InnMed klinika
Statybininkų g. 1A - 102, LT-03205 Vilnius
Registratūra +37066110011
El. paštas info@innmed.lt

Darbo laikas P. - Pn. 8:00 - 20:00

+370 661 10011
Užsiregistruoti
PagrindinisInformacija pacientamsProktologijos paslaugosKoaguliavimas infraraudonaisiais spinduliais

Koaguliavimas infraraudonaisiais spinduliais

Koaguliavimas infraraudonaisiais spinduliais – mažai invazyvi procedūra, kurios metu atliekamas patologiškai pakitusių tiesiosios žarnos audinių prideginimas naudojant infraraudonąją spinduliuotę. Šviesos bangos siunčiamos tiesiai į tikslinį darinį, taip sukeliant jo išgarinimą ir visiškai jį sunaikinant.

Klinikoje „InnMed“ šiai procedūrai naudojamas lazeris, pasižymintis ypatingai galingomis audinių vandenį sugeriančiomis savybėmis, todėl dariniai pašalinami tiksliai, saugiai ir mažiausiai termiškai žalojant odą.

Koaguliavimas infraraudonaisiais spinduliais nesukelia diskomforto pacientui. Kadangi lazerio energija naudojama koaguliuojant hemorojinį mazgą iš vidaus, išangės srities gleivinė ir oda nepažeidžiama ir dėl to procedūra mažiau skausminga.

Koaguliavimo infraraudonaisiais spinduliais procedūra dėl puikaus efektyvumo ir greito atlikimo šiuo metu pripažinta moderniausiu ir efektyviausiu minimaliai invaziniu hemorojaus šalinimo būdu. Vandens audiniuose išgarinimu pagrįstas metodas leidžia išvengti chiruginio pjūvio, sumažina randėjimo riziką ir suteikia galimybę pasiekti puikų rezultatą.

Registruokitės tel. +37070050050.

Aukštos kvalifikacijos klinikos „InnMed“ proktologai šiuolaikiškais metodais išspręs varginančias sveikatos problemas ir padės susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.