+370 520 78 122
PagrindinisUrologas Vilniuje – kai reikia išsamaus atsakymo dėl sveikatos problemų

Urologas Vilniuje – kai reikia išsamaus atsakymo dėl sveikatos problemų

Vyrų ir moterų urologinės ligos diagnozuojamos ir gydomos ne tik urologijos klinikoje. Apsilankę mūsų inovatyvios medicinos klinikoje „InnMed“ patirsite, kad urologo konsultacija Vilniuje gali būti greita ir efektyvi. Mums svarbu, kad jaustumėtės ramiai ir saugiai, todėl atliekame išsamius kompleksinius tyrimus, jog gautumėte atsakymus į visus kilusius klausimus.

Klinikos urologai visada pasiruošę jums padėti

Urologas Vilniuje

Urologai Vilniuje, klinikos skyriuje, diagnozuoja ir gydo:

Urologo konsultacija mūsų klinikoje – visapusiška

Jei jums kyla klausimas „urologas – kas tai?“, užtikriname, kad išsamius tyrimus atliks bei gydymą jums pritaikys vieni geriausių Vilniaus gydytojų urologų.

urologijaGydytojai urologai klinikoje

  • Konsultuoja seksualinio gyvenimo klausimais
  • Atlieka profilaktinius urologinius tyrimus
  • Kuruoja gydymo procesą ir adaptuoja gydymą kiekvienam pacientui individualiai
  • Atlieka instrumentinius tyrimus: echoskopiją, prostatos biopsiją, urofloumetriją, biotensiometriją ir kt.
  • Skiria laboratorinius tyrimus: bendro kraujo, vėžio žymenų, bendro šlapimo, šlapimo ir spermos pasėlių, PSA (prostatos specifinio antigeno), LPL (lytiškai plintančių ligų) tyrimus ir kt.
  • Atlieka priešinės liaukos (prostatos) vėžio ankstyvosios diagnostikos programas su priešinės liaukos biopsija pagal poreikį

Vieni geriausių Vilniaus urologų visada pasirengę Jums padėti!

Ignas Lukošius

Gydytojas urologas

Gediminas Platkevičius

Gydytojas urologas

Vaida Valentinaitė

Gydytoja urologė

Mes kiekvieną dieną padedame pacientams susigrąžinti sveikatą,
o jie dėkoja mums ir dalinasi įspūdžiais

Povilas

Mano problema buvo išspręsta greitai ir kokybiškai. Personalas labai mandagus, gydytojas Gediminas Platkevičius – profesionalas. InnMed man atliko operaciją, atėjau nebijodamas, viskuo buvo pasirūpinta nuo-iki. Po operacijos mane kruopščiai prižiūrėjo, jokių skausmų nebuvo. Labai džiaugiuosi rezultatu, tikrai grįžau į normalų gyvenimą.

14.12.2021
R.L.

Gruodžio gale pas jus turėjau operaciją ir tiesiog rašau norėdamas padėkoti už suteiktas paslaugas ir profesionalumą. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau jūsų kliniką ir gydytoją urologą Igną Lukošių. Viskas buvo atlikta profesionaliai ir maloniai, o rezultatas net geresnis nei tikėjausi. Po operacijos man buvo rekomenduota papildoma konsultacija sausio pradžioje. Kadangi viskas sugijo labai greitai ir gražiai, nemačiau poreikio papildomai konsultacijai. Iš dalies dėl to ir rašau šį laišką. Tiesiog neturėjau progos padėkoti. Dėl jautrios problemos prigimties prieš operaciją turėjau įvairių baimių ir neramumų. Dėl to priimti sprendimą problemą spręsti prireikė daug metų. Šiuo metu vienintelis dalykas ko gailiuosi, tai, kad nepadariau to anksčiau. Ačiū visam kolektyvui ir ypatingai Ignui Lukošiui.

07.02.2022
Vis dar svarstote?
PASIŪLYSIME JUMS TINKAMIAUSIĄ SPRENDIMĄ