+370 520 78 122
PagrindinisApmokėjimas ir draudimasProktologijos paslaugosĮšangės įtrūkimų gydymas el. koaguliatoriumi

Įšangės įtrūkimų gydymas el. koaguliatoriumi

Išangės įtrūkimai arba įplėšos – tai plyšimai analinės srities odoje, dažniausiai atsirandantys dėl virškinamojo trakto uždegimo, vidurių užkietėjimo, mechaninių traumų. Įplėšų dydis gali svyruoti nuo kelių milimetrų iki 2 cm. Tai vienas iš labiausiai paplitusių proktologinių susirgimų. Negydant įšangės įtrūkimų gali susidaryti uždegiminė opa ar fistulė.

Pagrindinis išangės įtrūkimo simptomas yra skausmas tuštinimosi metu ir po jo bei su tuo susijęs vidurių užkietėjimas. Išeinamosios angos srityje taip pat gali būti jaučiamas niežulys, patinimas, pasirodyti išskyros ar kraujas. Išangės įplėšos būna ūmios ir lėtinės. Tiesiosios žarnos įplyšimams gydyti skiriamas medikamentinis gydymas, o jei jis nepadeda ar efektas tik trumpalaikis, pasitelkiami chirurginiai metodai.

Klinikoje “InnMed” išangės įtrūkimai arba įplėšos saugiai ir efektyviai gydomi naudojant minimaliai invazinį metodą – lazerio koaguliaciją. Jo metu naudojamas vietinis nuskausminimas, pooperacinis periodas trumpas ir nesukelia diskomforto.

Gydytojai proktologai primena, kad laiku nesikreipiant į specialistus ir negydant ūmios įplėšos, ji tampa lėtine, o jos gydymas ilgesniu ir sudėtingesniu.

Registruokitės tel.+37070050050 ir greitai išspręskite nemalonias problemas.