+370 520 78 122
PagrindinisInformacija pacientamsUrologijos paslaugosErekcijos problemų gydymas su Renovos aparatu – elektros smūgių bangų terapija

Erekcijos problemų gydymas su Renovos aparatu – elektros smūgių bangų terapija

Erekcijos sutrikimas – sveikatos problema, kai į varpą nepriteka pakankamai kraujo ir, esant lytiniam susijaudinimui, varpa nesukietėja. Apie šią problemą vyrai vis dar dažnai vengia kalbėti ir nesikreipia į specialistus. Daugelis vyrų klaidingai mano, kad erekcijos sutrikimas yra natūrali senėjimo pasekmė, todėl tiesiog su tuo susitaiko.

Klinikoje „InnMed“ erekcijos sutrikimai sėkmingai gydomi naujos kartos aparatu „Renova“. Elektromagnetiniu principu veikiančio medicinos prietaiso generuojamos mažo intensyvumo smūgio bangos skatina naujų kraujagyslių formavimąsi ir esamų praplėtimą. Šis metodas, skirtingai nei daugelis kitų, padeda ne tik laikinai pasiekti norimą erekciją, bet iš esmės pašalinti erekcijos sutrikimų priežastį. Po gydymo ženkliai pagerėjus varpos kraujotakai, vyrai gali vėl patirti normalią erekciją ir džiaugtis pilnaverčiu seksualiniu gyvenimu.

Gydymas elektros smūgių bangų terapija yra neinvazinis, neskausmingas, ambulatoriškai atliekamas ir vienas efektyviausių šiuo metu erekcijos sutrikimų gydymo metodas. Remiantis tyrimų duomenimis, po gydymo aparatu „Renova“ 79% pacientų erekcijos disfunkcija visiškai išnyko. Gydymo seanso trukmė – 30 minučių. Gydymo kursą sudaro keturios procedūros, kurias rekomenduojama atlikti kartą per savaitę.

Šis puikiai toleruojamas, šalutinio poveikio neturintis gydymas rekomenduojamas vyrams, norintiems visam laikui pašalinti erekcijos sutrikimų priežastį. Gydymas elektros smūgių bangų terapija puikiai tinka tada, kai nepadeda potenciją gerinantys vaistai ar yra juntamas nepageidaujamas jų poveikis.

Registruokitės tel. +37070050050.

Pažangiausius gydymo metodus naudojantys aukštos kvalifikacijos klinikos „InnMed“ specialistai greitai ir veiksmingai pašalins Jūsų gyvenimo kokybę trikdančias priežastis.