+370 520 78 122

Ginekologinių ligų diagnostika

Intymios sveikatos problemos ženkliai blogina moters gyvenimo kokybę, tačiau, daugeliui vis dar nedrąsu apie jas kalbėti. Neretai vengiama laiku kreiptis į gydytoją ir intymia savijauta susirūpinama tik tada, kai nemalonūs simptomai tampa nepakeliami, o liga jau būna pažengusi.

Ilgametę patirtį turintys klinikos „InnMed“ gydytojai akušeriai ginekologai primena, kad reguliariai tikrinantis savo sveikatą, galima greičiau pastebėti ankstyvus simptomus bei sveikatos sutrikimus, laiku pradėti gydymą, išvengti daugelio rimtų ligų ir jų komplikacijų.

Net ir neturint jokių nusiskundimų, profilaktinį ginekologinį patikrinimą kiekvienai moteriai rekomenduojama atlikti bent kartą metuose. Pas gydytoją reikėtų apsilankyti nedelsiant, pajutus apatinės pilvo dalies skausmą ar diskomfortą, pastebėjus neįprastų išskyrų arba jaučiant skausmą lytinių santykių metu, taip pat jei mėnesinės tampa nereguliarios arba jos itin gausios.

Klinikoje „InnMed“ atliekama greita ir tiksli ginekologinių ligų diagnostika. Atidūs ir supratingi specialistai padės užbėgti už akių klastingoms ligoms ir užtikrins, kad Jūsų apsilankymas būtų komfortiškas, nekeliantis jokių nemalonių emocijų.

Registruokitės tel. +37070050050. Laukiame Jūsų!