+370 520 78 122
PagrindinisApmokėjimas ir draudimasProktologijos paslaugosTrombektomija – perianalinio trombo šalinimas

Trombektomija – perianalinio trombo šalinimas

Perianaliniai trombai – tai pavojinga hemorojaus komplikacija. Hemoroidų trombozė gali išsivystyti dėl viduriavimo, vidurių užkietėjimo ir ilgo stanginimosi, sunkaus fizinio darbo atsitūpus. Manoma, kad dideli hemorojiniai mazgai išslenka, bet stipriai susitraukus raukams, užstringa išangėje. Perspaudžiamos venos, sutrinka kraujo nutekėjimas, prasideda trombozė ir uždegimas. Ši komplikacija dažniau ištinka sergančius lėtiniu iškrintančiu hemorojumi.

Perianaliniai trombai pasireiškia stipriu, ypač sustiprėjančiu tuštinantis, skausmu išangės srityje, žmogus negali sėdėti ir vaikščioti. Pastebimi dideli, išburkę mazgai išangėje, kraujingos, nemalonaus kvapo išskyros, galimas karščiavimas, šaltkrėtis, šlapimo susilaikymas, kraujavimas.

Perianaliniai trombai yra labai pavojingi – dėl sutrikusios kraujotakos uždegiminiai krešuliai iš išangės gali patekti į plaučių arterijas ar kitus vidaus organus ir sukelti sunkias komplikacijas – sepsį, audinių nekrozę ar net mirtį.

Klinikoje „Innmed“ hemoroidiniai trombai šalinami atliekant trombektomiją. Šiuolaikiškas gydymo metodas šiuo metu pripažįstamas efektyviausiu trombų gydymo būdu, leidžiančiu greitai ir lengvai pašalinti trombus išvengiant skausmo ir kitų nemalonių simptomų, taip pat ilgo ir nemalonaus pooperacinio periodo.

Registruokitės tel. +37070050050.

Ilgametę patirtį turintys aukštos kvalifikacijos klinikos „InnMed“ gydytojai proktologai greitai ir komfortiškai pašalins Jūsų sveikatos sutrikimo priežastis ir užkirs kelią pavojingoms komplikacijoms.