+370 520 78 122
PagrindinisSritysEstetinė ginekologija

Estetinė ginekologija

GLAUDUS BENDRADARBIAVIMAS SU UŽSIENIO ŠALIŲ GYDYTOJAIS
Aukštos kvalifikacijos specialistai
Pažangiausi gydymo metodai
Moderni įranga

Kodėl svarbu laiku kreiptis pagalbos?

Dr. Kastytis Žilinskas

Šiuolaikinėms moterims labai svarbi jų seksualinio gyvenimo kokybė. Estetinės ginekologijos tikslas – padėti moterims neprarasti lytinio gyvenimo ir apskritai gyvenimo džiaugsmo.
Suglebę makšties audiniai, gleivinės sausumas ir skausmas lytinių santykių metu turi didžiulę įtaką moters gyvenimo ir santykių su partneriu kokybei. Ir tai toli gražu ne tik vyresnio amžiaus moterų problema. Remiantis tyrimų duomenimis, daugiau nei pusė jaunų moterų jaučia su gimdymu susijusius pokyčius. Skausmingi lytiniai santykiai, makšties audinių suglebimas, išsiplėtusi makštis, jos gleivinės sausumas, šlapimo nelaikymas – net apie 60 proc. gimdžiusių moterų kankina viena ar kelios šių problemų, kurias sėkmingai sprendžia estetinė ginekologija.
Daugelio estetinės ginekologijos procedūrų paskirtis nėra tik estetika. Makšties, mažųjų ar didžiųjų lytinių lūpų korekcijos rezultatas – jų funkcijos atstatymas. Mažosios lytinės lūpos atlieka šlapimo nukreipimo funkciją, kuriai sutrikus, atsiranda šlapimo nelaikymas. Didžiosios lytinės lūpos uždengia ir apsaugo mažąsias lytines lūpas bei makštį nuo infekcijos. Jeigu audiniai atrofavęsi, mažosios lūpos ir makštis nėra apsaugotos. Todėl didžiųjų lytinių lūpų tūrio atkūrimas taip pat turi ne tik estetinę, bet ir funkcinę paskirtį.
Teigiamą estetinės ginekologijos poveikį pajaučia ir vyrai. Pavyzdžiui, makšties atstatymo lazeriu procedūros metu išlyginamos raukšlės, padidėja audinių tūris, jie tampa stangresni, o tai pagerina ne tik moters seksualinį gyvenimą, bet ir jos partneriui suteikia daugiau pasitenkinimo.
Ilgametę patirtį turintys klinikos „InnMed“ gydytojai ginekologai primena, kad sveikata – tai ne tik fizinė, bet ir psichologinė žmogaus gerovė. Jei jaučiate fizinį ar emocinį diskomfortą, sumažėjusi pasitikėjimą savimi, nedelskite ir nedvejokite – profesionalūs specialistai padės subtiliai, komfortiškai ir efektyviai išspręsti Jūsų problemas.

PASIRŪPINKITE SAVO SVEIKATA
Lytinių lūpų pakitimai
Mergystės plėvės praradimas
Išsitampiusi makštis
Lytinių lūpų pakitimai
Užsiregistruoti

Anatominiai lytinių lūpų pakitimai gali būti įgimti, juos taip pat gali nulemti genetinės, hormoninės priežastys, šlapimo takų pakitimai po persirgtų uždegimų, patirtų traumų, gimdymo. Dėl lytinių lūpų dydžio gali būti jaučiamas diskomfortas lytinių santykių metu, sportuojant, dėvint apatinius drabužius ar maudymosi kostiumėlį. Lytinių lūpų dydis gali sukelti ir higienos problemų.
Pažangi šiuolaikinė medicina siūlo įvairius būdus efektyviai spręsti subtilias problemas ir koreguoti intymų grožį.
Labioplastika – tai mažųjų ir didžiųjų lytinių lūpų formos korekcija, atliekama siekiant sugrąžinti moterims pasitikėjimą savimi, pagerinti jų savijautą, lytinių santykių, o tuo pačiu ir gyvenimo kokybę. Labioplastika – ne tik estetinė procedūra, jos rezultatas – ir lytinių lūpų funkcijos atstatymas. Mažosios lytinės lūpos atlieka šlapimo nukreipimo funkciją, kuriai sutrikus, atsiranda šlapimo nelaikymas. Didžiosios lytinės lūpos uždengia ir apsaugo mažąsias lytines lūpas bei makštį nuo infekcijos. Jeigu audiniai atrofavęsi, mažosios lūpos ir makštis nėra apsaugotos. Todėl didžiųjų lytinių lūpų tūrio atkūrimas taip pat turi ne tik estetinę, bet ir funkcinę paskirtį.
Labiaplastika gali būti atliekama įprastu chirurginiu būdu arba lazeriu.

Mergystės plėvės praradimas
Užsiregistruoti

Mergystės arba nekaltybės plėvė – plonas audinys tarp makšties ir makšties prieangio, įprastai plyštantis pirmųjų lytinių santykių metu. Mergystės plėvė asocijuojasi su intymių ryšių nebuvimu. Kai kuriose kultūrose nekaltybė ypatingai svarbi religine prasme. Tačiau ir mūsų aplinkoje prarasta nekaltybė kartais tampa kliūtimi, siekiant sukurti ilgalaikius, pasitikėjimu pagrįstus santykius, tad mergystės plėvės atstatymas tampa vis populiaresne procedūra.
Chirurginė operacija, vadinama himenoplastika, atstato mergystės plėvę iki būklės buvusios prieš moteriai pradedant aktyvų lytinį gyvenimą. Neretai nekaltybės plėvės atstatymas padeda ne tik panaikinti neatsargių jaunystės meilės nuotykių pėdsakus, bet ir pamiršti buvusias psichologines traumas bei tarsi pradėti gyvenimą iš naujo.

Išsitampiusi makštis
Užsiregistruoti

Kai kurioms moterims po gimdymų, ypač pakartotinų arba trauminių, gali stipriai išsitempti vaginos sienelės, kurių audiniai ne visada atsistato į pirmines apimtis. Kartais, dėl silpnų intymių vietų raumenų, „išsitampiusi“ makštis gali būna įgimta. Makštis gali prarasti savo elastingumą bei tamprumą ir bėgant metams, keičiantis hormonų balansui, sumažėjus gleivių gamybai, keičiantis ląstelių ir audinių struktūrai, nykstant kolagenui, netenkant drėgmės, mažėjant audinių tonusui ir plonėjant epidermiui.
Padidėjus makščiai, sumažėja moters seksualinis jautrumas, ji nebepatiria malonumo lytinių santykių metu. Patirti pasitenkinimą tampa sunkiau ir jos partneriui.
Vaginoplastika arba kolpoplastika – invazinė rekonstrukcinė procedūra, atliekama siekiant susiaurinti makštį, atkurti jos stangrumą, sustiprinti dubens dugno raumenis ir sugrąžinti prarastą intymaus gyvenimo džiaugsmą. Ši operacija dar vadinama vaginos siaurinimu arba vaginos atjauninimu.

Estetinė ginekologija – gana nauja medicinos sritis, efektyviai sprendžianti intymias moterų problemas ir padedanti ženkliai pagerinti jų gyvenimo kokybę.

Šiuolaikinės moterys, norėdamos pasitikėti savimi ir gyventi komfortišką, visavertį gyvenimą drąsiau ryžtasi kalbėti apie intymias problemas ir ieškoti jų sprendimo būdų.

Estetiniai lytinių organų pakitimai, drėgmės praradimas, nekokybiški, skausmingi lytiniai santykiai, šlapimo nelaikymas, komplikacijos po gimdymo – tai tik dalis problemų, kurias sėkmingai sprendžia estetinės ginekologijos specialistai.

Neramina subtilūs negalavimai, tačiau nedrįstate apie juos kalbėti? Empatiški, atidūs, ilgametę patirtį turintys klinikos „InnMed“ specialistai skiria individualų dėmesį kiekvienai pacientei ir yra visuomet pasiruošę padrąsinti, išklausyti, atsakyti į subtiliausius Jus neraminančius klausimus, kuo greičiau ir tiksliau nustatyti problemų priežastis, pasiūlyti efektyviausius sprendimus, skirti veiksmingiausią gydymą.

Pasaulio sveikatos organizacija sveikatą apibrėžia kaip fizinę ir psichologinę žmogaus gerovę. Klinikos „InnMed“ subtilių problemų sprendimų profesionalų tikslas – nesukeliant Jums jokio diskomforto sugrąžinti pasitikėjimą savimi, išlaisvinti nuo kompleksų ir taip pagerinti Jūsų fizinę būklę bei psichologinę savijautą.

Mums labai svarbus Jūsų pasitikėjimas, todėl mūsų klinikoje ypatingas dėmesys skiriamas pacientų privatumo, saugumo ir jų sveikatos informacijos konfidencialumo užtikrinimui.

Prieš estetinės ginekologijos procedūras būtina gydytojo ginekologo konsultacija.

Kviečiame registruotis ir lengvai bei efektyviai išspręsti Jus varginančias problemas.

 Estetinės ginekologijos skyriaus paslaugos:

  • Labioplastika
  • Vaginoplastika
  • Klitorio plastika
  • Himenolastika
  • „G“ taško didinimas
  • Genitalijų karpų, ateromų, papilomų šalinimas

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/home/innmedlt/public_html/wp-content/themes/totonis/wp-factory/common/view/blocks/pricelist.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/home/innmedlt/public_html/wp-content/themes/totonis/wp-factory/common/view/blocks/pricelist.php on line 52