+370 520 78 122

Hemorojaus gydymas HAL RAR metodu

Hemorojaus gydymas HAL RAR metodu – tai novatoriškas būdas efektyviai gydyti hemorojų ir išvengti ligos pasikartojimo ateityje. Šis metodas šiuo metu pasaulyje pripažįstamas efektyvesniu nei radijo bangų chirurgija, lateksinis hemoroidinių mazgų ligavimas ir koaguliavimas infraraudonaisiais spinduliais. Šis metodas yra labai efektyvus gydant fistules ir išangės įtrūkimus. Procedūros efektyvumas siekia net 96 procentus!

Atlikdamas hemorojaus gydymą Hal Rar metodu, gydytojas proktologas ultragarso jutiklio pagalba nustato problemininio darinio vietą ir atlieka arterijų perrišimą, taip sustabdydamas hemorojaus kraujotaką. Vėliau tirpstančiais siūlais susiūnami hemorojaus audiniai, pakeliami suglebę tiesiosios žarnos plotai. Netekę kraujotakos po 10-14 dienų hemorojiniai mazgai nudžiūsta, įsiurbiami į tiesiąją žarną ir palaipsniui išsiskiria iš organizmo kartu su išmatomis.

Hemorojaus gydymas Hal Rar metodu trunka apie 20-30 minučių. Kadangi gleivinėje nėra skausmo receptorių procedūra yra visiškai neskausminga, todėl, taikant šį metodą, nuskausminimas naudojamas tik įvedant anoskopą. Novatoriška operacija užkerta kelią bet kokių komplikacijų atsiradimui. Po gydymo šiuo metodu pacientas jau po kelių dienų gali grįžti į darbą ir užsiimti įprasta veikla.

Registruokitės tel. +37070050050.

Patyrę klinikos „InnMed“ proktologai pasiūlys Jums pažangiausius ir efektyviausius metodus greitam ir komfortiškam nemalonių sveikatos problemų sprendimui.