūslės aktyvumo. Ši problema negatyviai įtakoja moters kasdienybę, prastina gyvenimo kokybę, sukelia psichologinį ir fizinį diskomfortą, verčia atsisakyti ilgesnių kelionių, pramogų ir pan.
Gydytoja urologė kiekvieną atvejį analizuoja individualiai ir ieško geriausio ir efektyviausio problemos sprendimo.
Gydytoja urologė kiekvieną atvejį analizuoja individualiai ir ieško geriausio ir efektyviausio problemos sprendimo.
 • individualus problemos sprendimas;
 • komfortiška ir išsami konsultacija;
 • individualūs sveikatos problemos sprendimai.
moterų urologė
moterų urologė
Moterų šlapimo pūslės, šlapimo kanalo uždegimų, cistito gydymas

Moterų šlapimo pūslės, šlapimo kanalo uždegimų, cistito gydymas

Šios sveikatos problemos neretai sukelia ne tik psichologinį ir fizinį diskomfortą, bet ir skausmą. Negydomi uždegiminiai procesai linkę vystytis, kartotis, kas ilgainiui kelia grėsmę sveikatai, liekamųjų padarinių atsiradimui.
Kiekvienu atveju gydytoja urologė gilinasi į sveikatos sutrikimą ir analizuoja atvejį. Skiriamas individualus gydymas ir prižiūrimas sveikimo procesas.
Kiekvienu atveju gydytoja urologė gilinasi į sveikatos sutrikimą ir analizuoja atvejį. Skiriamas individualus gydymas ir prižiūrimas sveikimo procesas.
 • komfortiška ir išsami konsultacija;
 • dėmesingas ir atidus sveikatos problemos tyrimas;
 • visi tyrimai galimai konsultacijos metu;
 • individualūs sveikatos problemos sprendimai.
Tyrimu programa InnMed
Tyrimu programa InnMed
Lengviau užkirsti kelią ligoms nei jas išgydyti!

Kompleksinis ir išsamus urologinis ištyrimas vyrams ir moterims tik 135 €
Šį mėnesį paslaugai taikoma nuolaida, paslauga kainuoja 115 € nuo 06.01 iki 06.30 tik su nuolaidos kodu „Birželis su InnMed“

Savaitgaliais prašome registruotis paliekant užklausą info@innmed.lt

Vyrams ir moterims labai svarbu skirti dėmesio savo sveikatai. Mažiausiai 1-2 kartus per metus būtina atlikti profilaktinius urologinės srities echoskopinius tyrimus, pasikonsultuoti su gydytoju urologu ir palaikyti gerą sveikatos būklę.
+370 700 50050
P.-Pn.: 8:00 – 20:00
Registruotis konsultacijai

Efektyvus ir greitas urologinių problemų sprendimas

Išsami ir tiksli diagnostika
Efektyvūs gydymo metodai
Efektyvus erekcijos gydymas žemo dažnio stimuliacine terapija
Gydytojai urologai – profesionalūs vyrų sveikatos ekspertai
Konfidencialumas ir atidus bei rūpestingas požiūris į pacientus
Išplėstinė inkstų funkcijos įvertinimo
tyrimų
programa

Išplėstinė inkstų funkcijos įvertinimo
tyrimų
programa

Tyrimų programą sudaro specializuotų tyrimų kompleksas:
 • Bendro baltymo, bendro kraujo, šlapimo ir parathormono tyrimas;
 • Gliukozės, fosforo, feritino, kalcio, jonizuoto kalcio, C-reaktyvaus baltymo (CRB) tyrimas;
 • Kalio, kreatinino, mikrolubino, natrio, šlapalo tyrimas;
 • Išplėstinė inkstų funkcijos įvertinimo tyrimų programa šiuo metu tik – 56 €
Lytiškai plintančių ligų vyrams ir moterims
ištyrimo ir gydymo
programos

Lytiškai plintančių ligų vyrams ir moterims
ištyrimo ir gydymo
programos

Tyrimų programas sudaro pasirinktas LPL tyrimų kompleksas ir nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas, gydymo paskyrimas:
 • 4-ių lytiškai plintančių ligų tyrimas, nuotolinė urologo konsultacija ir gydymo paskyrimas – 180 €;
 • 7-ių lytiškai plintančių ligų tyrimas, nuotolinė urologo konsultacija ir gydymo paskyrimas – 210 €;
 • 10-ių lytiškai plintančių ligų tyrimas, nuotolinė urologo konsultacija ir gydymo paskyrimas – 225 €
urologas Ignas Lukošius

Vieni geriausių urologų Vilniuje visada pasirengę Jums padėti!

Mūsų gydytojai kiekvienais metais gilina savo žinias ir nuolat kelia kvalifikaciją
Mūsų gydytojai yra Europos ir tarptautinių urologus vienijančių organizacijų nariai
Mūsų gydytojai – patyrę specialistai, kiekvienam atvejui skiriantys visą savo dėmesį ir žinias
Gydytojai bendrauja su pacientais jiems suprantama kalba
Ignas Lukošius

Gydytojas urologas

Augustinas Matulevičius

Gydytojas urologas

Gediminas Platkevičius

Gydytojas urologas

Vaida Valentinaitė

Gydytoja urologė

Mes kiekvieną dieną padedame pacientams susigrąžinti sveikatą,
o jie dėkoja mums ir dalinasi įspūdžiais

Matias

Dėkoju gydytojui Ignui Lukošiui už tai, kad laiku pastebėjo mano problemą profilaktinio vizito metu. Už tai, kad paskyrė man profesionalų gydymą, kuris man padėjo ir dabar aš nebejaučiu jokių skausmų. Jei ne gydytojo dėmesingumas, nežinau kur dabar būčiau. Būtų reikėję gultis į ligoninę ir operuotis, o gydytojas pažadėjo mane išgydyti be operacijos ir pažadą ištęsėjo.

20.04.2021
Tomas
Algis

Gydytojas Ignas Lukošius man patiko jau pirmo vizito metu, supratau, kad galiu juo pasitikėti. Jis profesionalus, malonus, patikėjau jam savo sveikatą ir įvykdžiau visus nurodymus. Mano delikati problema buvo išspręsta pilnai, tai užtruko iki mėnesio. Dėkingas.

30.11.2021
Povilas

Mano problema buvo išspręsta greitai ir kokybiškai. Personalas labai mandagus, gydytojas Gediminas Platkevičius – profesionalas. InnMed man atliko operaciją, atėjau nebijodamas, viskuo buvo pasirūpinta nuo-iki. Po operacijos mane kruopščiai prižiūrėjo, jokių skausmų nebuvo. Labai džiaugiuosi rezultatu, tikrai grįžau į normalų gyvenimą.

14.12.2021
Andrius

Dėkoju visiems klinikos specialistams su kuriais susidūriau – gydytojai echoskopuotojai Olgai Žemaitienei, gydytojui urologui Gediminui Platkevičiui, chirurgui Edgarui Smolskui už kokybišką gydymą ir psichologinį palaikymą. Dabar visi išbandymai ir sunkumai praeityje, ligos nebeliko. Visuomet prisiminsiu šią kliniką ir minėsiu gražiais žodžiais. Sugrįšiu pas jus visada pasitikrinti profilaktiškai.

22.10.2021
R.L.

Gruodžio gale pas jus turėjau operaciją ir tiesiog rašau norėdamas padėkoti už suteiktas paslaugas ir profesionalumą. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau jūsų kliniką ir gydytoją urologą Igną Lukošių. Viskas buvo atlikta profesionaliai ir maloniai, o rezultatas net geresnis nei tikėjausi. Po operacijos man buvo rekomenduota papildoma konsultacija sausio pradžioje. Kadangi viskas sugijo labai greitai ir gražiai, nemačiau poreikio papildomai konsultacijai. Iš dalies dėl to ir rašau šį laišką. Tiesiog neturėjau progos padėkoti. Dėl jautrios problemos prigimties prieš operaciją turėjau įvairių baimių ir neramumų. Dėl to priimti sprendimą problemą spręsti prireikė daug metų. Šiuo metu vienintelis dalykas ko gailiuosi, tai, kad nepadariau to anksčiau. Ačiū visam kolektyvui ir ypatingai Ignui Lukošiui.

07.02.2022

«InnMed» — inovatyvi medicinos klinika —
mes padėsime išspręsti Jūsų sveikatos problemas!

Statybininkų g. 1A – 102, LT-03205 Vilnius
Užsiregistruoti