+370 520 78 122

Lytiškai plintančių ligų gydymas

Lytiškai plintančiomis ( kitaip – venerinėmis) ligomis dažniausiai užsikrečiama lytinių santykių metu.

Dauguma lytiškai plintančių ligų (sifilis, gonorėja, chlamidiozė ir kt.) yra pagydomos. Virusų sukeltų infekcijų (ŽIV infekcija, herpesas, genitalijų karpos ir kt.) išgydyti nešmanoma, tačiau galima kontroliuoti jų eigą.

Sunerimti dėl lytiškai plintančių infekcijų reikėtų pastebėjus pagausėjusias išskyras iš lytinių organų, skausmą ar deginimo jausmą šlapinantis, baltas apnašas varpos, vaginos ar burnos srityse, bėrimus lytinių organų srityje, padidėjusius limfmazgius kirkšnių srityje, skausmą kapšelyje, pilvo apačioje, kraują po lytinių santykių. Šie simptomai – tai signalas susilaikyti nuo lytinių santykių ir nedelsiant apsilankyti pas gydytoją.

Kai kurios venerinės ligos gali neturėti simptomų, todėl jas tiksliai diagnozuoti galima tik specialiais tyrimais. Užsikrėtus lytiškai plintančia liga, sergantysis, netgi neturėdamas jokių simptomų, nuo užsikrėtimo momento gali užkrėsti kitus asmenis. Venerinių ligų gydymas sėkmingas tik kartu gydant ir lytinį partnerį.

Klinikoje „InnMed“ ilgametę patirtį turintys gydytojai ginekologai ( venerologai?) konsultuoja, greitai diagnozuoja ir gydo visas lytiškai plintančias ligas. Pacientams užtikrinamas konfidencialumas ir anonimiškumas.

Nerimaujate dėl savo sveikatos? Registruokitės tel. +37070050050.

Supratingi ir dėmesingi klinikos „InnMed“ specialistai pasirengę Jums padėti.