+370 520 78 122

Genitalijų karpų šalinimas

Genitalijų karpos (kondilomos) – dažniausiai atsiranda ant išorinių lyties organų, jų gleivinėje, apie išangę, tarpvietėje, sėdmenų odoje. Dažniausiai jos nesukelia jokių simptomų, tik kartais gali būti jaučiamas dirglumas ir niežulys. Genitalijų karpomis užsikrečiama lytiškai santykiaujant ar per užkrėstus daiktus. Jei genitalijų karpos negydomos jos gali pradėti augti, didėti, plisti ir netgi turėti įtakos gimdos kaklelio vėžio vystymuisi.

Šiuo metu efektyviausias karpų ir papilomų šalinimo būdas – lazerio terapija. Genitalijų karpų, papilomų ir kitų odos darinių šalinimas lazeriu ne tik pagerina lytinių organų odos išvaizdą, bet ir padeda užkirsti kelią onkologinėms ligoms bei sumažina riziką perduoti žmogaus papilomos virusą (ŽPV) lytiniams partneriams.

Klinikoje „InnMed“ genitalijų karpų ir kitų odos darinių ant išorinių lytinių organų šalinimas atliekamas vienu pažangiausių rinkoje lazeriu, kurio dėka gydymą galima atlikti ypatingai tiksliai, nepažeidžiant aplinkui esančių audinių. Ypatingai tiksliai nukreipti lazerio spinduliai sunaikina odos darinio ląsteles ir taip jį pašalina visam laikui.

Pasirūpinkite savo sveikata laiku! Registruokitės tel. +37070050050.