+370 520 78 122

Estetinė apyvarpės plastika

Estetinė apyvarpės plastika – tai invazinė rekonstrukcinė procedūra, kurios metu apipjaustoma apyvarpė. Ši operacija atliekama ne tik dėl susiaurėjusios apyvarpės. Ji rekomenduojama ir tais atvejais, kai kartojasi pūlingi balanopostitai arba uždegimai, pastebima parafimozė, kai atsmaukta apyvarpė negali būti užsmaukta atgal. Procedūros metu pašalinama dalis arba visa apyvarpė, taikant vietinę, kartais bendrinę nejautrą.

Gijimas po estetinės apyvarpės plastinės operacijos priklauso nuo individualių organizmo savybių, dažniausiai jis trunka 2-3 savaites. Šiuo laikotarpiu patariama vengti lytinių santykių, nesimaudyti vonioje ar baseine, atviruose vandens telkiniuose. Operacijos metu naudojami tirpstantys siūlai, todėl jų šalinti nereikia. Kartais po operacijos gali jaustis padidėjęs varpos galvutės jautrumas, tačiau jis greitai praeina.

Estetinė apyvarpės plastikos operacija ne tik padeda išvengti skausmingos erekcijos ir diskomforto lytinių santykių metu, bet yra naudinga ir kaip profilaktikos priemonė. Vyrai, kuriems atlikta estetinė apyvarpės plastika, rečiau serga šlapimo takų ar lytiškai plintančiomis ligomis, sumažėja pūlingų apyvarpės uždegimų ar varpos vėžio rizika. Prižiūrėti varpą tampa lengviau, nes nereikia atsmaukti. Remiantis moksliniais tyrimais, apipjaustyti vyrai gerokai rečiau užsikrečia žmogaus imunodeficito virusu (ŽIV). Taip pat apipjaustymas padeda išvengti priešlaikinės ejakuliacijos lytinio akto metu.

Registruokitės tel.+37070050050.

Profesionalūs, ilgametę patirtį turintys klinikos „InnMed“ urologai padės greitai ir efektyviai išspręsti diskomfortą keliančias problemas ir sugrąžins gyvenimo džiaugsmą.