+370 520 78 122
PagrindinisNėštumo priežiūra

Nėštumo priežiūra

Profesionali, kokybiška ir rūpestinga nėštumo priežiūra, išsamūs nėštumo tyrimai – viskas, ko reikia, kad laukimas būtų ramesnis. Klinikoje dirbantys patyrę gydytojai akušeriai ginekologai siekia užtikrinti saugų nėštumą ir sėkmingą vaisiaus išnešiojimą, gerą moters psichologinę ir fizinę savijautą. Ilgametę patirtį gimdymo skyriuje turintys specialistai atlieka išsamią vaisiaus echoskopiją, atidžiai analizuoja moters juntamus simptomus, skiria specializuotus NIPT tyrimus, rūpestingai konsultuoja ir stebi nėštumo eigą.

Konsultacijos nėštumo metu

Nėštumo priežiūra apima

  • Dėmesingas, rūpestingas ir profesionalias gydytojo konsultacijas
  • Atidžias ir komfortiškas ginekologines apžiūras
  • Specializuotus ir informatyvius laboratorinius tyrimus
  • Vaisiaus echoskopijas, greitą reakciją į moters būklės pokyčius

Patikimose specialistų rankose galėsite jaustis saugiai. Prižiūrėdami nėštumą „InnMed“ klinikos ginekologai rūpinasi Jūsų savijauta ir vaisiaus vystymusi, be to, greitai reaguoja į pakitusią sveikatos būklę.

Pirmas vizitas pas ginekologę nėštumo metu

Ko galima tikėtis pirmo vizito pas ginekologą nėštumo metu? Svarbiausia pas gydytoją atvykti per pirmąsias 12 nėštumo savaičių. Ruošiantis vizitui pas ginekologą akušerį, verta iš anksto apgalvoti keletą klausimų, kuriuos užduos gydytojas: jis norės išsiaiškinti būsimos mamos sveikatos istoriją, taip pat įvertinti artimiausių šeimos narių sveikatą, pavyzdžiui, polinkį į genetines ar kitas sunkesnes ligas. Taip pat siekiama numatyti rizikos faktorius ir iš anksto įvertinti poreikį atitinkamiems vaisiaus tyrimams.

Pirmojo vizito metu atliekama ir ginekologinė apžiūra, paimamas tepinėlis gimdos kaklelio vėžio profilaktiniam ištyrimui. Atliekamas bendrasis kraujo tyrimas, nustatoma kraujo grupė ir Rh, taip pat šlapimo tyrimas, ištiriama ir dėl lytiškai plintančių ligų, ŽIV. Atvykus, kai nėštumui suėjo bent 3 savaitės, kartu atliekamas ir ultragarso tyrimas, kuris skirtas nėštumui nustatyti.

Suėjus 12 nėštumo savaičių, išduodama nėščiosios kortelė, kurią pravartu nešiotis su savimi kaskart išėjus iš namų.

Tyrimai nėštumo metu

Kokie nėščiųjų tyrimai numatyti viso nėštumo eigoje sužinosite jau pirmojo apsilankymo pas gydytoją metu. Nėščiosios kortelė turi specialų kalendorių, kuriame sužymėta, kada turi būti atlikti kraujo tyrimai nėštumo metu, kokį mėnesį būtina apsilankyti vaisiaus echoskopijai ir kita svarbi informacija.

Vieni iš geriausių – Vilniaus ginekologai, visada pasirengę Jums padėti!

Laima Saltanavičienė

Akušerė – ginekologė

Mes kiekvieną dieną padedame pacientams susigrąžinti sveikatą,
o jie dėkoja mums ir dalinasi įspūdžiais

Marina

Laima Saltanavičienė tikrai nuostabi gydytoja! Jau 16 m. jai dėkinga.

30.07.2021
Dovile

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią nuostabią gydytoją – Laimą Saltanavičienę. Jos dėka turiu du džiaugsmelius.

20.07.2021
Jolanta

Tik geriausi atsiliepimai apie gydytoją Laimą Saltanavičienę.

28.07.2021
Eglė Žakienė

Laima Saltanavičienė labai šauni gydytoja. Prižiūrėjo mano abu nėštumus.

22.07.2021
Marija

Laima Saltanavičienė labai pozityvi gydytoja, rūpestinga ir palaikanti. Tik geriausi atsiliepimai ir padėka už priežiūrą nėštumo metu.

16.07.2021
Leva

I entrust my feminine health only to this clinic! They have the best doctors, along with very attentive and caring staff. I want to come back here again and again.

02.04.2021
Gintarė

Jau du kartus buvau pas ginekologą. Džiugina tai, kad turi daugybė modernios įrangos. Požiūris labai šiltas ir žmogiškas. Tyrimo rezultatus gavau tą pačią dieną ir nedelsiant buvo paskirtas gydymas. Viskas vyko operatyviai.

08.04.2021
Daina

Švaru, jauku, geranoriška. Čia yra mano įspūdžiai apie kliniką. Gydytojai kelia pasitikėjimą ir pagarbą!

01.05.2021
Saulė

Man atliko erozijos gydymą, skausmo praktiškai nebuvo, gydytojas dirbo operatyviai, reabilitaciniu laikotarpiu nuolat domėjosi sveikata ir teikė rekomendacijas. Problemos neliko, dėkoju jums!

17.05.2021
Vis dar svarstote?
PASIŪLYSIME JUMS TINKAMIAUSIĄ SPRENDIMĄ