+370 520 78 122
PagrindinisApmokėjimas ir draudimasUrologijos paslaugosKonsultacija ir gydymas lytiškai plintančių ir infekcinių ligų

Konsultacija ir gydymas lytiškai plintančių ir infekcinių ligų

Lytiškai plintančios ligos – tai ligos, kurios perduodamos lytinių santykių metu. Sunerimti dėl lytiškai plintančių infekcijų ir kreiptis į gydytoją urologą reikėtų pastebėjus šiuos simptomus: išskyras iš varpos, žaizdeles arba pūslelės prie varpos ar tiesiosios žarnos, dirginimą varpos arba tiesiosios žarnos srityje, padažnėjusį šlapinimasi, deginimo jausmą, skausmą šlapinantis ir lytinių santykių metu.

Kai kurios venerinės ligos gali neturėti simptomų, todėl jas tiksliai diagnozuoti galima tik specialiais tyrimais. Jeigu įtariate, kad galite būti užsikrėtęs lytiškai plintančia liga, ar lytiškai santykiavote su asmeniu, kuris gali būti užsikrėtęs, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Kuo greičiau pradėsite gydymą, tuo greitesnis ir lengvesnis jis bus.

Užsikrėtus lytiškai plintančia liga, sergantysis gali užkrėsti kitus nuo užsikrėtimo momento, netgi neturėdamas jokių simptomų.

Konsultacijos metu gydytojas urologas išklauso paciento skundų, įvertina bendrą sveikatos būklę, infekcijos požymius, apžiūri lyties organus, paima mėginius tyrimams ir išsiunčia juos ištyrimui į laboratoriją. Gali būti skiriamas ir kraujo tyrimas (sifilio arba ŽIV testui). Nustačius diagnozę, skiriamas gydymas. Venerinių ligų gydymas sėkmingas tik kartu gydant ir lytinį partnerį.

Klinikoje „InnMed“ ilgametę patirtį turintys gydytojai urologai konsultuoja, tiksliai diagnozuoja ir efektyviai gydo visas lytiškai plintančias ir infekcines ligas. Pacientams užtikrinamas visiškas konfidencialumas.

Nerimaujate dėl savo sveikatos? Registruokitės tel. +37070050050.

Klinikos „InnMed“ specialistai subtiliai ir efektyviai diagnozuos ir išgydys nemalonias ligas.