+370 520 78 122
PagrindinisApmokėjimas ir draudimasGinekologijos paslaugosIšaugų, karpų, ateromų, kandinomų, papilomų šalinimas

Išaugų, karpų, ateromų, kandinomų, papilomų šalinimas

Genitalinės karpos (smailiagalės kondilomos), papilomos, ateromos ir kiti dariniai (išaugos) atsiranda ant išorinių lyties organų, jų gleivinėje, apie išangę, tarpvietėje, sėdmenų odoje. Šie dariniai ne tik atrodo neestetiškai – jie gali sukelti įvairių nepatogumų. Jei genitalijų karpos ar kiti dariniai yra negydomi, jie gali pradėti augti, didėti, plisti. Kai kurie odos dariniai lytinių organų srityje gali provokuoti gimdos kaklelio vėžio vystymąsį.

Klinikoje „InnMed“ šie dariniai efektyviai pašalinami lazeriu.

Lazerinis karpų, papilomų ir kitų gėrybinių odos darinių šalinimas lazeriu specialistų pripažintas saugiausiu, patogiausiu ir veiksmingiausiu metodu šiuo metu. Šis šalinimo būdas padeda greitai ir veiksmingai atsikratyti karpų, papilomų ir kondilomų nuo lytinių organų, nepažeidžiant aplinkui esančių audinių.

Procedūra tinkama ir vyrams, turintiems karpų, papilomų ar kondilomų ant lytinių organų.

Karpų, papilomų, kondilomų pašalinimas ne tik pagerina lytinių organų odos išvaizdą, apsaugo nuo vėžinių susirgimų išsivystymo,bet ir sumažina žmogaus papilomos viruso (ŽPV) perdavimo riziką lytiniams partneriams.

Pastebėjote odos darinius genitalijų srityje? Registruokitės tel.+37070050050.

Klinikos „InnMed“ specialistų patirtis, profesionalumas ir gydymui naudojamos pažangiausios technologijos padės greitai ir komfortiškai išspręsti nemalonias problemas.