+370 520 78 122
PagrindinisApie INNMED kliniką

Apie INNMED kliniką

Glaudus bendradarbiavimas su gydytojais
Aukštos kvalifikacijos specialistai
Pažangiausi gydymo metodai
Moderni įranga

Mūsų misija

 

Vystydami medicininę veiklą

Akušerė – ginekologė Laima Saltanavičienė

visame pasaulyje ir išsiaiškinę pacientų poreikius, supratome būtinybę į juos atsižvelgti ir įkurti kliniką, skirtą subtilių problemų sprendimui.

Problemų, kurios iš pirmo žvilgsnio galbūt neatrodo pakankamai rimtos ir dėl kurių dažnai nedrįstama kreiptis į gydytoją, tačiau ženkliai bloginančių mūsų gyvenimo kokybę.

Nors vyrų erekcijos sutrikimai, moterų nepasitenkinimas savo išorinių lytinių organų išvaizda ar diskomfortas lytinių santykių metu nekelia pavojaus gyvybei, šios problemos turi didžiulę įtaką mūsų psichologinei būsenai, lemia niūrias mintis, gyvenimo džiaugsmo praradimą ir turi didžiulę įtaką santykiams su partneriu.

Arba, pavyzdžiui, hemorojus – labai dažna liga, kurios gydymas, diagnozavus ją laiku, visai nesudėtingas. Deja, daugelis vis dar vengia garsiai apie ją kalbėti, dažnai slepia šią problemą net nuo artimųjų, delsia kreiptis į gydytojus. Nesigydant liga progresuoja, skausmas stiprėja, didėja diskomfortas, o gydymas tampa gerokai ilgesnis ir sudėtingesnis.

Gyd. urologas Žydrius Karvelis

Gediminas Platkevičius – Gydytojas urologas

Mūsų tikslas – užtikrinti, kad kiekvienas klinikoje „InnMed“ apsilankęs pacientas, kad ir dėl kokių problemų jis besikreiptų, jaustųsi saugiai ir komfortiškai.

 

Mes žinome, kad subtilių problemų sprendimui svarbūs ne tik tikslūs profesionalų sprendimai ir efektyviausių gydymo metodų parinkimas.  Ne mažiau svarbu – pacientų pasitikėjimas, todėl specialistų empatija, nuoširdus rūpestis, asmeniškas dėmesys kiekvienam, saugumo ir konfidencialumo užtikrinimas – mūsų klinikos vizitinė kortelė.

Mūsų tikslas – išspręsti pacientų problemas greitai, komfortiškai ir efektyviai. Bendradarbiaudami su užsienio šalių medicinos profesionalais, mes siūlome pasaulinę patirtį, naujausius ir efektyviausius gydymo metodus, greitai grąžinančius mūsų pacientams gyvenimo džiaugsmą ir šypsenas.

Apie mus

Gyd. urologas Ignas Lukošius

Klinika „InnMed“ Vilniuje – tai inovatyvi medicinos įstaiga, kurios pagrindinis tikslas – teikti modernias, kokybiškas, saugias medicinos paslaugas ir padėti žmonėms kuo greičiau išspręsti sveikatos problemas.

Profesionalūs, daugiau nei 20-ies metų patirtį privačiame medicinos sektoriuje turintys specialistai, moderni įranga, šiuolaikiški, sveikatą tausojantys gydymo metodai, unikali specializacija, platus kokybiškų paslaugų spektras – klinikos „InnMed“ privalumai.

Ypatingą dėmesį skiriame paslaugų kokybei ir saugumui. Klinikoje teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius kokybės standartus pagal Europos Sąjungos reikalavimus.

Šiais laikais žmonės nori išspręsti savo sveikatos problemas greitai ir kreipiasi į medikus tikėdamiesi efektyvios pagalbos. Ilgametę patirtį turinčių medicinos profesonalų komandos tikslas – ne tik pateisinti kiekvieno paciento lūkesčius, bet ir suteikti daugiau, nei jie tikisi.

Mūsų gydytojai, savo srities specialistai visada pasiruošę išklausyti, įsigilinti, atlikti reikalingus tyrimus, patarti, paskirti efektyviausią gydymą.

 

Klinikoje „InnMed“ siūlomos šios, kvalifikuotų medicinos specialistų atliekamos, paslaugos:

  • Aukštosiomis technologijomis paremta proktologija

 

Gyd. chirurgas Edgaras Smolskas

Vieni geriausių savo srities specialistų, pažangiausia medicinos įranga ir šiuolaikinės medicinos technologijos padeda komfortiškai ir efektyviai, be drastiškų chirurginių intervencijų gydyti hemorojų ir kitas tiesiosios žarnos bei išeinamosios angos ligas.

“InnMed” klinikos gydytojai, suprasdami, koks jautrus ir pažeidžiamas yra pacientas, kenčiantis nuo hemorojaus ar kitų proktologijos srities negalavimų ir skausmų, rūpinasi kiekvieno paciento sveikata ir lydi jį visame diagnostikos ir gydymosi kelyje, kuruoja ir prižiūri sveikimo procesą.

Mes pasiruošę padėti Jums pasveikti ir pamiršti hemorojaus keliamus nemalonumus visiems laikams.

 

 

  • Efektyvūs potencijos problemų sprendimai

    Gyd. urologas Ignas Lukošius

Pažangiausius gydymo metodus naudojantys aukštos kvalifikacijos klinikos „InnMed“ gydytojai greitai ir veiksmingai pašalina vyrų gyvenimo kokybę trikdančias priežastis be chirurginės intervencijos.

Kiekvienam žmogui lytinis gyvenimas yra reikalingas ir svarbus. Erekcijos sutrikimai ilgainiui atima iš vyro gyvenimo džiaugsmą ir pilnatvę, griauna šeimyninę laimę, pasitikėjimą savimi, savo vyriškumu. Svarbu suprasti, kad erekcijos sutrikimas – ne nuosprendis. Su tokiais sveikatos negalavimais dirbantys “InnMed” klinikos urologai ragina nedelsti, kreiptis pagalbos laiku ir per trumpiausią laiką susigrąžinti prigimtinį vyriškumą ir lytinio gyvenimo malonumą.

  • Profesionali estetinė ginekologija

 

Gyd. akušerė Laima Saltanavičienė Estetiniai lyties organų pokyčiai, nekokybiškas, skausmingas lytinis gyvenimas, drėgmės praradimas, komplikacijos po gimdymo – tik dalis problemų, kurias efektyviai sprendžia estetinė ginekologija. Modernios procedūros, PRP ir mikro operacijos suteikia galimybę greitai išspręsti intymias moterų problemas ir grąžinti gyvenimo džiaugsmą.

  • Saugi ir komfortiška nėštumo priežiūra

Moderni tyrimų įranga, individualus dėmesys, ilgametę patirtį turintys, atidūs, rūpestingi ir supratingi specialistai užtikrins profesionalią priežiūrą ir pasirūpins, kad kiekviena būsima mama visą nėštumo laikotarpį būtų apgaubta ypatingo dėmesio, jaustųsi komfortiškai ir saugiai.

  • Plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija

Plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Giedrė Uždavinytė Šemetienė

Klinikos „InnMed“ plastikos chirurgai žino, kad grožis – subjektyvi sąvoka, neturinti konkrečių standartų. Trokštamam rezultatui pasiekti reikalingos ne tik žinios, įgūdžiai, kokybiškos priemonės, nuolatinis žinių apie naujausius produktus, technologijas, ir tendencijas atnaujinimas – ne mažiau svarbu suprasti, kas yra grožis kiekvienam pacientui ir ar įmanoma pateisinti jo lūkesčius. Klinikos „InnMed“ plastikos chirurgai pasirengę išklausyti, išgirsti Jūsų norus ir padėti juos įgyvendinti.

 

Dar vienas svarbus klinikos „InnMed“ privalumas – tai, kad mūsų gydytojų darbą kuruoja, jiems pataria ir konsultuoja medicinos ekspertai iš Izraelio, Austrijos, kitų užsienio šalių. Sudėtingesniais atvejais rengiami tarptautiniai konsiliumai, taigi, savo pacientams galime pasiūlyti pasaulinę patirtį, tikslius sprendimus ir kiekvienu atveju efektyviausią gydymą.

Ypatingas dėmesys klinikoje „InnMed“ skiriamas mūsų pacientų privatumo bei sveikatos informacijos konfidencialumo užtikrinimui. Mums labai svarbu, kad pacientai mūsų klinikoje jaustųsi ne tik saugiai, bet ir komfortiškai, todėl kiekvienam jų skiriame individualų dėmesį ir siekiame, kad kiekvienas apsilankymas mūsų klinikoje teiktų tik geras emocijas.

Patikėkite savo sveikatą klinikos „InnMed“ profesionalams! Laukiame Jūsų ir esame pasiruošę Jums padėti.

Mūsų specialistai

Ignas Lukošius

Gydytojas urologas

Asta Pukinskienė

Gydytoja chirurgė – proktologė

Augustinas Matulevičius

Gydytojas urologas

Gediminas Platkevičius

Gydytojas urologas

Edgaras Smolskas

Gydytojas chirurgas

Gydytojas atlieka hemorojaus gydymo ir kitas proktologijos srities operacijas

Giedrė Uždavinytė Šemetienė

Plastinės – rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Olga Žemaitienė

Gydytoja echoskopuotoja

Jurgis Dulinskas

Vidaus ligų gydytojas

Laima Saltanavičienė

Akušerė – ginekologė

Vis dar svarstote?
MES SIŪLOME JUMS TEISINGĄ SPRENDIMĄ