ВРАЧ-ДЕРМАТОЛОГ И ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГ В ВИЛЬНЮСЕ: КОГДА НЕОБХОДИМЫ ДЕТАЛЬНЫЕ ОБСЛЕДОВАНИЯ И ЭФФЕКТИВНОЕ ЛЕЧЕНИЕ

Комфортная, безопасная и эффективная диагностика и лечение кожных заболеваний у мужчин, женщин и детей, удаление нежелательных образований кожи осуществляется одними из лучших в Вильнюсе врачами-дерматологами.

Исследования и эффективное лечение широкого спектра кожных заболеваний

Опытные и профессиональные врачи-дерматовенерологи

Малоинвазивные процедуры и электрохирургический метод лечения

Дерматолог и дерматовенеролог в Вильнюсе: когда необходимо детальное обследование и эффективное лечение кожи у взрослых и детей

  • Вы заметили изменения родинок (изменение размера, цвета, выделений и т. д.);
  • Появился зуд, шелушение кожи, высыпания;
  • Появились новые кожные образования (папилломы, бородавки, родинки, пигментные пятна);
  • Тревожат признаки грибка кожи или грибка ногтей (ногти пожелтели, потемнели, потрескались);
  • На коже головы перхоть, выпадают волосы, появились покраснения в области кожи головы;
  • Стали видны капилляры, появилось варикозное расширение вен и т. д.

Дерматовенеролог – специалист, к которому можно обратиться при различных кожных инфекциях, аллергических реакциях, изменениях и поражениях кожи. Запишитесь сейчас!

Visos dermatovenerologijos paslaugos

Mes kiekvieną dieną padedame pacientams susigrąžinti sveikatą, o jie dėkoja mums ir dalinasi rekomendacijomis

Elinga
Читай ещё
Buvo atlikta echoskopija. Atėjau dėl krūtų, bet man pažiūrėjo ir limfmazgius, pažastis. Gydytoja maloni, viską išaiškino suprantama kalba. Puikus registratūros darbuotojų aptarnavimas. Kai registravausi, man tiksliai papasakojo, kaip tinkamai pasiruošti, kad tyrimas būtų tikslesnis. Pati procedūra buvo komfortiška, nemalonių pojūčių nebuvo. Dariausi pirmą kartą, tai kiek nerimavau, bet tikrai neskausminga. Dėkoju, kad laiku nustatėte problemą ir jau pradedu gydymą, tikiu kartu su jumis, kad viskas bus gerai.
Luka
Читай ещё
Buvo atlikta mažojo dubens organų echoskopija, ją dariausi pas ginekologę. Prieš procedūrą nerimavau, kad tai bus skausminga, nemalonu ir nejauku, tačiau paaiškėjo, kad gydytoja nuostabi, taktiška, vedžiojo jutiklį palei pilvo apačią, pažiūrėjo ir iš vidaus. Gydytoja elgėsi profesionaliai, pakomentavo rezultatus, nuramino, paskyrė papildomų tyrimų. Džiaugiuosi, kad atlikau echoskopiją būtent čia ir esu gerose rankose.
Raisa
Читай ещё
Dažnai jutau nerimą, drebėjo rankos, pykino, maniau, kad turiu psichologinę problemą. Kreipiausi į „InnMed“ vidaus ligų gydytoją Jurgį Dulinską, jis man rekomendavo atlikti skydliaukės echoskopiją pas Olgą Žemaitienę ir paskyrė hormonų tyrimus. Iš tikrųjų, echoskopuotoja man diagnozavo skydliaukės uždegimą, dabar gydausi pas endokrinologą ir man gerėja. Ačiū labai, kad nenusiuntėt pas psichiatrą, o pasigilinot į mano situaciją ir teisingai mane nukreipėte.
Предыдущая
Следующая