+370 520 78 122

Krūtų didinimas implantais

Krūtų didinimas implantais – tai chirurginė procedūra, atliekama, kai moteris jaučia fizinį ar psichologinį diskomfortą dėl neišsivysčiusių, mažų ar deformuotų krūtų, o taip pat kai po gimdymo, netekus svorio ar bėgant metams gražios krūtys subliūkšta, praranda savo tūrį ir formą. Operacijos metu, naudojant implantus, atstatomas ar padidinamas krūtų tūris, suteikiant krūtims dailią formą. Krūtų didinimas dažnai kombinuojamas su krūtų pakėlimu.

Krūtų implantai puikiai tinka ir esant įgimtoms krūtų deformacijoms. Kai krūtys iš prigimties yra asimetriškos ar skirtingų dydžių, deformacija sėkmingai koreguojama parenkant skirtingo tūrio implantus.

Prieš krūtų didinimo implantais operaciją būtina plastikos chirurgo konsultacija, kurios metu įvertinama pacientės kūno anatomija, krūtų dydis, forma, išklausomi jos lūkesčiai, individualiai parenkami tinkamiausi implantai, aptariamas operacijos planas, detalės. Krūtų implantų pasirinkimas nėra toks paprastas, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Kiekvienos moters kūnas, estetinis pojūtis ir lūkesčiai skirtingi. Be to, jai pačiai sunku įvertinti, kokio rezultato tikėtis pasirinkus vienus ar kitus implantus. Patyrę klinikos „InnMed“ plastikos chirurgai padės Jums priimti teisingą sprendimą ir pasiekti rezultatą, apie kurį svajojate. Klinikoje „InnMed“ krūtų didinimui naudojami tik sertifikuoti ir saugūs naujos kartos implantai.

Kaip atliekama operacija

Krūtų didinimas implantais atliekamas taikant bendrinę nejautrą. Operacija trunka 1-2 valandas.

Operacijos metu po krūtimi ir/ar spenelio aureolės srityje atliekami pjūviai, per kuriuos įdedami implantai. Implantai gali būti įdedami po pieno liauka arba po didžiuoju krūtinės raumeniu. Tinkamiausią metodą, priklausomai nuo implanto tipo ir moters kūno anatomijos, parenka operuojantis plastikos chirurgas. Įdėjus implantus, pjūviai susiūnami. Kai krūtys nusileidusios, kartu rekomenduojama atlikti ir krūtinės pakėlimo operaciją, kurios metu pašalinamas krūties odos perteklius, patempiami krūtinės audiniai, spenelis su aureole perkeliami į naują aukštesnę vietą ir suformuojama nauja reikiamo dydžio bei pilnumo krūties forma.

Po operacijos krūtys aptvarstomos specialiu tvarsčiu ir pacientei užsegama kompresinė liemenėlė.

Pooperacinis laikotarpis

Pirmą parą po operacijos pacientei rekomenduojama likti klinikoje, vėliau, nesant komplikacijų, ji išleidžiama namo ir priežiūra tęsiama ambulatoriškai. Pooperacinio vizito laiką skiria operavęs gydytojas.

Tam, kad krūtinė dailiai susiformuotų, 1 – 2 mėnesius po operacijos būtina nuolat nešioti plastikos chirurgo parinktą kompresinę liemenėlę. Tiek pat laiko rekomenduojama miegoti tik ant nugaros, vengti aktyvios fizinės veiklos, sporto, saugiai kelti galima ne didesnį nei 5 kg svorį. Randų gydymui rekomenduojama naudoti specialius silikoninius gelius.

Kokio rezultato tikėtis po operacijos

Pokyčiai matomi iš karto po operacijos, tačiau galutinis rezultatas gali būti vertinamas po 3–6 mėnesių, kai krūtų implantai suminkštėja, įgyja natūralią formą ir įsitvirtina savo vietoje.

Pacientės gali džiaugtis ne tik didesne, apvalesne, standesne, moteriškesne krūtine, bet ir ženkliai pagerėjusia psichologine savijauta bei išaugusiu pasitikėjimu savimi.

Naujos kartos krūtų implantus gamintojai rekomenduoja keisti po 10-ies metų. Tačiau remiantis plastikos chirurgų patirtimi, daugeliu atveju tokie implantai tarnauja ženkliai ilgiau – iki 15-20 metų.