+370 520 78 122

Lūpų kampučių pakėlimas

Lūpų kampučių pakėlimas – tai viena populiariausių nechirurginių estetinės medicinos procedūrų. Dažnai ji atliekama kartu su lūpų formos korekcija. Hialurono rūgšties injekcijų pagalba galima padidinti ar paputlinti lūpas, koreguoti lūpų kontūrą, asimetriją, panaikinti raukšleles aplink lūpas bei sumažinti vertikaliąsias raukšles po nosies sparneliais ties lūpų kampučiais. Lūpų korekcija ir lūpų kampučių atkūrimas ženkliai pakeičia ne tik lūpas, bet ir visą veidą, jis tampa išraiškingesnis, jaunatviškesnis ir patrauklesnis.

Taisyklingos formos ir išraiškingos lūpos yra grožio, seksualumo simbolis. Tačiau, dėl amžinių pokyčių lūpos natūraliai sausėja, netenka putlumo ir susiaurėja. Hialurono rūgšties užpildai gali pagerinti lūpų išvaizdą, patobulinti jų formą, struktūrą ir apimtį.

Nors neretai vis dar klaidingai galvojama, kad hialurono rūgšties injekcijomis pakoreguotos lūpos atrodys nenatūraliai,  „pripūtimo“ ir „perpūtimo“ mada jau praėjusi, o estetinėje medicinoje šiuo metu vyrauja subtilių korekcijų tendencijos, kai siekiama  pabrėžti natūralų kiekvieno paciento grožį. Atlikus subtilias korekcijas, lūpos atrodo tiesiog pilnesnės, simetriškesnės bei drėgnesnės, o aplinkiniai nė neįtaria apie atliktą procedūrą.

Prieš procedūrą būtina plastikos chirurgo konsultacija, kurios metu įvertinamos pacientės lūpos, odos būklė, išklausomi jos lūkesčiai ir pasiūlomas tinkamiausias preparatas bei korekcijos planas. Klinikoje „InnMed“ lūpų korekcijai naudojami tik kokybiški, sertifikuoti ir laiko patikrinti hialurono rūgšties užpildai.

Norint išvengti sveikatos problemų ir nusivylimų, svarbu žinoti, kad kvalifikuotai injekcijos gali būti atliktos tik gydymo įstaigose, plastikos chirurgų ar gydytojų dermatologų. Gydytojų žinios leidžia parinkti tinkamas injekcijoms vietas, optimalią preparatų dozę, greitai reaguoti į galimas neapgeidaujamas reakcijas ar komplikacijas. Kreipdamiesi į gydymo įstaigas išvengsite ir rizikos, kad procedūroms bus naudojami abejotinos kokybės, nesertifikuoti preparatai.

Kaip atliekama procedūra

Lūpų korekcija injekcijomis dažniausiai atliekama vietiškai nuskausminus lūpų sritį. Procedūros metu į lūpas sušvirkščiamas specialus užpildas, kurio pagrindinė sudedamoji dalis – hialurono rūgštis. Užpildas leidžiamas į giliuosius odos sluoksnius aplink lūpų kraštą. Atlikus injekcijas lūpos tampa pilnesnės, paryškinamas jų raudonis, taip pat galima išryškinti tam tikras lūpų sritis. Jeigu reikia, užpildu koreguojamos raukšlės aplink lūpas, pakeliami nusileidę lūpų kampučiai.

Poprocedūrinis laikotarpis

Kelias dienas po procedūros gali būti jaučiamas patinimas, susidaryti nedidelės hematomos ar mėlynės. Gijimui pagreitinti  dvi dienas po procedūros rekomenduojama ant lūpų dėti šaltus kompresus. Pirmomis dienomis po procedūros nerekomenduojama naudoti lūpų dažų, balzamų ar kitų priemonių, patariama vengti tiesioginių saulės ir soliariumo spindulių, kaitinimosi pirtyje, intensyvios veiklos. Taip pat rekomenduojama negerti karštų skysčių, nerūkyti.

Kokio rezultato tikėtis po procedūros

Pokyčiai matomi iškart po procedūros, tačiau galutinis estetinis procedūros rezultatas gali būti vertinamas praėjus kelioms savaitėms, kai užpildas visiškai lokalizuojasi tam tikrose srityse ir lūpos įgyja galutinę formą.

Padidėja lūpų apimtis, jos tampa putlesnės, drėgnesnės, jų kontūras – ryškesnis, pakyla lūpų kampučiai, sumažėja ar net visai išnyksta aplink lūpas esančios raukšlelės.

Akivaizdus efektas išlieka apie 12 mėnesių.