+370 520 78 122
PagrindinisSritysPlastinė ir rekonstrukcinė chirurgija

Plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija

GLAUDUS BENDRADARBIAVIMAS SU UŽSIENIO ŠALIŲ GYDYTOJAIS
Aukštos kvalifikacijos specialistai
Pažangiausi gydymo metodai
Moderni įranga

Apie plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyrių

Estetinės – plastinės chirurgijos gydytoja Giedrė Uždavinytė Šemetienė

Nors dar niekam nepavyko tiksliai apibrėžti, kas yra grožis, troškimas būti gražiu nesvetimas nei vienam iš mūsų. Pasaulio sveikatos organizacija sveikatą apibrėžia kaip fizinę ir psichologinę žmogaus gerovę. Remiantis apklausų duomenimis, išvaizdos pokyčiai grąžina žmogui pasitikėjimą savimi ir pagerina psichologinę savijautą.

Pasak italų aktorės ir grožio ikonos Sofi Loren, grožis yra tai, kaip mes jaučiamės viduje, jis atsispindi mūsų akyse.  Tad jeigu Jūsų gerai savijautai trukdo nuolatinės mintys apie tikrą ar tariamą išvaizdos trūkumą, verta pasikonsultuoti su plastikos chirurgu ir pamėginti tai išspręsti.

Klinikos „InnMed“ plastikos chirurgai žino, kad grožis – subjektyvi sąvoka, neturinti konkrečių standartų. Trokštamam rezultatui pasiekti reikalingos ne tik žinios, įgūdžiai, kokybiškos priemonės, nuolatinis žinių apie naujausius produktus, technologijas, ir tendencijas atnaujinimas – ne mažiau svarbu suprasti, kas yra grožis kiekvienam pacientui ir ar įmanoma pateisinti jo lūkesčius. Klinikos „InnMed“ plastikos chirurgai pasirengę išklausyti, išgirsti Jūsų norus ir padėti juos įgyvendinti.

Klinikoje „Innmed“ atliekama veido defektų korekcija riebalų persodinimas į veidą, kūno kontūravimas riebalais, ausų, viršutinių ir apatinių vokų, moters genitalijų korekcija, riebalų nusiurbimas (liposakcija), krūtų pakėlimo, didinimo ir mažinimo, ginekomastijos plastinės operacijos.

Operacijas atlieka patyrę plastikos chirurgai pagal aukščiausius standartus įrengtoje klinikos operacinėje. Profesionali operacinės komanda ir naudojamos pažangiausios technologijos užtikrina atliekamų procedūrų kokybę ir saugumą.

Svajojate apie išvaizdos pokyčius? Norite labiau pasitikėti savimi?

Registruokitės plastikos chirurgo konsultacijai tel.  +370 661 10011. Mes padėsime išpildyti Jūsų svajones!

Paslaugos: