+370 520 78 122
PagrindinisElektros smūgių bangų terapija

El. smūgio bangų terapija erekcijos sutrikimų gydymui

Remiantis statistika, bene trečdalis vyrų susidūria su erekcijos sutrikimais. Dėl šios problemos kenčia daugiau nei 50 procentų perkopusių į penktąją dešimtį stipriosios lyties atstovų!

Erekcijos sutrikimai – tai sveikatos problema, kai dėl nepakankamo varpos sustandėjimo vyras negali atlikti lytinio akto. Nors su šia problema susidūrus pirmą kartą nerimauti nereikėtų, jei esant palankioms sąlygoms, pakankamam seksualiniui susijaudinimui, nepasiekiama pakankamai tvirta erekcija, reikėtų nedelsti ir kreiptis į specialistus.

Gydytojas urologas Ignas Lukošius

Daugelis vyrų klaidingai mano, kad erekcijos sutrikimas yra natūrali senėjimo pasekmė, todėl tiesiog su tuo susitaiko. Gydytojai urologai įspėja, kad ši problema neišsispręs savaime, tačiau pažangūs gydymo metodai gali greitai ir veiksmingai pašalinti Jūsų intymaus gyvenimo kokybę trikdančias priežastis.

Efektyviausiu šiuo metu pasaulyje specialistų pripažįstamas erekcijos sutrikimų gydymas elektros smūgių bangų terapija naujos kartos aparatu „Renova“.

Iki šiol taikyti įvairūs kiti erekcijos sutrikimų gydymo metodai: psichoterapija, hormonų terapija, specialūs vaistai, injekcijos, vakuumu sužadinta erekcija ir net implantuojamieji varpos protezai nepašalindavo ligos priežasties, o padėdavo tik laikinai pasiekti norimą erekciją.

Gydytojas urologas Žydrius Karvelis

Neinvazinis, neskausmingas, jokio diskomforto pacientui nesukeliantis gydymas elektros smūgių bangų terapija padeda ne tik laikinai pasiekti norimą erekciją, bet iš esmės pašalinti erekcijos sutrikimų priežastį. Elektromagnetiniu principu veikiančio medicinos prietaiso generuojamos mažo intensyvumo smūgio bangos skatina naujų kraujagyslių formavimąsi ir esamų praplėtimą. Gydymo kursą sudaro keturios 30 minučių trukmės procedūros, kurias rekomenduojama atlikti kartą per savaitę. Po gydymo ženkliai pagerėjus varpos kraujotakai, vyrai gali vėl patirti normalią erekciją ir džiaugtis pilnaverčiu seksualiniu gyvenimu. Remiantis tyrimų duomenimis, po gydymo elektros smūgių bangų terapija 79 procentams pacientų erekcijos sutrikimai visiškai išnyko.

Puikiai pacientų toleruojama, šalutinio poveikio neturinti elektros smūgių bangų terapija šiuo metu geriausias pasirinkimas vyrams, kurie nori erekcijos sutrikimų priežastį pašalinti visam laikui. Gydymas elektros smūgių bangų terapija rekomenduojamas ir tuomet, kai nepadeda potenciją gerinantys vaistai ar yra juntamas nepageidaujamas jų poveikis.

Specialistai primena, jog intymaus gyvenimo kokybė turi didelę reikšmę bendrai žmogaus savijautai, laimės jausmui ir sėkme kitose gyvenimo srityse. Dėl nuolat pasikartojančių nesėkmių lytiniuose santykiuose kenčia fizinė bei emocinė mūsų sveikata, taip pat ir gyvenimo kokybė.

Tobulėjant medicinos technologijoms, siūlomi vis naujesni ir inovatyvesni erekcijos sutrikimų gydymo būdai, tad svarbiausia – nedelsti, ir, pajutus erekcijos disfunkcijos simptomus, kreiptis į gydytojus.

 

Vis dar svarstote?
MES SIŪLOME JUMS TEISINGĄ SPRENDIMĄ