+370 520 78 122

Hemorojaus gydymas – metodai

Hemoroidai (išangės kanale susidariusios tankios kraujagyslinės pagalvėlės), esantys kiekvieno žmogaus organizme, padeda sandariai užsidaryti išeinamajai angai. Tačiau dėl įvairių priežasčių, didinančių spaudimą pilve, hemoroidai didėja, sukeldami kraujavimą, skausmą, niežėjimą, tempimą ar kitokius nemalonius simptomus išangės srityje. Liga, dėl padidėjusių hemoroidinių mazgų pasireiškianti minėtais simptomais, vadinama hemorojumi.

Nors hemorojus – įprastas ir dažnai pasitaikantis sveikatos sutrikimas, daugelis žmonių slepia šią problemą, delsia vykti į medicinos įstaigą. Dažniausias hemorojaus simptomas – kraujavimas tuštinantis. Kraujas ant tualetinio popieriaus – tai signalas, kad jums būtina proktologo konsultacija.

Klinikos „InnMed“ gydytojai proktologai primena, kad hemorojų diagnozavus laiku, jo gydymas gali būti daug paprastesnis ir ragina nesibaiminti kreiptis į gydytoją. Ligos trukmei, pobūdžiui nustatyti ir paskirti tinkamą gydymą ilgametę patirtį turintiems specialistams dažniausiai pakanka išklausyti paciento skundus ir atlikti trumpą apžiūrą. Esant poreikiui, gali būti atliekamas išeinamosios angos kanalo tyrimas endoskopu arba kiti informatyvesni tyrimai.Varginanti problema, naudojant efektyvius šiuolaiškus metodus, per vieną dieną gali būti išsprendžiama visam laikui.

Hemorojaus gydymas priklauso nuo ligos stadijos. Klinikoje „InnMed“ hemorojaus gydymui naudojami pažangūs mažai invaziniai metodai – lateksinis hemoroidinių mazgų ligavimas, koaguliavimas infroraudonaisiais spinduliais, hemorojaus skleroterapija, hemorojaus gydymas Hal Rar metodu. Naudojant šiuos gydymo būdus procedūrų metu nejaučiamas skausmas ar kitoks diskomfortas, nėra sudėtingo pooperacinio periodo.

Ilgametę patirtį proktologinių ligų gydyme turintys klinikos „InnMed“ proktologai įspėja, kad negydant hemorojaus, liga progresuos ir vienintelis galimas jos gydymas bus chirurginis. Nesikreipiant į gydytojus laiku, taip pat galima nepastebėti piktybinio susirgimo. Kraujavimas gali būti ne tik hemorojaus požymis. Tai ir vienas dažniausių tiesiosios žarnos vėžio simptomų.

Jaučiate nemalonius simptomus? Registruokitės tel. +37070050050.

Dėmesingi, aukštos kvalifikacijos gydytojai proktologai pasiūlys greitą ir efektyvų subtilių problemų sprendimą.