InnMed klinika
Statybininkų g. 1A - 102, LT-03205 Vilnius
Registratūra +37066110011
El. paštas info@innmed.lt

Darbo laikas P. - Pn. 8:00 - 20:00

+370 661 10011
Užsiregistruoti

Urologija

GLAUDUS BENDRADARBIAVIMAS SU UŽSIENIO ŠALIŲ GYDYTOJAIS
Aukštos kvalifikacijos specialistai
Pažangiausi gydymo metodai
Moderni įranga

Kodėl svarbu laiku kreiptis pagalbos?

Gydytojas urologas Ignas Lukošius

Vyrai į savo sveikatos būklę neretai numoja ranka ir į gydytojus kreipiasi tik prispaudus rimtai bėdai. Jauni iki 40-50-ties metų vyrai dažniausiai kenčia dėl prostatitų (prostatos uždegimų), lytiškai plintančių ligų, nevaisingumo, vyresni – dėl šlapinimosi problemų (prostatos gerybinio išvešėjimo, prostatos vėžio), erekcijos sutrikimų.
Ilgametę patirtį turintys klinikos „InnMed“ gydytojai urologai primena, kad laiku nepasirūpinus savo sveikata delsimo pasėkmės gali būti liūdnos. Ligos nepraeina savaime – negydomos jos progresuoja ir net menki negalavimai vėliau gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Negydomas gerybinis prostatos išvešėjimas (hiperplazija) sukelia erekcijos sutrikimus, šlapimo pūslės akmenligę, šlapimo takų infekcijas, kraujavimą, o lytinių takų infekcija, varikocelė ir kitos urologinės ligos gali tapti ir vyrų nevaisingumo priežastimi.
Pastaruoju metu vis daugiau vyrų skundžiasi erekcijos sutrikimais. Ankstyvas lytinis gyvenimas, didelė partnerių kaita, alkoholio, tabako, psichotropinių medžiagų vartojimas neigiamai veikia potenciją. Įtakos šiai problemai turi ir greitas gyvenimo tempas, nuolatinis fizinis bei emocinis nuovargis, gretutinės ligos ir amžiaus pokyčiai. Nesprendžiant šios problemos, ji neigiamai veikia ne tik vyro psichologinę būseną, bet ir santykius su partnere.
Vyresnio amžiaus vyrai dažnai susidūria su šlapinimosi sutrikimu, kurio priežastis – prostatos išvešėjimas (gerybinė prostatos hiperplazija). Šios ligos simptomai – silpna, nutrūkstanti srovė, pasunkėjęs ir dažnas šlapinimasis, ypač naktį, nevisiško pasišlapinimo jausmas. Sutrikęs šlapinimasis gali įspėti ir apie grėsmingiausią prostatos ligą – vėžį, kuri pradinėse stadijose beveik neturi specifinių simptomų. Atsiradus kraujui šlapime, skausmams kauluose – prostatos vėžys dažniausiai būna pažengęs ir ją galima gydyti tik chemoterapija ar simptomiškai.

Klinikos „InnMed“ specialistai primena, kad šiuolaikinės medicinos priemonės suteikia galimybę sėkmingai spręsti visas sveikatos problemas ir suvaldyti net agresyviausią ligą. Svarbu, pajutus neraminančius simptomus ir esant bent kokioms dvejonėms nedelsti, atvykti pasitikrinti ir laiku pradėti gydymą. Klinikoje „InnMed“ Jums bus pasiūlyti vieni pažangiausių ir efektyviausių gydymo metodų, užtikrintas konfidencialumas, o rūpestingas personalas pasirūpins, kad lankydamiesi pas mus nejaustumėte jokio diskomforto.

PASIRŪPINKITE SAVO SVEIKATA
Erekcijos sutrikimai
Priešlaikinė ejakuliacija
Prostatitas
Trumpas apyvarpės pasaitėlis
Fimozė
Lytiškai plintančios ligos
Erekcijos sutrikimai
Užsiregistruoti

Erekcijos sutrikimai ilgą laiką buvo tabu, tačiau pastaruoju metu vis daugiau vyrų dėl šios problemos kreipiasi į medikus.
Specialistų teigimu, besikreipiančių amžius vis jaunėja. Ankstyvus erekcijos sutrikimus lemia alkoholio, tabako, psichotropinių medžiagų vartojimas, nutukimas, padidėjusi cholesterolio koncentracija kraujyje, nekontroliuojamas cukrinis diabetas, padidėjęs arterinis spaudimas, mažas fizinis aktyvumas, greitas gyvenimo tempas, nuolatinis fizinis bei emocinis nuovargis. Daugiau nei pusei pacientų, besiskundžiančių erekcijos sutrikimais, diagnozuojama kraujotakos pažeidimų. Nemaža dalis vyrų erekcijos sutrikimus patiria dėl neurologinių problemų.
Vyresniems vyrams erekcijos sutrikimus, be jau minėtų priežasčių, sukelia gretutinės ligos ir amžiaus pokyčiai. Daugeliui vyrui per pirmuosius kelerius metus nuo erekcijos sutrikimo pasireiškia grėsmingų širdies ligų požymiai, o kai kuriems net įvyksta pirmasis infarktas.
Erekcijos sutrikimai dažnai susiję su žema saviverte bei emocine įtampa. Vyrai vengia lytinių santykių, komplikuojasi santykiai su partnere.
Gydytojai urologai teigia, kad daugeliu atvejų erekcijos sutrikimai sėkmingai pagydomi. Tereikia nedelsti ir nesidrovėti kreiptis į specialistą.
Erekcijos sutrikimų priežastys diagnozuojamos remiantis simptomais ir tyrimų duomenimis. Priklausomai nuo diagnozės, skiriamas efektyviausias gydymas.

Priešlaikinė ejakuliacija
Užsiregistruoti

Priešlaikinė ejakuliacija – negalėjimas kontroliuoti ejakuliacijos taip, kad abu partneriai galėtų mėgautis lytiniais santykiais. Ankstyva ejakuliacija sukelia nepasitenkinimą seksualiniu gyvenimu, mažina vyrų savivertę ir turi neigiamą įtaką santykiams tarp partnerių. Mokslinių tyrimų duomenimis, nuo šios problemos kenčia kas trečias vyras.
Priešlaikinės ejakuliacijos priežastys gali būti įvairios – seksualinis susijaudinimas, nesėkmės baimė lytinio akto metu, padidėjęs varpos galvutės jautrumas, prostatos liaukos uždegimas ir kitos ligos, tam tikrų vaistų vartojimas.
Veiksmingam gydymui svarbu nustatyti šio sutrikimo priežastį. Tiksli diagnozė nustatoma remiantis simptomais ir tyrimų rezultatais. Nustačius priešlaikinės ejakuliacijos priežastis, skiriamas efektyviausias gydymas. Kartais intymaus gyvenimo pagerinimui gali užtekti ir gydytojo urologo rekomendacijų dėl lytinio akto trukmės prailginimo.

Prostatitas
Užsiregistruoti

Pagrindinė vyrų, besikreipiančių į urologą, problema – įvairios prostatos ligos.
Bėgant metams atsirandantys hormonų pokyčiai, ypač vyriško hormono testosterono kiekio organizme kitimas, lemia tokių ligų, kaip lėtinis prostatitas, prostatos hiperplazija, prostatos vėžys, atsiradimą.
Senstant, dėl pasikeitusios lytinių hormonų pusiausvyros, prostatos ląstelės pradeda daugintis ir formuojasi prostatos išvešėjimas arba gėrybinė prostatos hiperplazija.
Didėdama prostata užspaudžia šlaplę, susiauriną šlapimtakį ir apsunkina šlapimo ištekėjimą iš šlapimo pūslės dėl ko atsiranda prostatos hiperplazijos sąlygoti apatinių šlapimo takų simptomai t.y. skausmas pilvo pačioje, uždelsta šlapinimosi pradžia, silpna šlapimo srovė, šlapimo lašėjimas pasišlapinus, nevisiško pasišlapinimo jausmas, skausmas šlapinimosi metu, dažnas šlapinimasis naktį. Ligai progresuojant ir nesigydant arba gydantis pačiam gali grėsti rimtos komplikacijos (sutrikti inkstų funkcija ir pan.).
Remiantis statistika, prostatitas kažkuriuo gyvenimo periodu vargina nuo 35 iki 50 proc. vyrų. Deja, labai dažnai prostatitas lieka nediagnozuotas, dėl ko stipriai nukenčia vyrų gyvenimo kokybė.
Skirtingoms prostatito priežastims reikalingas skirtingas gydymas, tiksliai jas nustatyti gali tik profesionalus gydytojas urologas.

Trumpas apyvarpės pasaitėlis
Užsiregistruoti

Varpos pasaitėlis – tai prasidedanti ties apyvarpe ir besibaigianti ties varpos galvute odos juostelė. Dažniausiai trumpas pasaitėlis – įgimta problema, tačiau kartais jis gali sutrumpėti dėl traumos ar uždegimo.
Sveikų vyrų apyvarpė juda laisvai, įtampa nejaučiama nei ramybės metu, nei esant erekcijai. Per trumpas pasaitėlis neleidžia laisvai atsmaukti apyvarpės ir sukelia didesnį ar mažesnį diskomfortą lytinių santykių metu – jaučiamas skausmas, tempimas, pasaitėlis gali įplyšti, kraujuoti. Dėl nemalonių pojūčių erekcijos metu vengiama lytinių santykių, atsiranda erekcijos sutrikimų.
Trumpas apyvarpės pasaitėlis prailginamas atliekant apyvarpės pasaitėlio plastiką, kitaip – frenuloplastiką.

Fimozė
Užsiregistruoti

Fimozė arba apyvarpės susiaurėjimas – tai būklė, kai labai siaura apyvarpės anga neleidžia lengvai atsmaukti apyvarpės. Tai sukelia didelį diskomfortą lytinių santykių metu, sunku šlapintis. Esant apyvarpės susiaurėjimui, padidėja varpos galvutės ir apyvarpės uždegimo, šlapimo takų infekcijos, varpos vėžio, ŽIV ir kitų lytiniu keliu plintančių ligų rizika, todėl šį sutrikimą būtina gydyti. Parafimozė. Negydoma fimozė gali sukelti ir įvairias komplikacijas, pavyzdžiui, parafimozę, kai varpos galvutė įstringa apyvarpės žiede ir sutrinka kraujotaka. Į varpos galvutę nebepriteka pakankamai kraujo, audiniai negauna deguonies ir maisto medžiagų, ji ima mėlynuoti. Negydant ši būklė gali baigtis audinių nekroze.
Apyvarpės susiaurėjimas gali būti įgimtas arba įgytas – išsivystyti dėl uždegimų ar traumų. Jei apyvarpė pilnai neatsismaukia berniukui iki 5 metų – tai normalu, tačiau, jei problema išlieka, reikia operacijos. Fimozei gydyti iš pradžių gali būti skiriamas medikamentinis gydymas, apyvarpės pratempimai. Kai šie gydymo metodai nepadeda, atliekama chirurginė apipjaustymo operacija. Specialistu teigimu – tai efektyviausias susiaurėjusios apyvarpės problemos sprendimo būdas.

Lytiškai plintančios ligos
Užsiregistruoti

Lytiškai plintančios ligos – tai ligos, kurios perduodamos lytinių santykių metu. Sunerimti dėl lytiškai plintančių infekcijų ir kreiptis į gydytoją urologą reikėtų pastebėjus šiuos simptomus: išskyras iš varpos, žaizdeles arba pūslelės prie varpos ar tiesiosios žarnos, dirginimą varpos arba tiesiosios žarnos srityje, padažnėjusį šlapinimasi, deginimo jausmą, skausmą šlapinantis ir lytinių santykių metu.
Kai kurios venerinės ligos gali neturėti simptomų, todėl jas tiksliai diagnozuoti galima tik specialiais tyrimais. Jeigu įtariate, kad galite būti užsikrėtęs lytiškai plintančia liga, ar lytiškai santykiavote su asmeniu, kuris gali būti užsikrėtęs, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Kuo greičiau pradėsite gydymą, tuo greitesnis ir lengvesnis jis bus.

InnMed vyrų sveikatos skyrius

Erekcijos sutrikimų gydymas medikamentais

Erekcijos sutrikimų priežastys diagnozuojamos remiantis simptomais ir tyrimų duomenimis. Priklausomai nuo diagnozės, skiriamas gydymas. Erekcijos sutrikimai gali būti gydomi įvairaus veikimo laiko peroraliniais medikamentais (tabletėmis), pagerinančiais varpos kraujotaką, gali būti skiriami nerimą prieš lytinius santykius slopinantys vaistai, gydymas į šlaplę purškiamu geliu ar į varpos akytkūnius leidžiamais vaistais. Gali būti naudojamas ir kombinuotas erekcijos sutrikimų gydymas keliais medikamentais.

Erekcijos sutrikimų gydymas medikamentais, tobulėjant medicinai, sukelia mažai šalutinių reakcijų ir prie jo nepriprantama, kaip vis dar klaidingai galvoja daugelis vyrų.

Registruokitės gydytojo urologo konsultacijai tel. +370 661 10011.

Ilgametę patirtį turintys klinikos „InnMed“ gydytojai urologai greitai ir tiksliai nustatys Jus varginančių sveikatos problemų priežastį ir paskirs Jums tinkamiausią efektyvų gydymą.

Erekcijos problemų gydymas su Renovos aparatu – elektros smūgių bangų terapija

Erekcijos sutrikimas – sveikatos problema, kai į varpą nepriteka pakankamai kraujo ir, esant lytiniam susijaudinimui, varpa nesukietėja. Apie šią problemą vyrai vis dar dažnai vengia kalbėti ir nesikreipia į specialistus. Daugelis vyrų klaidingai mano, kad erekcijos sutrikimas yra natūrali senėjimo pasekmė, todėl tiesiog su tuo susitaiko.

Klinikoje „InnMed“ erekcijos sutrikimai sėkmingai gydomi naujos kartos aparatu „Renova“. Elektromagnetiniu principu veikiančio medicinos prietaiso generuojamos mažo intensyvumo smūgio bangos skatina naujų kraujagyslių formavimąsi ir esamų praplėtimą. Šis metodas, skirtingai nei daugelis kitų, padeda ne tik laikinai pasiekti norimą erekciją, bet iš esmės pašalinti erekcijos sutrikimų priežastį. Po gydymo ženkliai pagerėjus varpos kraujotakai, vyrai gali vėl patirti normalią erekciją ir džiaugtis pilnaverčiu seksualiniu gyvenimu.

Gydymas elektros smūgių bangų terapija yra neinvazinis, neskausmingas, ambulatoriškai atliekamas ir vienas efektyviausių šiuo metu erekcijos sutrikimų gydymo metodas. Remiantis tyrimų duomenimis, po gydymo aparatu „Renova“ 79% pacientų erekcijos disfunkcija visiškai išnyko. Gydymo seanso trukmė – 30 minučių. Gydymo kursą sudaro keturios procedūros, kurias rekomenduojama atlikti kartą per savaitę.

Šis puikiai toleruojamas, šalutinio poveikio neturintis gydymas rekomenduojamas vyrams, norintiems visam laikui pašalinti erekcijos sutrikimų priežastį. Gydymas elektros smūgių bangų terapija puikiai tinka tada, kai nepadeda potenciją gerinantys vaistai ar yra juntamas nepageidaujamas jų poveikis.

Registruokitės tel. +370 661 10011.

Pažangiausius gydymo metodus naudojantys aukštos kvalifikacijos klinikos „InnMed“ specialistai greitai ir veiksmingai pašalins Jūsų gyvenimo kokybę trikdančias priežastis.

Prostatito gydymas

Pagrindinė vyrų, besikreipiančių į urologą, problema – įvairios prostatos ligos.

Bėgant metams atsirandantys hormonų pokyčiai, ypač vyriško hormono testosterono kiekio organizme kitimas, lemia tokių ligų, kaip lėtinis prostatitas, prostatos hiperplazija, prostatos vėžys, atsiradimą.

Senstant, dėl pasikeitusios lytinių hormonų pusiausvyros, prostatos ląstelės pradeda daugintis ir formuojasi prostatos išvešėjimas arba gėrybinė prostatos hiperplazija.

Didėdama prostata užspaudžia šlaplę, susiauriną šlapimtakį ir apsunkina šlapimo ištekėjimą iš šlapimo pūslės dėl ko atsiranda prostatos hiperplazijos sąlygoti apatinių šlapimo takų simptomai t.y. skausmas pilvo pačioje, uždelsta šlapinimosi pradžia, silpna šlapimo srovė, šlapimo lašėjimas pasišlapinus, nevisiško pasišlapinimo jausmas, skausmas šlapinimosi metu, dažnas šlapinimasis naktį. Ligai progresuojant ir nesigydant arba gydantis pačiam gali grėsti rimtos komplikacijos (sutrikti inkstų funkcija ir pan.).

Remiantis statistika, prostatitas kažkuriuo gyvenimo periodu vargina nuo 35 iki 50 proc. vyrų. Deja, labai dažnai prostatitas lieka nediagnozuotas, dėl ko stipriai nukenčia vyrų gyvenimo kokybė.

Skirtingoms prostatito priežastims reikalingas skirtingas gydymas, tiksliai jas nustatyti gali tik profesionalus gydytojas urologas.

Klinikos „InnMed“ gydytojai urologai primena, kad prostatitas nepraeina savaime. Negydomas jis gali virsti lėtiniu uždegimu, kurį išgydyti bus daug sunkiau negu ankstyvos stadijos prostatitą.

Registruokitės tel. +370 661 10011.

Pasirūpinkite savo sveikata laiku ir vėl džiaukitės kokybišku gyvenimu.

Frenuloplastika

Frenuloplastika arba pasaitėlio plastika – tai nedidelės apimties invazinė rekonstrukcinė procedūra, atliekama vyrams, dėl trumpo pasaitėlio jaučiantiems diskomfortą ( dažniausiai – lytinių santykių metu), atsmaukiant apyvarpę.

Varpos pasaitėlis – tai prasidedanti ties apyvarpe ir besibaigianti ties varpos galvute odos juostelė. Dažniausiai trumpas pasaitėlis – įgimta problema, tačiau kartais jis gali sutrumpėti dėl traumos ar uždegimo.

Sveikų vyrų apyvarpė juda laisvai, įtampa nejaučiama nei ramybės metu, nei esant erekcijai. Per trumpas pasaitėlis neleidžia lengvai atsmaukti apyvarpės ir sukelia didelį diskomfortą lytinių santykių metu. Jaučiamas skausmas, tempimas, pasaitėlis gali įplyšti, kraujuoti. Dėl nemalonių pojūčių sunku palaikyti erekciją. Dėl nemalonių pojūčių erekcijos metu vengiama lytinių santykių, atsiranda erekcijos sutrikimų.

Pasaitėlio plastika (frenuloplastika) atliekama taikant vietinę nejautrą, nuskausminus pasaitėlio sritį. Operacijos trukmė – 20-30 min. Procedūros metu atliekamas nedidelis pjūvis pasaitėlio srityje, taip jį pailginant. Pacientas tą pačią dieną išleidžiamas į namus.

Po operacijos iš karto galima grįžti prie įprastos veiklos, tačiau, gijimo metu, kol iškrenta tirpūs siūlai, negalima turėti lytinių santykių. Šiuo laikotarpiu patartina vengti maudytis karštoje vonioje, vandens telkiniuose, labai intensyviai sportuoti, lankytis pirtyje. Gijimas trunka apie 2 savaites.

Po frenuloplastikos operacijos nebejaučiamas diskomfortas erekcijos metu, pacientas gali mėgautis kokybišku lytiniu gyvenimu.

Registruokitės tel. +370 661 10011.

Klinikos „InnMed“ gydytojai urologai profesionaliai išspręs sveikatos problemas ir pašalins Jūsų gyvenimo kokybę trikdančias priežastis.

Fimozės gydymas

Fimozė arba apyvarpės susiaurėjimas – tai būklė, kai labai siaura apyvarpės anga neleidžia lengvai atsmaukti apyvarpės. Tai sukelia didelį diskomfortą lytinių santykių metu, sunku šlapintis.  Esant apyvarpės susiaurėjimui, padidėja varpos galvutės ir apyvarpės uždegimo, šlapimo takų infekcijos, varpos vėžio, ŽIV ir kitų lytiniu keliu plintančių ligų rizika, todėl šį sutrikimą būtina gydyti.

Apyvarpės susiaurėjimas gali būti įgimtas arba įgytas – išsivystyti dėl uždegimų ar traumų. Jei apyvarpė pilnai neatsismaukia berniukui iki 5 metų – tai normalu, tačiau, jei problema išlieka, reikia operacijos. Fimozei gydyti iš pradžių gali būti skiriamas medikamentinis gydymas, apyvarpės pratempimai. Kai šie gydymo metodai nepadeda, atliekama chirurginė operacija. Specialistu teigimu – tai efektyviausias susiaurėjusios apyvarpės problemos sprendimo būdas.

Fimozės gydymo operacija atliekama taikant vietinę nejautrą, nors kartais gali būti taikoma bendrinė nejautra. Procedūros metu pašalinama dalis arba visa apyvarpė.

Estetinė apyvarpės plastika

Estetinė apyvarpės plastika  – tai invazinė rekonstrukcinė procedūra, kurios metu apipjaustoma apyvarpė. Ši operacija atliekama ne tik dėl susiaurėjusios apyvarpės. Ji rekomenduojama ir tais atvejais, kai kartojasi pūlingi balanopostitai arba uždegimai, pastebima parafimozė, kai atsmaukta apyvarpė negali būti užsmaukta atgal.  Procedūros metu pašalinama dalis arba visa apyvarpė, taikant vietinę, kartais bendrinę nejautrą.

Gijimas po estetinės apyvarpės plastinės operacijos priklauso nuo individualių organizmo savybių, dažniausiai jis trunka 2-3 savaites. Šiuo laikotarpiu patariama vengti lytinių santykių, nesimaudyti vonioje ar baseine, atviruose vandens telkiniuose. Operacijos metu naudojami tirpstantys siūlai, todėl jų šalinti nereikia. Kartais po operacijos gali jaustis padidėjęs varpos galvutės jautrumas, tačiau jis greitai praeina.

Estetinė apyvarpės plastikos operacija ne tik padeda išvengti skausmingos erekcijos ir diskomforto lytinių santykių metu, bet yra naudinga ir kaip profilaktikos priemonė. Vyrai, kuriems atlikta estetinė apyvarpės plastika, rečiau serga šlapimo takų ar lytiškai plintančiomis ligomis, sumažėja pūlingų apyvarpės uždegimų ar varpos vėžio rizika. Prižiūrėti varpą tampa lengviau, nes nereikia atsmaukti. Remiantis moksliniais tyrimais, apipjaustyti vyrai gerokai rečiau užsikrečia žmogaus imunodeficito virusu (ŽIV). Taip pat apipjaustymas padeda išvengti priešlaikinės ejakuliacijos lytinio akto metu.

Registruokitės tel. +370 661 10011.

Profesionalūs, ilgametę patirtį turintys klinikos „InnMed“ urologai padės greitai ir efektyviai išspręsti diskomfortą keliančias problemas ir sugrąžins gyvenimo džiaugsmą.

Konsultacija ir gydymas lytiškai plintančių ir infekcinių ligų

Lytiškai plintančios ligos – tai ligos, kurios perduodamos lytinių santykių metu. Sunerimti dėl lytiškai plintančių infekcijų ir kreiptis į gydytoją urologą reikėtų pastebėjus šiuos simptomus: išskyras iš varpos, žaizdeles arba pūslelės prie varpos ar tiesiosios žarnos, dirginimą varpos arba tiesiosios žarnos srityje, padažnėjusį šlapinimasi, deginimo jausmą, skausmą šlapinantis ir lytinių santykių metu.

Kai kurios venerinės ligos gali neturėti simptomų, todėl jas tiksliai diagnozuoti galima tik specialiais tyrimais. Jeigu įtariate, kad galite būti užsikrėtęs lytiškai plintančia liga, ar lytiškai santykiavote su asmeniu, kuris gali būti užsikrėtęs, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Kuo greičiau pradėsite gydymą, tuo greitesnis ir lengvesnis jis bus.

Užsikrėtus lytiškai plintančia liga, sergantysis gali užkrėsti kitus nuo užsikrėtimo momento, netgi neturėdamas jokių simptomų.

Konsultacijos metu gydytojas urologas išklauso paciento skundų, įvertina bendrą sveikatos būklę, infekcijos požymius, apžiūri lyties organus, paima mėginius tyrimams ir išsiunčia juos ištyrimui į laboratoriją. Gali būti skiriamas ir kraujo tyrimas (sifilio arba ŽIV testui). Nustačius diagnozę, skiriamas gydymas. Venerinių ligų gydymas sėkmingas tik kartu gydant ir lytinį partnerį.

Klinikoje „InnMed“ ilgametę patirtį turintys gydytojai urologai konsultuoja, tiksliai diagnozuoja ir efektyviai gydo visas lytiškai plintančias ir infekcines ligas. Pacientams užtikrinamas visiškas konfidencialumas.

Nerimaujate dėl savo sveikatos? Registruokitės tel. +370 661 10011.

Klinikos „InnMed“ specialistai subtiliai ir efektyviai diagnozuos ir išgydys nemalonias ligas.

Karpų, ateromų šalinimas – ant išorinių lytinių organų

Genitalinės karpos (smailiagalės kondilomos), papilomos, ateromos ir kiti dariniai (išaugos) atsiradę ant išorinių lyties organų, jų gleivinėje, apie išangę, tarpvietėje, sėdmenų odoje ne tik atrodo neestetiškai, bet ir gali sukelti įvairių nepatogumų. Negydomos genitalijų karpos ir kiti dariniai gali pradėti augti, didėti, plisti.

Klinikoje „InnMed“ karpų, ateromų ir kitų darinių ant išorinių lytinių organų šalinimas atliekamas lazeriu.

Lazerinis karpų, papilomų ir kitų gerybinių odos darinių šalinimas specialistų pripažintas saugiausiu, patogiausiu ir efektyviausiu metodu, padedančiu greitai ir veiksmingai atsikratyti neapgeidaujamų darynių ant lytinių organų, nepažeidžiant aplinkui esančių audinių.

Karpų, papilomų, kondilomų pašalinimas ne tik pagerina lytinių organų odos išvaizdą, apsaugo nuo vėžinių susirgimų išsivystymo, bet ir sumažina žmogaus papilomos viruso (ŽPV) perdavimo riziką lytiniams partneriams.

Pastebėjote odos darinius ant išorinių lytinių organų? Registruokitės tel. +370 661 10011.

Klinikos „InnMed“ specialistų patirtis, profesionalumas ir gydymui naudojamos pažangiausios technologijos padės greitai ir komfortiškai juos pašalinti.

Diagnostika Dopleriu ir bioteziometru

Remiantis moksliniais tyrimais, 60 proc. vyrų, besiskundžiančių erekcijos sutrikimais, diagnozuojami kraujotakos sutrikimai, kai kraujas neprateka į varpą arba per greitai iš jos išteka.

Klinikoje „InnMed“ varpos kraujotakos parametrams tirti naudojama Doplerio ultragarsinė diagnostika. Modernaus ultragarso aparato pagalba nustatomas kraujo tekėjimo greitis varpoje, o tai leidžia nustatyti problemos mastą ir paskirti tikslesnį gydymą.

Priešlaikinė ejakuliacija – tai nesugebėjimas kontroliuoti ejakuliacijos, kad abu partneriai galėtų mėgautis lytiniais santykiais. Inovatyvus aparatas lytinių organų jautrumo parametrams matuoti – bioteziometras, veikiantis paciento jaučiamos vibracijos amplitudės matavimo principu, suteikia galimybę tiksliai nustatyti priešlaikinės ejakuliacijos priežastis.

Klinikos „InnMed“ gydytojai urologai primena, kad kokybiškas seksualinis gyvenimas padaro žmones ne tik laimingesnius ir sveikesnius. Jei pastebėjote erekcijos sutrikimų simptomus – nedvejokite ir kreipkitės į specialistus. Klinikoje „InnMed“ atliekama diagnostika Dopleriu ir bioteziometru padeda greitai ir tiksliai nustatyti diagnozę, paskirti efektyviausią kiekvienu atveju gydymą ir negaištant laiko išspręsti gyvenimo kokybę bloginančias problemas.

Prostatos adenomos gydymas

Prostatos adenoma arba gerybinė prostatos hiperplazija – viena dažniausių vyresnio amžiaus vyrų ligų. Esant šiai būklei gali būti čiuopiama padidėjusi priešinė liauka, diagnozuojama klinikinio arba ultragarsinio tyrimo metu.

Prostatos adenomos ir šlapimo sutrikimų išsivystymą dažniausiai nulemia amžius, genetiniai veiksniai, lytiniai hormonai, įvairūs uždegimai ar tiesiog gyvenimo būdas.

Dėl gerybinio išvešėjimo padidėjusi priešinė liauka užspaudžia šlaplę, taip sukeldama varginančius šlapinimosi sutrikimus (šlapimo nelaikymą, šlapimo išskyrimo sutrikimus, nemalonius simptomus po šlapinimosi), reikšmingai bloginančius gyvenimo kokybę ir trukdančius kasdieninei veiklai. Liga dažniausiai pasireiškia dažnesniu noru šlapintis, vis dažnesniu šlapinimusi naktį. Vėliau šlapinimasis pasunkėja, susilpnėja šlapimo srovė, gali išsivystyti dalinis šlapimo nelaikymas. Kartais pacientas visiškai negali pasišlapinti.

Nemažai, ypatingai vyresnio amžiaus vyrų, šlapinimosi sutrikimus vis dar priima kaip natūralų senėjimo procesų simptomą. Jie drovisi kreiptis į gydytoją ir mėgina šlapinimosi sutrikimus kontroliuoti patys, keisdami savo gyvenimo būdo įpročius ir pan.

Ilgametę patirtį turintys klinikos „InnMed“ urologai įspėja, jog prostatos hiperplazija yra lėtinis ir progresuojantis susirgimas, kuris nepraeis savaime. Negydomi ar neteisingai gydomi šlapimo sutrikimai gali progresuoti (simptomai gali tapti sunkesni, atsirasti komplikacijų). Negydoma prostatos hiperplazija gali baigtis erekcijos sutrikimais, akmenų atsiradimu šlapimo pūslėje, šlapimo takų infekcija, inkstų funkcijos nepakankamumu, ūmiu šlapimo susilaikymu ir operacija, todėl labai svarbu laiku ir tiksliai diagnozuoti šį susirgimą bei skirti tinkamą gydymą.

Prostatos adenomos gydymas priklauso nuo prostatos padidėjimo, šlapimo sutrikimų laipsnio, simptomų sunkumo bei jų įtakos paciento gyvenimo kokybei.

Lengvi simptomai išties gali būti kontroliuojami tik gyvenimo būdo pokyčiais, ribojant skysčių, kofeino ir alkoholio vartojimą. Tačiau varginant vidutinio sunkumo ar sunkiems simptomams, turi būti taikomas medikamentinis gydymas. Nuspręsti, kurie vaistai ir koks gydymo būdas tinkamiausias, gali tik gydytojas urologas.

Tam, kad parinkti efektyviausią gydymo planą, reikalinga tiksliai įvertinti paciento jaučiamus simptomus ir jų poveikį gyvenimo kokybei, atlikti fizinį ištyrimą ( rektalinį tyrimą), prostatos specifinio antigeno (PSA) nustatymo serume, šlapimo, šlapimo pūslės, prostatos, viršutinių šlapinimosi takų ultragarsinį tyrimą, uroflometriją (šlapinimosi sutrikimų diagnostinis tyrimą).

Anksčiau gerybinė prostatos hiperplazija dažniausiai būdavo gydoma chirurginiais metodais. Tačiau, medicinai tobulėjant ir atsiradus efektyviam medikamentiniam gydymui, dabar chirurgiškai gydoma mažiau nei 10 proc. pacientų – dauguma pacientų sėkmingai gydomi medikamentine terapija, padedančia pasiekti simptomų palengvėjimą, ženkliai pagerinti pacientų gyvenimo kokybę ir sumažinti grėsmingų komplikacijų riziką.