+370 520 78 122
PagrindinisSritysPlastinė ir rekonstrukcinė chirurgija

Plastinė - rekonstrukcinė veido ir kūno chirurgija

Šiuolaikiniai ir saugūs veido, kūno bei intymios zonos korekcijos metodai su vienais geriausių Vilniaus specialistų
Registracija konsultacijai
Pažangiausia įranga iš pasaulyje žinomų gamintojų
Procedūros su minimalia invazija, be skausmo ir diskomforto
Plataus spektro, kompleksinė diagnostika ir gydymas vienoje klinikoje

Kompleksinis, platus ir visapusiškas išvaizdos vertinimas prieš koreguojant išorinius ypatumus ar trūkumus

Visi šiuolaikinės diagnostikos ir ištyrimo būdai
Pažangūs gydymo metodai
Kvalifikuoti, profesionalūs, pacientus gerbiantys gydytojai
Minimalios invazijos, audinius tausojantys gydymo metodai
Dėmesingas, atidus ir rūpestingas požiūris į pacientą

Šiuolaikiniai plastinės chirurgijos metodai — viskas vienoje klinikoje Vilniaus centre

Grožio injekcijos

Nedidelius veido bruožų ypatumus bei trūkumus galima pašalinti atliekant mini operacijas ir net injekcijas.
 • Botulino toksino injekcijų pagalba mūsų specialistai atlieka kaktos, smakro, lūpų, raukšlių apie akis korekciją ir pakelia lūpų kampučius. Procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą. Patinimas, nedidelės hematomos ar mėlynės gali išlikti kelias dienas. Norint pagerinti gijimą, dvi dienas po procedūros rekomenduojami šalti kompresai;
 • Hialurono rūgštis yra plačiai naudojama šiuolaikinėje kosmetologijoje. Saugios ir efektyvios grožio injekcijos šiuo preparatu padeda susigrąžinti natūralų grožį, odos stangrumą ir gaivumo įspūdį, pagerina odos atspalvį ir odos kokybę;
 • «InnMed» plastinės chirurgijos gydytojai siūlo unikalią PRP procedūrą, kurią sudaro asmeninės paciento kraujo plazmos, praturtintos trombocitais, injekcijos. Šis metodas sąlygoja organizmo savaiminio atjauninimo mechanizmo paleidimą ir suglebusios odos atstatymą be sintetinių preparatų pagalbos. Efektyvus asmeninių ląstelių, generuojančių kolageną rezultatas bus pastebimas jau po kelių dienų po procedūros. PRP procedūra sėkmingai naudojama trichologijoje, kartu siekiant plaukų tankumo ir sveikos galvos odos susigrąžinimo. Šios procedūros dėka mūsų specialistams pavyksta per trumpiausią laiką išspręsti daugybę galvos odos problemų, sugrąžinti plaukams grožį ir sveiką spindesį;
 • Pasirenkant plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos gydytoją svarbu įsitikinti gydytojo profesionalumu. «InnMed» klinikoje dirba tik patyrę ir kvalifikuoti specialistai — mumis galima pasitikėti. Visos procedūros atliekamos po išsamios konsultacijos, saugiai ir komfortiškai.
Akių vokų plastinė operacija

Akių vokų plastinė operacija

Žmogaus žvilgsnis atskleidžia mums daugiau nei žodžiai. Nuovargis, senėjimo požymiai, miego ar vitaminų trūkumas — visą tai atsispindi mūsų akių srityje. Laimei egzistuoja priemonės padedančios susigrąžinti atvirą, gaivų ir spindinti žvilgsnį! Plastinė akių vokų operacija (blefaroplastika) sėkmingai išsprendžia tokias problemas kaip «maišiukai po akimis», «sunkus žvilgsnis», nusileidę ir akių spalvą dengiantys viršutiniai akių vokai.
«InnMed» specialistai siūlo pacientams 3 rūšių blefaroplastiką:
«InnMed» specialistai siūlo pacientams 3 rūšių blefaroplastiką:
 • Paakių. Atliekamas perteklinio riebalo ir odos šalinimas paakių srityje;
 • Viršutinių vokų srityje. Atliekamas perteklinio riebalo ir odos šalinimas viršutinių vokų srityje;
 • Aplink akis. Atliekamas paakių ir viršutinių vokų perteklinio riebalo ir odos šalinimas.

Blefaroplastika suteikia galimybę atsikratyti patinimų, koreguoti akių asimetriją, «atverti žvilgsnį» koreguojant nusileidusius viršutiniu vokus, suteikia žvilgsniui išraiškingumą, sugrąžina jaunystės įspūdį. Operacija paprastai atliekama su bendrąja nejautra, todėl išvengiama nemalonių pojūčių.

Akių vokų plastinė operacija trunka maždaug nuo 30 min. iki 1 val., priklausomai nuo būtinų atlikti korekcijų sudėtingumo. Pooperacinis atsistatymo periodas yra nesudėtingas, pilnas atsistatymas trunka maždaug vieną mėnesį.
Krūtų plastinė chirurgija

Krūtų plastinė chirurgija

Gražios krūtys suteikia moteriai pasitikėjimo savimi. Dėl gimdymo, žindymo, dėl amžiaus ir genetinių ypatumų, krūtys palaipsniui praranda stangrumą ir elastingumą, deformuojasi bei suglemba. Taip pat nemažai moterų kompleksuoja dėl per mažos ar per didelės krūtinės.
«InnMed» klinikoje galite pasinaudoti šiomis paslaugomis:
«InnMed» klinikoje galite pasinaudoti šiomis paslaugomis:
 • Krūtų pakėlimas
  Procedūra atliekama taikant bendrąją anesteziją ir trunka 2-3 valandas. Gydytojas atlieka inkaro formos pjūvį, tada pašalina odos perteklių, sutraukia audinius, koreguoja spenelių padėtį ir areolės dydį, suteikia krūtinei norimą ir tinkantį kūnui dydį bei pilnumą.
 • Krūtinės didinimas arba mažinimas
  Kaip užpildančią medžiagą gydytojai naudoja implantus ar riebalinius pacientės audinius, paimtus iš klubų, pilvo, nugaros ir kitų kūno dalių. Operacija atliekama taikant bendrąją anesteziją nuo 1 iki 3 valandų.
 • Ginekomastijos atlikimas vyrams.
  Sėkmingai gydome patologinį pieno liaukų padidėjimą vyriškos lyties atstovams.
Krūtų pakėlimo operacija gali būti atliekama kartu su krūtinės mažinimu ar didinimu.
Riebalų nusiurbimas

Riebalų nusiurbimas

Tai chirurginė procedūra, skirta pašalinti lokalizuotas riebalų sankaupas, kurių negalima išspręsti laikantis dietos ir mankštos. Tokiu būdu pacientai atsikrato pilvo, nugaros, juosmens, dubens, klubų, kelių, pečių, smakro riebalų pertekliaus.

Operacija atliekama taikant bendrąją ar vietinę nejautrą. Gydytojas suleidžia į problemines kūno vietas specialų tirpalą, kad sumažinti kraujavimą ir skausmą po operacijos. Per vieną procedūrą galima pašalinti iki 3-4 litrų riebalų.

Pirmą dieną po operacijos rekomenduojame likti klinikoje gydytojo priežiūrai. Po išrašymo priežiūra tęsiama ambulatoriškai. Kompresinius drabužius po operacijos reikia dėvėti 1-2 mėnesius.

Riebalų nusiurbimas (liposakcija) — tai efektyvus būdas reikšmingai sumažinti kūno masę, susigrąžinti norimas kūno apimtis, vėl pasijusti sveiku ir patraukliu žmogumi!

Šiuolaikiniai plastinės chirurgijos metodai «InnMed» klinikoje Vilniaus centre

Šiuolaikiniai plastinės chirurgijos metodai «InnMed» klinikoje Vilniaus centre

«Bichat» skruostų riebalų šalinimas — trukmė iki 1 val.

Riebalai, esantys skruostų srityje, yra gana dažna problema, kelianti nerimą ir diskomfortą daugeliui moterų. «Bichat» skruostai — tai genetiškai paveldėta ypatybė, nepriklausanti nuo kūno svorio, todėl jie šalinami tik chirurginiu būdu.
Kaip vyksta procedūra:
Kaip vyksta procedūra:
 • Gydytojas atlieka vietinę ar bendrąją anesteziją (atsižvelgiama į paciento pageidavimą);
 • Atliekamas nedidelis pjūvis burnos gleivinėje, šalia viršutinių dantų;
 • Per pjūvį pašalinama dalis Bichat riebalų, esančių po skruostikauliu, kas suteikia veidui V formos kontūrą;
 • Pjūvio vieta susiuvama savaime tirpstančiais siūlais.
Patinimas praeina po poros savaičių. Galutinį rezultatą galima įvertinti praėjus 2-3 mėnesiams po procedūros.
Lytinių lūpų plastika

Lytinių lūpų plastika

Asimetrija, įgimtos ypatybės, lytinių lūpų padidėjimas ir traumos po gimdymo sukelia moterims diskomfortą sportuojant, judant, kompleksus intymioje srityje. Taigi, dažnai, be estetikos praradimo, šios problemos sukelia ir fizinį bei psichologinį diskomfortą.

Lytinių lūpų plastika klinikoje «InnMed» atliekama taikant bendrąją anesteziją arba vietinę nejautrą. Operacijos trukmė 30-60 minučių.

2–4 dienas po operacijos rekomenduojamas visiškas poilsis ir atsakingas gydytojo rekomendacijų laikymasis. Mėnesį susilaikyti nuo intymių santykių, nesportuoti, nesilankyti baseine ir pirtyje, 6 savaites — nerūkyti ir nevartoti alkoholio.

Plastikinė lytinių lūpų korekcija gali būti atliekama kartu su klitorį supančių audinių korekcija.
Odos darinių šalinimas

Odos darinių šalinimas

Įvairūs odos dariniai darko estetinę odos išvaizdą, sukelia nepatogumų ir gali kelti pavojų sveikatai.
Klinikos «InnMed» specialistai atlieka apgamų ir kitų darinių apžiūrą bei šalinimą, jų histologinį tyrimą. Atsižvelgiant į diagnozę, vietą, sužalojimo riziką, darinys pašalinamas:
Klinikos «InnMed» specialistai atlieka apgamų ir kitų darinių apžiūrą bei šalinimą, jų histologinį tyrimą. Atsižvelgiant į diagnozę, vietą, sužalojimo riziką, darinys pašalinamas:
 • el. koaguliatoriumi;
 • chirurginiu būdu.

Procedūros metu gydytojas atlieka pjūvį, pašalina nepageidaujamus audinius, uždeda siūles. Jei darinys didelis, specialistas panaudoja odos lopą. Pašalinti audiniai siunčiami histologiniam ištyrimui.

Kai kuriuos apgamus, tokius darinius kaip ateromos, lipomos — būtina šalinti, nes jie gali išsivystyti į piktybinį darinį.
Randų pašalinimas

Randų pašalinimas

Randai ant odos gali sukelti psichologinį ir fizinį diskomfortą bei trukdyti judėti. Taikydami chirurginius metodus, «InnMed» specialistai gali pasiūlyti:
Randai ant odos gali sukelti psichologinį ir fizinį diskomfortą bei trukdyti judėti. Taikydami chirurginius metodus, «InnMed» specialistai gali pasiūlyti:
 • susiaurinti randą;
 • ištaisyti audinio reljefą;
 • pašalinti svetimkūnį;
 • pakeisti rando formą;
 • padaryti jį nematomu.

Po operacijos svarbu laikytis gydytojo rekomendacijų: vengti tiesioginių saulės spindulių ir soliariumų, naudoti apsaugos priemones ir saugotis galimų odos pažeidimų.

Gydytojai rekomenduoja randų plastiką atlikti ne anksčiau kaip praėjus šešiems mėnesiams po traumos.
Suteikite sau pasitikėjimo savimi!

Išsami plastikos chirurgo konsultacija tik 60 €

Mes rūpinames savo pacientais ir pooperaciniu laikotarpiu!
+370 661 10011
P.-Pn.: 8:00 – 20:00
Registruotis konsultacijai

Vieni geriausių Vilniaus plastinės — rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų visada pasirengę Jums padėti

Mūsų gydytojai kiekvienais metais tobulinasi pas geriausius pasaulio specialistus bei nuolat kelia kvalifikaciją
Gydytojai yra plastinės-rekonstrukcijos gydytojus vienijančios asociacijos nariai
Specialistai turi ilgametę patirtį — daugiau kaip 20 metų
Gali bendrauti mažiausiai 2 kalbomis ir randa bendrą kalbą su bet kuriuo pacientu
Giedrė Uždavinytė Šemetienė

Plastinės – rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Mes kiekvieną dieną padedame pacientams susigrąžinti sveikatą,
grožį ir pasitikėjimą savimi. Jie mums dėkoja ir dalinasi įspūdžiais

Rodžeris

Rezultatas pranoko lūkesčius! Pasidariau figūros korekciją ir lūpų didinimą. Veidas labai pasikeitė, ir į gerąją pusę! Patinimo jau po 3 dienų beveik neliko.

14.07.2021
Vitalijus

Labai atsargiai, švelniai, kantriai – taip praėjo mano konsultacija pas chirurgą. Jokių abejonių neliko, todėl tą pačią dieną užsiregistravau operacijai. Neseniai paskutinės siūlės buvo pašalintos. Dabar tikrai sau patinku.

08.05.2021
Kamilė

Labai jaudinausi dėl dviejų apgamų ant nugaros, gydytoja viską apžiūrėjo, atliko tyrimą ir rekomendavo juos pašalinti. Sutikau, viskas praėjo be skausmo, greitai užgijo, praktiškai neliko pėdsakų.

18.04.2021
Daina

Švaru, jauku, geranoriška. Čia yra mano įspūdžiai apie kliniką. Gydytojai kelia pasitikėjimą ir pagarbą!

01.05.2021
Irina

Ilgą laiką norėjau kreiptis į jus dėl krūtų korekcijos. Buvo baisu, kilo abejonių, bet po konsultacijos aiškiai nusprendžiau, ko noriu. Gydytoja pilnai realizavo mano norus. Viskas greitai užgis, bet jau matoma graži forma!

04.06.2021
Audra

Aš liekna, bet tie skruostai mane nuolat erzino. Pagaliau pašalinau bichat skruostus! Visa operacija užtruko apie 40 minučių, dėl narkozės nieko nejaučiau.

12.08.2021

Inovatyvi klinika «InnMed» — mes žinome,
kaip išspręsti Jūsų sveikatos problemas!

Statybininkų g. 1A – 102, LT-03205 Vilnius
Užsiregistruoti