+370 520 78 122
PagrindinisVidaus ligų gydytojas atlieka išsamius tyrimus

Vidaus ligų gydytojas atlieka išsamius tyrimus

Susidūrus su peršalimo ligomis, pritrūkus darbe energijos ar jaučiant silpnumą gana įprasta numoti ranka ir ieškoti sprendimų patiems. Vis dėlto sveikatai palankiausias sprendimas būtų kreiptis į vidaus ligų gydytoją, kuris patikrins, kokie jūsų ligų simptomai ir kokios vidaus ligos iš tiesų gali kamuoti organizmą.

Terapeutas gali padėti susigrąžinti sveikatą

Gydytojas terapeutas rūpinasi ne tik susirgus, tačiau užsiima ir profilaktika, t. y. padeda sveikata pasirūpinti laiku ir ligoms užbėgti už akių. Terapeutas Vilniuje atliks išsamų sveikatos patikrinimą moterims ir vyrams, profilaktiškai ištirs sportuojančius ar nusprendusius keisti savo mitybos principus į veganiškos ar vegetariškos, taip pat padės priimti daugelį kitų su sveikata susijusių sprendimų.

Vieni geriausių vidaus ligų gydytojų Vilniuje pasirengę Jums padėti!

Jurgis Dulinskas

Gydytojas reabilitologas ir vidaus ligų specialistas

Mes kiekvieną dieną padedame pacientams susigrąžinti sveikatą,
o jie dėkoja mums ir dalinasi įspūdžiais

Marija

Po sportinės traumos ilgai negalėjau normaliai sportuoti. Jaučiausi be jėgų, išsekusi ir be tonuso. Kreipiausi į InnMed klinikos vidaus ligų gydytoją Jurgį Dulinską. Man atliko išsamius tyrimus, paskyrė vitaminų terapiją. Viso gydymo kursas užtruko dvi savaites, geriu rekomenduotus papildus. Jaučiuosi labai gerai. Nors sportuoti dar negaliu, bet savijauta puiki, o tai svarbiausia. Ateity visada kreipsiuos čia. Rekomenduoju.

11.09.2021
Luka

Šioje klinikoje iš tiesų dirba vieni geriausių specialistų Vilniuje. Ilgai negalėjau atsikratyti nuolatinio nuovargio, jėgų trūkumo, pavargdavau užlipusi laiptais ar padirbusi pusdienį. Nuotaikos visai nebuvo. Po konsultacijos man paskyrė tyrimus, patikrino skydliaukę, atlikau ir vitaminų tyrimą. Mano organizmas buvo išsekęs, hormonai išbalansuoti. Gydytojas sudarė man atsistatymo planą, vykdžiau jį su jo priežiūrą. Po mėnesio plačiai atmerkiau akis, atsigavau, esu be galo dėkinga gydytojui.

06.07.2021
Vis dar svarstote?
PASIŪLYSIME JUMS TINKAMIAUSIĄ SPRENDIMĄ