+370 520 78 122

Klitorio plastika

Klitorio plastika ( kitaip – hoodektomika) – invazinė rekonstrukcinė procedūra, kurios metu siekiant sumažinti klitorio gaubtą, pašalinama aplink klitorį esanti oda. Šios operacijos tikslas yra padidinti klitorio jautrumą ir sustiprinti intymių santykių metu patiriamus pojūčius, taip pagerinant moterų intymaus gyvenimo kokybę.

Remiantis apklausų duomenimis, vos 15 proc. moterų patiria vaginalinį orgazmą. Kitoms tai pavyksta pasiekti tik išoriškai stimuliuojant klitorį. Tačiau kartais klitorį dengia didelės apyvarpės sluoksnis, ir tai tampa rimta kliūtimi pasiekti orgazmą lytinių santykių metu. Atlikus nesudėtingą klitorio plastikos operaciją, orgazmai tampa lengviau pasiekiami, stipresni ir ilgesni. Neretai klitorio plastika atliekama kartu su mažųjų lytinių lūpų plastika.

Prieš operaciją būtina gydytojo ginekologo konsultacija. Registruokitės tel. nr. +37070050050. Ilgametę patirtį turintys klinikos “InnMed” specialistai greitai ir komfortiškai išspręs Jūsų problemas, kad galėtumėte mėgautis kokybišku lytiniu gyvenimu.