+370 520 78 122

Himenoplastika

Himenolastika (kitaip – himenorafija) – tai nesudėtinga invazinė chirurginė procedūra, kurios metu atkuriama mergystės plėvė – plona gleivinės plėvelė tarp makšties ir makšties prieangio, atskirianti vidinius moters lytinius organus nuo išorinių. Jos paskirtis – apsaugoti iki galo dar nesusiformavusius vidinius lytinius organus nuo virusų, bakterijų, svetimkūnių, o tuo pačiu ir nuo įvairių užkrečiamųjų ligų. Pirmųjų lytinių santykių metu ši plėvelė įplėšiama ir daugiau nebesuauga.

Mergystės plėvės arba nekaltybės atstatymo procedūra dažniausiai atliekama tirpstančiais siūlais susiuvant mergystės plėvės likučius, taip susiaurinant makšties angą.

Galima ir sudėtingesnė procedūra – pilnas mergystės plėvės atstatymas, kai operacijos metu iš vaginos prieangyje esančios gleivėtos plėvės sukuriama nauja mergystės plėvė bei atstatoma natūrali jos forma.

Norite, kad lytiniai santykiai sudarytų pirmosios nakties įspūdį? Nedvejokite ir kreipkitės į patyrusius klinikos “InnMed” specialistus. Registruokitės tel. +37070050050.