InnMed klinika
Statybininkų g. 1A - 102, LT-03205 Vilnius
Registratūra +37066110011
El. paštas info@innmed.lt

Darbo laikas P. - Pn. 8:00 - 20:00

+370 661 10011
Užsiregistruoti
PagrindinisApie INNMED kliniką

Apie INNMED kliniką

Glaudus bendradarbiavimas su gydytojais
Aukštos kvalifikacijos specialistai
Pažangiausi gydymo metodai
Moderni įranga

Mūsų misija

 

Vystydami medicininę veiklą visame pasaulyje ir išsiaiškinę pacientų poreikius, supratome būtinybę į juos atsižvelgti ir įkurti kliniką, skirtą subtilių problemų sprendimui.

Problemų, kurios iš pirmo žvilgsnio galbūt neatrodo pakankamai rimtos ir dėl kurių dažnai nedrįstama kreiptis į gydytoją, tačiau ženkliai bloginančių mūsų gyvenimo kokybę.

Nors vyrų erekcijos sutrikimai, moterų nepasitenkinimas savo išorinių lytinių organų išvaizda ar diskomfortas lytinių santykių metu nekelia pavojaus gyvybei, šios problemos turi didžiulę įtaką mūsų psichologinei būsenai, lemia niūrias mintis, gyvenimo džiaugsmo praradimą ir turi didžiulę įtaką santykiams su partneriu.

Arba, pavyzdžiui, hemorojus – labai dažna liga, kurios gydymas, diagnozavus ją laiku, visai nesudėtingas. Deja, daugelis vis dar vengia garsiai apie ją kalbėti, dažnai slepia šią problemą net nuo artimųjų, delsia kreiptis į gydytojus. Nesigydant liga progresuoja, skausmas stiprėja, didėja diskomfortas, o gydymas tampa gerokai ilgesnis ir sudėtingesnis.

 

Mūsų tikslas – užtikrinti, kad kiekvienas klinikoje „InnMed“ apsilankęs pacientas, kad ir dėl kokių problemų jis besikreiptų, jaustųsi saugiai ir komfortiškai.

 

Mes žinome, kad subtilių problemų sprendimui svarbūs ne tik tikslūs profesionalų sprendimai ir efektyviausių gydymo metodų parinkimas.  Ne mažiau svarbu – pacientų pasitikėjimas, todėl specialistų empatija, nuoširdus rūpestis, asmeniškas dėmesys kiekvienam, saugumo ir konfidencialumo užtikrinimas – mūsų klinikos vizitinė kortelė.

Mūsų tikslas – išspręsti pacientų problemas greitai, komfortiškai ir efektyviai. Bendradarbiaudami su užsienio šalių medicinos profesionalais, mes siūlome pasaulinę patirtį, naujausius ir efektyviausius gydymo metodus, greitai grąžinančius mūsų pacientams gyvenimo džiaugsmą ir šypsenas.

Apie mus

Klinika „InnMed“ Vilniuje – tai inovatyvi medicinos įstaiga, kurios pagrindinis tikslas – teikti modernias, kokybiškas, saugias medicinos paslaugas ir padėti žmonėms kuo greičiau išspręsti sveikatos problemas.

Profesionalūs, daugiau nei 20-ies metų patirtį privačiame medicinos sektoriuje turintys specialistai, moderni įranga, šiuolaikiški, sveikatą tausojantys gydymo metodai, unikali specializacija, platus kokybiškų paslaugų spektras – klinikos „InnMed“ privalumai.

Ypatingą dėmesį skiriame paslaugų kokybei ir saugumui. Klinikoje teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius kokybės standartus pagal Europos Sąjungos reikalavimus.

Šiais laikais žmonės nori išspręsti savo sveikatos problemas greitai ir kreipiasi į medikus tikėdamiesi efektyvios pagalbos. Ilgametę patirtį turinčių medicinos profesonalų komandos tikslas – ne tik pateisinti kiekvieno paciento lūkesčius, bet ir suteikti daugiau, nei jie tikisi.

Mūsų gydytojai, savo srities specialistai visada pasiruošę išklausyti, įsigilinti, atlikti reikalingus tyrimus, patarti, paskirti efektyviausią gydymą.

 

Klinikoje „InnMed“ siūlomos šios, kvalifikuotų medicinos specialistų atliekamos, paslaugos:

  • Aukštosiomis technologijomis paremta proktologija.

Vieni geriausių savo srities specialistų, pažangiausia medicinos įranga ir šiuolaikinės medicinos technologijos padeda komfortiškai ir efektyviai, be drastiškų chirurginių intervencijų gydyti hemorojų ir kitas tiesiosios žarnos bei išeinamosios angos ligas.

  • Efektyvūs potencijos problemų sprendimai.

Pažangiausius gydymo metodus naudojantys aukštos kvalifikacijos klinikos „InnMed“ specialistai greitai ir veiksmingai pašalina vyrų gyvenimo kokybę trikdančias priežastis be chirurginės intervencijos.

  • Profesionali estetinė ginekologija.

Estetiniai lyties organų pokyčiai, nekokybiškas, skausmingas lytinis gyvenimas, drėgmės praradimas, komplikacijos po gimdymo – tik dalis problemų, kurias efektyviai sprendžia estetinė ginekologija. Modernios procedūros ir mikro operacijos suteikia galimybę greitai išspręsti intymias moterų problemas ir grąžinti gyvenimo džiaugsmą.

  • Saugi ir komfortiška nėštumo priežiūra.

Moderni tyrimų įranga, individualus dėmesys, ilgametę patirtį turintys, atidūs, rūpestingi ir supratingi specialistai užtikrins profesionalią priežiūrą ir pasirūpins, kad kiekviena būsima mama visą nėštumo laikotarpį būtų apgaubta ypatingo dėmesio, jaustųsi komfortiškai ir saugiai.

  • Plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija.

Klinikos „InnMed“ plastikos chirurgai žino, kad grožis – subjektyvi sąvoka, neturinti konkrečių standartų. Trokštamam rezultatui pasiekti reikalingos ne tik žinios, įgūdžiai, kokybiškos priemonės, nuolatinis žinių apie naujausius produktus, technologijas, ir tendencijas atnaujinimas – ne mažiau svarbu suprasti, kas yra grožis kiekvienam pacientui ir ar įmanoma pateisinti jo lūkesčius. Klinikos „InnMed“ plastikos chirurgai pasirengę išklausyti, išgirsti Jūsų norus ir padėti juos įgyvendinti.

 

Dar vienas svarbus klinikos „InnMed“ privalumas – tai, kad mūsų gydytojų darbą kuruoja, jiems pataria ir konsultuoja medicinos ekspertai iš Izraelio, Austrijos, kitų užsienio šalių. Sudėtingesniais atvejais rengiami tarptautiniai konsiliumai, taigi, savo pacientams galime pasiūlyti pasaulinę patirtį, tikslius sprendimus ir kiekvienu atveju efektyviausią gydymą.

Ypatingas dėmesys klinikoje „InnMed“ skiriamas mūsų pacientų privatumo bei sveikatos informacijos konfidencialumo užtikrinimui. Mums labai svarbu, kad pacientai mūsų klinikoje jaustųsi ne tik saugiai, bet ir komfortiškai, todėl kiekvienam jų skiriame individualų dėmesį ir siekiame, kad kiekvienas apsilankymas mūsų klinikoje teiktų tik geras emocijas.

Patikėkite savo sveikatą klinikos „InnMed“ profesionalams! Laukiame Jūsų ir esame pasiruošę Jums padėti.

Galerija
Mūsų specialistai
Mantas Drungilas

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Gydytojas atlieka hemorojaus gydymo ir kitas proktologijos srities operacijas

Viktor Asejev

Gydytojas akušeris ginekologas

Žydrius Karvelis

Gydytojas urologas

Ignas Lukošius

Gydytojas urologas

Vis dar svarstote?
MES SIŪLOME JUMS TEISINGĄ SPRENDIMĄ