HEMOROJAUS GYDYMAS INOVATYVIU TRILOGY HAL-RAR METODU

Hemorojaus gydymas prasideda nuo pilno proktologinio ištyrimo

Pastebėjus hemorojaus simptomus būtina kuo greičiau registruotis išsamiai konsultacijai pas gydytoją proktologą. Konsultacijos metu atliekama išorinė apžiūra ir, pagal poreikį, rektoskopija arba anoskopija. Paskiriami specializuoti laboratoriniai tyrimai, aptariamos gretutinės ligos ir gyvenimo būdo įpročiai, galintys turėti poveikį hemorojaus atsiradimui bei vystymuisi. Išsamus ištyrimas padeda tiksliai nustatyti hemorojaus laipsnį ir atsižvelgiant į ją, paskirti optimalų, konkrečiu atveju efektyviausią gydymą.

  • Jei norite sužinoti plačiau, kas yra proktologinė apžiūra, kaip ji atliekama ir kaip pasiruošti rektoskopijai, spauskite šią -> nuorodą.

Hemorojaus gydymas priklauso nuo hemorojaus laipsnio

hemorojaus laipsnis

Kaip atliekamas hemorojaus gydymas Trilogy HAL-RAR metodu?

Kai pacientas skundžiasi padidėjusiais ir išoriškai išreikštais hemorojiniais mazgais, paprastai mažai invazyviu būdu jų pašalinti nebeįmanoma ir tenka rinktis kitą sprendimo būdą. Laimei tarp mažos invazijos reikalaujančio hemorojinių mazgų ligavimo ir chirurginio hemorojaus gydymo egzistuoja pažangus, Austrijos gydytojų rekomenduojamas hemorojaus gydymas HAL-RAR metodu.

Ši hemorojaus operacija nereikalauja chirurginio skalpelio, metodo pagrindas – hemorojinio mazgo fiksavimas dopleriu ir jo persiuvimas savaime tirpstančiais siūlais. Šis persiuvimas sutrikdo kraujo pritekėjimą į hemorojaus mazgus, o netekęs maitinimo hemorojinis mazgas sunyksta ir natūraliai pasišalina per kelias dienas kartu su išmatomis. Kadangi dirbama skausmo receptorių neturinčioje tiesiosios žarnos srityje, anestezija naudojama tik specialaus anoskopo įvedimui.

Po hemorojaus operacijos paprastai pacientai jaučiasi gerai ir tą pačią dieną sugrįžta namo. Pooperacinis gijimas nesudėtingas, dažniausiai pacientai jau kitą dieną save tausodami užsiima įprasta veikla. Šiuo metodu gali būti gydomas 2–4 laipsnio hemorojus.

hemorojaus gydymas

 

Pasirodę hemorojaus simptomai – ženklas nedelsiant reaguoti

Pastebėjus pirmuosius hemorojaus simptomus rekomenduojama nepradėti savarankiško gydymosi, pasitelkiant liaudiškas priemones, nekompetentingus patarimus ir internetines rekomendacijas.

Atsakinga ir teisinga savo atžvilgiu būtų iš karto kreiptis į šios srities ligas gydantį specialistą – gydytoją proktologą (koloproktologą)Vizito pas gydytoją proktologą metu sužinosite konkrečią savo diagnozę, nes panašius simptomus išreiškia ne tik hemorojaus liga. Tiksli diagnozė yra pagrindas, kuriuo remdamasis proktologas paskirs kryptingą, individualiai Jūsų atvejui pritaikytą gydymą.

Įvykdę proktologo rekomendacijas nepamirškite sugrįžti pas specialistą pakartotiniam vizitui. Tokie veiksmai padės kontroliuoti sveikimo procesą.